توضیحات محمد قوچانی درباره انتشار هم‌میهن

سردبیر روزنامه ی هم میهن گفت: هم‌میهن اول آبان منتشر می‌شود. تحریریه‌ی روزنامه را همان افرادی تشکیل می‌دهند که در سه سال نخست روزنامه‌ی «شرق» فعالیت می‌کردند.

به گزارش انصاف نیوز به نقل از صفحه ی مهرنامه در فیسبوک، توضیحات محمد قوچانی تشریح کرد: این روزنامه در 32 صفحه و در قطع مترویی منتشر می شود. متأسفانه به قطع مترویی در ایران توجه زیادی نشده است. بنابراین ما تصمیم گرفتیم روزنامه را در این قطع منتشر کنیم. از نظر فرمی نیز قصد داریم یک مجله ی روزانه را منتشر کنیم. در حال حاضر انتشار روزنامه با توجه به حضور سایت های خبری کار سختی شده، در نتیجه می خواهیم در روزنامه ی هم میهن بسته بندی اطلاعات، اخبار و تحلیل ها را ارائه کنیم و بیشتر به شکل مجلات هفتگی باشیم تا روزنامه های کلاسیک، در یک روزنامه ی مدرن تلاش می شود با حجم قابل ملاحظه ای از اطلاعات و تحلیل ها، به مخاطب حق انتخاب داده شود.

سردبیر روزنامه ی هم میهن ادامه داد: روزنامه نگاران فعال در هم میهن کسانی هستند که مخاطبان، مجله های آن ها را سال ها خریده اند و حالا قصد دارد از زاویه ی دید خودشان مانند یک آشپز، محتوا را برای مخاطب آماده کنند و به او بگویند، چه غذایی باید طبخ شود و تلاش کنند همه ی این ها در قالب کار تولیدی باشد.

قوچانی درباره ی قیمت روزنامه ی هم میهن نیز گفت: قیمت روزنامه تا لحظه آخر، به شرایط بازار بستگی دارد؛ اما تلاش می کنیم که قیمت آن بیشتر از قیمت روزنامه های موجود نباشد.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا