شاگردان مصباح و یاران احمدی‌نژاد در ستاد رئیسی

«فرید مدرسی» روزنامه نگار از حضور شاگردان مصباح و یاران احمدی‌نژاد در ستاد رئیسی خبر داد و پرسید: آیا ابراهیم رئیسی از راه‌اندازی ستادهای انتخاباتی‌اش با خبر است؟

به گزارش انصاف نیوز، او در یادداشتی تلگرامی نوشت: جریان آیت‌الله مصباح‌یزدی به‌دنبال راه‌اندازی ستادهای انتخاباتی «ابراهیم رئیسی» در شهرستان‌ها و مراکز استان است.

این جریان که مدتی است از حضور فعال در سیاست بازمانده، به‌وسیله انجمن فارغ‌التحصیلان موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (دارای مجوز از کمسیون ماده ده احزاب) در سراسر کشور نیروهای خود را فعال کرده و از میان آنان روسای ستاد رئیسی را برگزیده است. اغلب روسای این ستادها، فارغ‌التحصیلان این موسسه هستند. همچنین با توجه به اینکه این جریان، «شاخه قم جبهه پایداری» را راهبری می‌کند، از پتانسیل این تشکیلات هم بهره‌برداری کرده و در قالب برخی از شعبات و روسای این جبهه در مراکز استان، دفاتر و ستادهای انتخاباتی رئیسی را برپا کرده‌اند اما مشخص نیست که آیا در طراحی این ستادها با رئیسی و تیم او هماهنگ هستند یا اقدامی مستقل تلقی می‌شود؟

سیاست این ستادهای انتخاباتی، تجمیع و سازماندهی تمام اعضا و مدیران ستادهای انتخاباتی «محمود احمدی‌نژاد» در سال‌های ۸۴ و ۸۸ است تا با همان شگرد و طراحی‌های تبلیغاتی سابق و توسط همان نیروها بتوانند بر رقیب پیروز شوند.

با توجه به تمایل به حضور سعید جلیلی و حمید بقایی در انتخابات ریاست‌جمهوری که هر دو روی همین طیف (اعضای ستادهای انتخاباتی احمدی‌نژاد) برای فعالیت تبلیغاتی حساب باز کرده‌ا‌ند، مشخص نیست که کدامیک از این سه جریان می‌توانند در سازماندهی و جذب اعضای ستادهای انتخاباتی احمدی‌نژاد در سال‌های ۸۴ و ۸۸ موفق باشند؟! گویی توجه کاندیداهای اصولگرای انتخابات ریاست جمهوری به اعضای این ستادها بیش از جمنا و تشکیلات‌های حزبی اصولگرایان است و راه رسیدن به پیروزی را از طریق هواداران فعلی و سابق احمدی‌نژاد می‌پندارند.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/nD8Iy
برچسب ها

نوشته های مشابه

3 Comments

  1. رییسی و مصباح در گفتارو کردار دارای وجه مشترک هستند،برای یکدیگرساخته شده اند، اینها در میان اکثریت ایرانی ها جایگاهی ندارند،مصباح نباید در کارهای ملت ومملکت دخالت نماید،چون ملت به او جواب منفی داد،اودر میان ملت جایگاهی ندارد،کمبود خود را بارییسی و امثال رییسی نمی تواند جبران نماید،رییسی هم جایگاههش در میان ملت بیشتر از مصباح نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن