Ads

8 کد خبر:57768

کپی کاری حامیان رئیسی از دست کروبی

img

خبرگزاری اصولگرای فارس که از ابراهیم رئیسی به صورتی ویژه حمایت می کند، از راه اندازی کمپین «#تغییر» خبر داده که با توجه به رویکرد این خبرگزاری به احتمال زیاد هدف آن حمایت از کاندیدای «جمنا»، ائتلاف بخشی از اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری آتی است.

به گزارش انصاف نیوز، در حالی کمپین تغییر و شعار آن در حال تبلیغ است که این شعار انتخاباتی مهدی کروبی در انتخابات سال ۱۳۸۸ بود.

ابراهیم رئیسی مهمترین کاندیدای جمنا در روزهای اخیر از سوی خبرگزاری های خاص بیشترین حمایت را جلب کرده است.

نکته ی مورد توجه در شعار تغییر که از سوی این کمپین ادعا شده، تغییر خواهی نسبت به «وضع موجود کشور» است که نشان دهنده ی هدف گیری اعتراض هایی فراتر از دولت است!

فارس خبر داده که «کمپین «#تغییر» توسط جمعى از دانشگاهیان و دانش آموختگان دانشگاه‌هاى داخل و خارج کشور فعالیت خود را آغاز کرد. این پویش مردمی در راستای انتقاد به وضع موجود کشور ایجاد شده و تلاش خود را در جهت «تغییر» آغاز کرده است. مسوولان این کمپین از مردم و دانشجویان خواستند ضمن پیگیرى مطالب، در معرفى این کمپین به مردم تلاش کنند تا با ایجاد یک موج میلیونى قدمى در راستاى خدمت به اهداف عالیه انقلاب اسلامى برداشته شود. «همت کنیم، فقط یک یا على تا تغییر مانده، پروا مکن، همت چاره ساز است» به عنوان شعار این کمپین انتخاب شده است».

karobi-1

نمونه تبلیغات انتخاباتی مهدی کروبی

karobi-3

نمونه تبلیغات انتخاباتی مهدی کروبی

karobi

نمونه تبلیغات انتخاباتی مهدی کروبی

انتهای پیام

Ads

تیتر یک

مطالب مرتبط

8 دیدگاه در “کپی کاری حامیان رئیسی از دست کروبی”

  1. تنها ممنوعیت کنسرت نیست ، پارک آبی و هر چه که لبخندی بر چهره مردم بنشاند حرام است ، میماند اجباری کردن گریه در ساعاتی از شبانه روز !

ارسال دیدگاه

Top