کپی کاری حامیان رئیسی از دست کروبی

خبرگزاری اصولگرای فارس که از ابراهیم رئیسی به صورتی ویژه حمایت می کند، از راه اندازی کمپین «#تغییر» خبر داده که با توجه به رویکرد این خبرگزاری به احتمال زیاد هدف آن حمایت از کاندیدای «جمنا»، ائتلاف بخشی از اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری آتی است.

به گزارش انصاف نیوز، در حالی کمپین تغییر و شعار آن در حال تبلیغ است که این شعار انتخاباتی مهدی کروبی در انتخابات سال 1388 بود.

ابراهیم رئیسی مهمترین کاندیدای جمنا در روزهای اخیر از سوی خبرگزاری های خاص بیشترین حمایت را جلب کرده است.

نکته ی مورد توجه در شعار تغییر که از سوی این کمپین ادعا شده، تغییر خواهی نسبت به «وضع موجود کشور» است که نشان دهنده ی هدف گیری اعتراض هایی فراتر از دولت است!

فارس خبر داده که «کمپین «#تغییر» توسط جمعى از دانشگاهیان و دانش آموختگان دانشگاه‌هاى داخل و خارج کشور فعالیت خود را آغاز کرد. این پویش مردمی در راستای انتقاد به وضع موجود کشور ایجاد شده و تلاش خود را در جهت «تغییر» آغاز کرده است. مسوولان این کمپین از مردم و دانشجویان خواستند ضمن پیگیرى مطالب، در معرفى این کمپین به مردم تلاش کنند تا با ایجاد یک موج میلیونى قدمى در راستاى خدمت به اهداف عالیه انقلاب اسلامى برداشته شود. «همت کنیم، فقط یک یا على تا تغییر مانده، پروا مکن، همت چاره ساز است» به عنوان شعار این کمپین انتخاب شده است».

karobi-1
نمونه تبلیغات انتخاباتی مهدی کروبی
karobi-3
نمونه تبلیغات انتخاباتی مهدی کروبی
karobi
نمونه تبلیغات انتخاباتی مهدی کروبی

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

 1. تغییر! لابد میخوان کنسرت رو در سراسر کشور ممنوع کنن! یه اصولگرا چه تغییر جالبی میتونه ایجاد کنه غیر از این؟

  1. لطفا آزاد اندیش باشید و به دور از دعواهای حزبی بیندیشید در صلاح مملکت!
   واقعا آقای روحانی که یک اصلاح طلب بود توی این چهار سال چه کرد؟!
   تعطیل کردن دستاوردهای هسته ای که حاصل تلاشهای شبانروزی نخبگان علمی کشور یود..
   تعطیل کردن پرتاب ماهواره در سکوی پرتاب به خاطر تشر آمریکا و گریاندن بیش از ۱۵۰ دانشجو و استاد که سالیان سال تلاش کرده بودند…
   هدر دادن ثروتهای ملی و حقوق بیت المال یا صرف هزینه های کلان برای سفرهای وزارت خارجه برای تصویب قراداد نافرجام برجام…
   ایجاد فصای باز برای اختلاس و رانت خواری و گرفتن وام های چند میلیون تومانی بدون سود…
   و…..
   لطفا بیشتر فکر کنیم…
   مراقب قضاوتهایمان باشیم… قضاوت نادرست، تهمت و افترا است.

   1
   1
 2. تنها ممنوعیت کنسرت نیست ، پارک آبی و هر چه که لبخندی بر چهره مردم بنشاند حرام است ، میماند اجباری کردن گریه در ساعاتی از شبانه روز !

 3. آقای رئیسی که حتّی یک روز سابقه ی مدیریت اجرایی نداشته چه جوری می خواد تو کشور تغییر مثبت ایجاد کنه؟!

 4. اینگونه حمایتهای کور کورانه جریان خاص از کاندیدای خاص با همراهمی تریبونهای خاص که به خیال خودشان حمایت مردمی را بدنبال دارد موجب وهن این گروه خاص شده ،حال این گروه خاص که مبلغ تغییر می باشند آیا تحمل روزی را خواهند داشت که مردم خواهان تغییر نظام باشند.

 5. تغییری که رئیسی نماد آن باشد، بازگشت به ارتجاع سیاه احمدی نژادی است؛ با این حساب بهتر است با تمام قدرت در برابر چنین تغییری بایستیم. ضمن این که از نهادهای اطلاعاتی می خواهم مراقب باشند تا آقایان مثل دی ماه گذشته دسته گل به آب ندهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا