فرهاد رهبر: استعفا داده ام

فرهاد رهبر، از مسوولان تولیت آستان قدس و از نزدیکان ابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس که کاندیدای ریاست جمهوری است، به شبهه ی عضویت همزمان خود در هیات نظارت بر انتخابات و ستاد آقای رئیسی پاسخ داد.

آقای رهبر در پاسخ به پرسش خبرنگار انصاف نیوز در این باره گفت: «بنده فردای روزی که آقای رئیسی استعفا دادند استعفای خود را تقدیم شورای نگهبان کردم، بررسی شد و آقای نصر اصفهانی نیز علی الظاهر بجای بنده انتخاب شدند».

روز سه شنبه تعدادی از کانال های تلگرامی نوشته بودند: «فرهاد رهبر، عضو هیات نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری تهران از فرماندهان انتخاباتی رئیسی است که به همراه او در صحنه ثبت‌نام حضور یافت. تاکنون شورای نگهبان و وزارت کشور واکنشی نشان نداند».

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

2 thoughts on “فرهاد رهبر: استعفا داده ام”

  1. این آقای رهبر یک روزی رئیس جمهور بشه، در ورودی تمامی شهرها و روستاها و آبادی های ایران و تمامی ساختمان های دولتی و نیمه دولتی و خوابگاه ها و … گیت می ذاره. در ضمن ۲۴ ساعته و به سرعت برق جوابِ ایمیل هاش رو می ده تا خلق الله برای “نه شنیدن” تا روزهای بعد منتظر نشن!
    0    0
  2. در ضمن، ایشون بخشنامه صادر خواهد کرد که هر کسی که در کشور قراره در اداره ای استخدام بشه، باید در آخرین مرحله، جهت مصاحبه با خود ایشون در دفتر کارشون در ریاست جمهوری حضور پیدا کنه!
    0    0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *