«به دهان روحانی اطمینان نداریم»

یک هوادار محمدباقر قالیباف و ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری، می گوید که علت لغو مناظره زنده ی تلویزیونی، نداشتن اطمینان به «دهان» روحانی است!

به گزارش انصاف نیوز، «حمید رسایی» از هواداران تندروی احمدی نژاد که در این انتخابات از قالیباف و رئیسی حمایت می کند، در توییتر نوشت: «جلوی پخش زنده مناظرات انتخاباتی را گرفته اند چون به دهان حسن روحانی اطمینانی نیست».

حسن روحانی رییس جمهور، در مناظره های انتخاباتی سال ۹۲ توانست پیروز مناظره ها باشد و به اصطلاح یک تنه همه ی چند کاندیدای اصولگرای آن انتخابات را شکست بدهد.

محمدباقر قالیباف، یکی از کاندیداهای آن انتخابات بود که حالا برای بار چندم شانس خود را در این انتخابات آزمایش می کند. او که در میان شکست خورده های آن انتخابات بیشترین رای را آورد، در مناظره با روحانی به شدت کم آورد.

همچنین سعید جلیلی، دیگر کاندیدای اصولگرایان نزدیک به احمدی نژاد که از مدیران دولت او نیز بود، در مناظره های انتخاباتی شکست خورد. او که مسوول پرونده ی هسته ای بود، نتوانست مخاطبان را در مناظره ها قانع کند و روحانی که مهمترین شعارهایش در حوزه ی سیاست خارجی بود توانست به راحتی او را دز مناظره ها شکست دهد.

پیش بینی تحلیلگران این است که ابراهیم رئیسی در مناظره ها از قدرت استدلال و نیز معلومات به ویژه در حوزه ی اقتصادی برخوردار نیست.

حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول روحانی در میان کاندیداها، زنگ خطری برای برنامه ی قالیباف در مناظره هاست؛ مناظره هایی که در صورت پخش غیرزنده، به نفع طرف ضعیف تر در مناظره هاست.


توییتر در دولت محمود احمدی نژاد فیلتر شد اما آقای رسایی و جریان همسو با آن علی رغم فیلتر بودن آن حالا به عضویت در آن درآمده و روزانه از آن استفاده می کنند.

این جریان سیاسی پیشتر عضویت رییس جمهور، جواد ظریف وزیر خارجه و دیگر مقامات دولت روحانی را تقبیح می کردند و آن را عملی خلاف قانون می خواندند.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

8 thoughts on “«به دهان روحانی اطمینان نداریم»”

 1. اولا دهان جنابعالی و دوستانتان خیلی گشادتر از این حرفهاست نمونه اش افشای غیرقانونی مطالب کمسیون امنیت ملی در مورد توافق هسته ای،یا حرفهای آقای ظریف در مجلی در میان نمایندگان
  ثانیا درست اشاره کردید که از روحانی می ترسند.نه اینکه روحانی اسرار نظام را فاش کند.از این می ترسند که روحانی دوستانتان را با منطق قوی ضربه فنی کند.یادش به خیر وقتی در مناظره سال ۹۲ فرمودند من سرهنگ نیستم من حقوق دانم.و طرف مقابل را ناک اوت کردند.
  0  0
 2. اصلاً تعجب نكنيد خواهشاً ! قرار نيست كه از « دهن هاى لق » هيچگاه « حرف حق » بيرون نياد ! هيچ كس به اندازه رسائى در مورد « دهان هاى باز » تجربه نداره ! ميفهمه چى ميگه بنده خدا ! احتمالاً اين دفعه اكسيژن درست به مغزش رسيده ! اصول گراها هم حق دارند از دهان باز بترسند مخصوصاً اگر اين دهان متعلق به رؤساى جمهور باشه اونهم نه به اين خاطر كه خداى ناكرده مخالف « شفافيت » امور يا « آگاهى ملت » باشند ، هرگز و ابداً، اينها نگرانند كه اوضاع تق و لق نشه ! تنها چيزى كه قابل هضم نيست گريه زارى و آه و ناله يه عدّه مستضعف فكريه كه از ديشب تا الان ادامه داره !
  0  0
 3. جناب رسایی باعث پیروزی ۹۲دکترروحانی صداقت گفتاری ایشان بودباشعاروعملکرد صادقانه امدند؟حرف وعملکردشان یکی است بازی باکلمات. و تناقض گویی ندارند؟نکنه توقع داشتی قالیباف هرچه می گفتندایشان سکوت اختیارمی کردند!؟گازانبر چه سوزی ناجوری داشت!!
  0  0
 4. بنظر من برخی سخنها هیچوقت نباید گفته شود اما یک سری از مسائل که ارتباط مستقیم به معیشت مردم دارند بایست به واضح ترین بیان مطرح شوند تا مردم بدانند مثلا : چرا در عرض یکماه هفتاد درصد ارزش پول ملی ایران کسر شد ؟ چرا فقط نجومی بگیرانی که زیر نظر دولت بودند انتقاد شد واز سایر فوق نجومی گیران حرفی بمیان نیامد ونمیاید ووو
  0  0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *