روحانی در سوریه یک رای هم نداشت اما رئیسی ٣٢٠٠ رای

کانال «رئیسیه» یکی از کانال‌های اصلی انتخاباتی کمپین «ابراهیم رئیسی» می گوید که حسن روحانی در بین مدافعان حرم در سوریه حتی یک رای نداشته در حالی که رئیسی ۳۲۰۰ رای داشته است.

به گزارش انصاف نیوز، این کانال به نقل از شخصی به نام «حسین مولوی» نوشت: «تمام راي‌هاي حسن روحاني يك طرف و راي سه هزار نفر از مدافع حرم در سوریه يك طرف. روحاني در سوريه يك راي هم نداشت اما رئيسي ٣٢٠٠ راي كسب كرد. مدافعان حرم که برای سه برابر شدن یارانه رأی ندادند…»

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

 1. اين يارو خودش هم نفهميده چي گفته!! در واقع به بيش از ۲۳ ميليون نفر توهين کرده! و (اگه کل اين داستان و آماري رو که گفته، راست باشه که بشدت مشکوکم) خودش و ۳۲۰۰ نفر ديگه رو برتر و بالاتر از ۲۳ ميليون نفر شمرده!! در واقع اينا همون طيفي هستند که بجز خودشون ، مابقي مردم رو خس و خاشاک مي دونن. همون خوارجي که غالب کل غالب در باره شان فرمود اين ها هستند تا قيام قيامت.

  15
  12
 2. مردم ۲۴ میلیون رای دادند که بگویند مخالف مخالف تنش زایی هستند… مخالف شیعه گرایی از طریق جنگ و خونریزی هستند… مخالف هزینه بیت المال برای حفظ اقلیت بشار اسد جنایت کار هستند…. مردم مخالف تحریک حوثی های شیعه در یمن به شورش هستند مردم مخالف شعار مرگ بر امریکا و اتش زدن پرچم ملت امریکا هستند مردم مخالف حمله و اتش زدن سفارتها هستند…مردم مخالف نوشتن شعار محو اسرائیل روی موشک بالستیک هستند مردم صلح و ارامش و دوستی با دنیا را می خواهند….

  16
  12
 3. انها برای جنگ رای داده اند،انها هم نظرشان با دیگران متفاوت می باشد،اما ارزش رایشان همان تعداد رای هست نه بیشتر.

  3
  7
  1. اونها خیلی بیشتر از شما معنای جنگ رو می فهمن و دنبال راهی هستن که ازش پرهیز بشه! بالاخره اگر رقص و پایکوبی نهایت درک بعضی هاست معرکه و میدان جنگ هم چیزی است که اونها بهش آشنا هستن و می دانند چقدر درد دارد…..

   4
   1
  2. در کربلا ۷۲ رای به ابا عبدالله بود و نه بیشتر….اکثریت لزوما با حق نیست ارزش گذاری اش اما بسته به نگاه شما هم دارد. من ارزش را در اکثریت بودن نمی بینم…..

 4. به جای این حرفهای مغرضانه بیایید دست دردست هم ایران را بسازیم برای مدافعان حرم روحانی و رئیسی فرقی ندارد مگر تا کنون به دستور رئیسی در سوریه بودند؟ الان هم با حمایت روحانی است که ما نفس راحت میکشیم انشالله شر داعش کم شود و سربازان وطن و مدافعین عزیزمان برگردند و نیازی به یاوه گویی دشمنان نداشته باشیم

 5. این یعنی رای ایرانی پرست ترین افراد به رئیسی بوده، روحانی هرجور شده با تخلف و پول دادن به دهیار ها و شب انتخابات وصل کردن یارانه ها و … برنده شد، ولی یه روز باید به خدا جواب بده

  4
  4
 6. عزیزانی که اون موقع نظر دادن الان کجان؟ کجان کسایی که می خواستن صلح و ارامش باشه؟؟ حالتون چطوره؟ دیدید که اشتباه رای دادید. تنش زدایی کردن جلوی گرگ گرسنه معنایی نداره. امیدوارم حداقل الان دیگه اینو فهمیده باشید که جلوی گرگ هر چقدر عقبنشینی کنی اون فقط جلوتر میاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن