روش عجیب دفن اولین قربانی تب کنگو در ایران

تابناک نوشت: بر اساس گزارشات به دست رسیده اولین قربانی این بیماری خطرناک و واگیر دار در شهر اصفهان مشاهده شده که جنازه بیمارِ از دست رفته درون وکیوم و پس از آن تابوت پلاستیکی پِرِس شده ، 3 متر زیر زمین با شفته آهک دفن می شود، میزان سرایت این بیماری مهلک به اندازه ای است که حتی در هنگام دفن این شخص هیچکس تا فاصله 10 متری آن هم حضور نداشت.لازم به ذکر است که مرگ قربانی بر اثر ویروس تب کریمه کنگو در شهرستان دیزچه توسط رئیس مرکز بهداشت شهرستان مبارکه تایید شده است که ظاهرا 10روز قبل در پی ذبح یک گوسفند به ویروس مبتلا گشته و پس از چند روز بستری شدن در بیمارستان خانواده اصفهان جان خود را از دست داد و در آرامستان دیزچه به روشی عجیب دفن شد. در این روش میت را در یک گور سه متری در یک تابوت لاک و مهرشده دفن کردند.

انتهای پیام

پیام

  1. اطلاق واژه صحیح در این مورد درست نیست. بلکه باید بگوید به روش توصیه شده علمی بر اساس اصول قرنطینه دفن شد. (یک دامپزشک)

  2. شما خبرنگارها واقعا اکثرتان بیسوادید به قول ان مرد بزرگ هر بچه ای که از خانه باباش فرار میکنه یا خواننده میشه یا خبرنگار یا تازگی ها وبلاگ نویس به هر حال عزیز جان این روش عجیب و غریب نیست این روش علمی قرنطینه کردن اگر این کار رو نکنند ممکن یک گوساله بیسوادی هم بگیره اون وقت چی میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا