سال ۹۶، زنگنه: برخی مدیران احمدی‌نژاد در وزارت نفت هستند

وزیر نفت با بیان این که «حتی برخی از مدیران احمدی‌نژاد در حال حاضر در این وزارتخانه حضور دارند»، گفت: کسانی که علیه دولت کار کردند برای چه بمانند و اصلا باید خودشان کنار بروند، نباید وجود داشته باشند و اگر هم وجود دارند اصلا برای چه مردم رای دادند؟

به گزارش تسنیم، بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا در دولت دوازدهم حضور خواهید داشت: من ۱۰۰ روزی وزیر هستم و آقای روحانی این مساله را تعیین می‌کنند.

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره برکناری برخی مدیران مخالف سیاست‌های دولت از وزارت نفت، گفت: قبلاً هم فارس و تسنیم فشار آوردند که وزارت نفت مدیران ارزشی را کنار گذاشته،  اما این‌ها دروغ بود، حتی برخی از مدیران احمدی‌نژاد در حال حاضر در این وزارتخانه حضور دارند و آدم‌های شایسته‌ای بودند و لذا الان هم از اینگونه مسائل هم مطرح می‌کنند.

وزیرنفت با طرح این سوال که مگر می‌شود مدیر مخالف دولت داشت؟ گفت: پس مردم برای چه رای دادند؟ اینکه علیه دولت کار کردند برای چه بمانند و اصلا باید خودشان کنار بروند، نباید وجود داشته باشند و اگر هم وجود دارند اصلا برای چه مردم رای دادند؟ رای دادند گفتمان و راه عوض شود و باید مدیرانی  باشد که به این سیاست‌ها اعتقاد داشته باشند.

فهرست مدیران عالی احمدی‌نژاد باقی مانده در وزارت نفت

اتلاف منابع و پرداخت‌های آنچنانی: این بار پژوهش نفت

شکایت از یک رسانه همزمان با نمایشگاه مطبوعات؟!

موافقت زنگنه با بازنشستگی معاون پژوهشی وزارت نفت

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن