«نماد شال سفید مانند نماد سبز و بنفش جریان فتنه است»

امام جمعه ساوه  با اشاره به کمپین چهارشنبه های سفید گفت: برخی با کمک دشمنان ، زنان بی هویت و بی عفت را الگو قرار می دهند از جمله آنها چهارشنبه های سیاه است که به لحاظ دغل بازی آن را چهارشنبه سفید مطرح می کنند این طرح، توطئه ای حساب شده برای حذف حجاب اسلامی است.

به گزارش انصاف نیوز به نقل از سایت محلی نارخبر، حجت الاسلام سیدابراهیم حسینی در نماز جمعه‌ی این هفته ادامه داد: در این کمپین از خانم دعوت می شود تا هرچهارشنبه بدون استفاده از حجاب در مجامع و معابر عمومی حاضرشده و با استفاده از نماد شال سفید در تقابل با چادر مشکی حاضر شوند.

حسینی بیان کرد: نماد شال سفید مانند نماد سبز و بنفش جریان فتنه و مانند پرچم روسپیگیری بر درخانه های روسپی های دوران جاهلیت است.

و ی افزود: همانطور که آیت ا… مکارم شیرازی در دیدار با رییس جمهور فرمودند مسائل اخلاقی و دینی نباید فراموش شود طوری نباشد که بعضی ها خیال کنند اوضاع عوض شده است، ما اساس کارمان اسلام بوده و همچنان باید به آن وفادار باشیم از جمله این مسایل ، مسئله حجاب است که از مسائل ضروری اسلام است و جای تردید در آن نیست.

حجت الاسلام سید حسینی همچنین مدعی شد: مسوولین در ادامه برجام هسته ای، یواشکی و بطور غیرقانونی سند 2030 را امضا و ابلاغ کردند، درحالیکه  سند 2030 مغایر اسلام، قانون اساسی و اسناد بالادستی آموزش و پرورش است.

وی با اشاره به انکار مفاد این سند توسط دولت افزود: دولت در شهریور 95 آن را امضا کرد و در 20 آذر95 از آن رونمایی کرد ولی به ناچار با تذکر رهبری معظم، مراجع عالیقدر و اعتراض مردم توقف اجرای آن را اعلام کرد.

حسینی با اشاره به تایید سریع این سند توسط رییس مجلس مانند برجام گفت: حالا که همه چیز رو شد آقای لاریجانی می گوید من به لحاظ شکلی بدون اشکال دیدم و این از ابداعات آقای لاریجانی است، براساس اصل 85 و 138 قانون اساسی کلیه مصوبات و آیین نامه های هیئت دولت در عین اجرا باید برای رییس مجلس فرستاده شود تا انطباق آن با قوانین عادی مصوب مجلس را تایید کند.

وی ادامه داد: آقای لاریجانی چطور این سند اشکال قانونی نداشت در حالیکه :1- مغایر با قانون اساسی بوده و مغایر با ارزش های اسلامی است 2-مخالف با اصل 2،3،4،77 و 125 قانون اساسی است،3- پذیرنده آموزش انحرافات جنسی در مدارس و مروج افکار فمینیستی و خلاف اسلام و قانون اساسی است 4- با اسناد بالادستی کشور بویژه با سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مخالفت دارد.

یمن مظلوم و عربستان جنایتکار

امام جمعه ساوه  با اشاره به مظلومیت مردم روزه دار یمن اظهار کرد: در این ایام ماه رمضان مصائب مردم مسلمان مظلوم یمن را فراموش نکنیم جنایت های عربستان در یمن و حتی در کشور خودش درمناطق شیعه نشین العوامیه را به یاد داشته باشیم و بر او لعنت بفرستیم.

وی افزود: عربستان نسبت به کشورهای اسلامی که می رسد سگ هار و گرگ وحشی است، ولی نسبت به آمریکا مثل گاو شیرده است که به قول ترامپ تا شیر دارد او را می دوشند، البته در برابر ایران اسلامی هیچ غلطی نمی تواند بکند.

حسینی گفت: راجر کوهن در نیویورک تایمز نوشت:« ایران بزرگتر از آن است که آمریکا بتواند منزوی کند، اینکه وضع اربابش آمریکا است، وضع نوکر هم معلوم است».

«شورای فعلی سریعتر منحل شود»

خطیب نماز جمعه ساوه درباره‌ی «فساد اداری» گفت: از دستگاه قضایی ساوه به خاطر مبارزه با فساد حمایت می کنیم و درخواست قاطعیت برخورد عوامل در هر سطحی که باشند را داریم، ریشه فساد باید از ادارات و مدیران شهر ساوه برچیده شود و بیت المال به جای خود برگردد.

وی افزود: ا ز دادستان می خواهم که به طریق قانونی این شورا را منحل و مردم را راحت کنند، یک عده که محاکمه شدند و با مشکلاتی مواجه بودن، کار مردم را قفل کردن پس زودتر کنار بروند .

حسینی با گرامیداشت یاد امام خمینی (ره) گفت: حضرت امام راحل مظهر لطف خداوند متعال و دست غیب پروردگار برای جهان اسلام در دنیای معاصر و ملت ایران بود. عزت امروز ما ، دیانت، شرافت ، استقلال و عظمت ما مرهون امام بزرگوار و شهیدان والامقام است. تجلیل از امام راحل یک فریضه سیاسی و انقلابی است، برهمه امت اسلامی و بخصوص بر امت اسلامی ایران لازم است در مراسم های شهرستانی بزرگداشت آن رهبر کبیر شرکت کنند و درصورت امکان در روز 14 خرداد در مرقد امام بزرگوار حاضر شوند و با آرمان های ایشان و رهبری معظم انقلاب تجدید بیعت کنند. راه نجات و پیشرفت ما در تداوم و استمرار بخشیدن به راه و آرمان های مکتب امام است. همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند:« اگر ملت ما به این آرمان ها پشت کند، سیلی خواهد خورد »امروزه آرمان های امام راحل را باید در کلام و مرام خلف صالح ایشان یعنی رهبر معظم انقلاب جستجو کرد. هرکسی صلاحیت تفسیر و تبیین آرمان های امام راحل را ندارد. چند محور مهم از آرمان های امام راحل را برمی شمارم ولی توصیه می کنم  وصیت نامه الهی سیاسی امام را با دقت مطالعه کنید:

1-    اسلام خواهی

2-    عدالت اجتماعی و فساد ستیزی

3-    انحرافی بودن جدایی دین از سیاست

4-    حفظ نظام اسلامی که از اوجب واجبات است حتی از نماز و امور دیگر واجبتر است.

5-    ولایت فقیه مترقی ترین اندیشه ام راحل بودو می فرمود« اگر ولی فقیه نباشد اگر امضا و تایید ولی فقیه نسبت به رییس جمهوری نباشد آن طاغوت است»

6-    توجه به قشر محروم و کوخ نشینان که می فرمود« یک موی کوخ نشینان بر همه کاخ نشینان ترجیح دارد»

7-    استکبارستیزی و نفی سازش با آمریکا و استکبارجهانی که فرمود « باید به آخوند مزدور که فریاد مرگ برآمریکا را خلاف اسلام می داند گفت: آیا تو امثال تو آخوند آمریکایی فعل رسول ا… و امر خداوند را تخطئه می کنید» و یا فرمود « تا شرک و کفر هست، مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم»

وی ادامه داد: در جای دیگری از صحیفه امام(ره) آمده است « کسی تصورنکند که ما راه سازش با استکبار جهانخوار را نمی دانیم ولی هیهات که خادمان اسلام به ملت خود خیانت کنند … اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار ببرند، اگر زن و فرزندانمان و هستی مان را در جلوی دیگانمان به اسارت و غارت برند هرگز امان نامه کفر و شرک را امضا نمی کنیم». 15 خرداد شروع نهضت اسلامی بود که با مجاهدت های امام و بیداری ملت ایران به پیروزی و تاسیس نظام اسلامی ختم شد وادامه این راه سرفراز به تبعیت از جانشین برحق حضرت امام است. انتخاب مجلس خبرگان رهبری پس از امام راحل شایسته تقدیر است.

 

امام جمعه ساوه با اشاره به سالگرد وفات اولین بانوی مسلمان اظهار کرد: در دهم ماه مبارک رمضان سال دهم یعنی سه سال قبل از هجرت وفات حضرت خدیجه(س) به حدی رسول ا… را متاثر کرد که آن سال را عام الحزن نامیدند. این بانوی بزرگوار اسلام امتیازات فراوانی داشت:

1- همسر فداکار و ایثارگر

2- پیشتاز در ایمان و اولین بانویی که اسلام آورد.

3- یکی از بهترین زنان بهشت

4- مادر فاطمه (س)

5- یار وفادار پیامبر و غمخوار ایشان از اول تا آخر با همه سختی های روزگار و مشکلات رسالت نبوی

حسینی تاکید کرد: اسلام و رسول خدا در صدر اسلام با دوچیز پشتیبانی شد: ثروت خدیجه (س) و شمشیر ذوالفقار علی بن ابیطالب (ع)

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

 1. خدا رو شکر معلوم شد منظور برخی از فتنه و ادعاهاشون چیه: لابد منظور مثل همینه: نماد بنفش، یعنی فتنه! به نظر اینها شرکت در انتخابات یعنی فتنه؟

  17
  10
  1. سلام.به نظر اینها شرکت در فتنه یعنی چی؟ خودت فهمیدی چه گفتن یا شما چی متوجه شدید. ازادی به نظر بعضی مردم غربگرا لخت گشتنه. بعضی بجای روشنفکری که ادعاش رو دارن متاسفانه فکرشون حیوانی. وگرنه انسان باید برای خودش ارزش قرار بده نه مثل حیوانی که اراده ای نداره بذارن هرجور که ارباباشون میخوان سواری ازشون بگیره …

   7
   13
  2. مسلم است که فتنه است فتنه است فتنه است مگراولین بار رجوی انتخاب خاتمی را فتنه ننامید؟دیدید راست گفت همین خاتمی را باطنش را رجوی میدانست لاکن مردمی بی بصیرت به اورای دادند پس لعنت بر رای که چه میکند مرگ بر سه مفسدین سفید وبنفش وسبز…….راست گفت ان طنز نویس معروف این دیار پراز طناز است…..

   1
   1
 2. وااای اینو توروخدا مردم روزه داره یمن؟ کلی فقر و بدختی و بیکاری تو کشوره. بعد یه وخ خدایی نکرده مردم مظلوم یمن فراموش نشه…واقعا […].
  در مورده چهارشنبه سفید و حجابم هرکسی حق داره نوع پوششو خودش انتخاب کنه. دوس داشت حجاب سر کنه دوس نداشتم نکنه. چرا خودتونو هلاک میکنین اخه.
  حجاب ور میدارم دلشون میخاد تا چشتون دراد

  9
  4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا