واکنش آزاده نامداری به حرف‌های محمود شهریاری

محمود شهریاری در بخشی از آخرین گفتگویش درباره برنامه «ماه عسل» و اجرای علیخانی یادآور شده بود: من خود احسان علیخانی و اجرایش را دوست دارم و معتقدم اگر علیخانی را از برنامه جدا کنید دیگر جذابیتی ندارد، اما من این شیوه از برنامه سازی را نمی پسندم. این رویکرد، هنر برنامه سازی نیست بلکه سوءاستفاده از احساسات رقیق شده مردم به خاطر ماه رمضان و روزه و نزدیکی با زمان افطار است. مردم را به حزن واداشتن کار جالبی نیست اخیرا دیدم تصویر علیخانی با مهران مدیری در کنار هم گذاشته شده و زیر ان این سوال مطرح شده که یکی ما را می خنداند و دیگری می گریاند کدام را باید انتخاب کرد. مساله این است که اگر علیخانی مواظب نباشد ممکن است محبوبیت خود را از دست بدهد.

به گزارش سینماسینما، پیرو این مصاحبه آزاده نامداری عکسی از برنامه ماه عسل در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و در شرح آن نوشت:

در میان برنامه‌های فیک و تقلبی که درباره زنان و به نام زنان ساخته میشود خوشحالم که ماه عسل درباره زنانی حرف زد که جانانه مبارزه کردند و ایستادند و بقول جناب یراحی کاش خیلی از مردها نصف این خانوم‌ها زن بودند، به تلویزیون به احسان علیخانی و همه‌ی دوستانم در تیم ماه عسل تبریک میگم نه فقط برای این قسمت، بلکه برای برد مقتدرانه در این ماراتن.

پ.ن: جناب شهریاری همکار پیشکسوتم آنچه شما اشک ریختن مینامید نامش همدردی و همدلی است، مردم ما بجز جوک و طنز و لطیفه و بخوربخور به همدلی هم نیازمندند چرا که باید بیاد بیاوریم که ما هنوز و همیشه قلبمان برای هم میزند، باور کنید بسیاری از همکارانتان که در افطاریها ماه عسل را برنامه ی «اشک مردم درار» خطاب می‌کنند خودشان آرزوی فقط یک شب اجرای ماه عسل را دارند. با احترام.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. خانم ازاده خانم . انقدر همه رو احمق فرض نكن . يكمي خودت باش . تو بركه ديگران دنبال ماهيگيري . چقدر چندشي بخخخخخخخدددددا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن