حمله معاون خبرگزاری فارس به روحانی!

«سیدیاسر جبرائیلی» معاون خبرگزاری فارس – منسوب به سپاه – ساعتی پس از انتشار خبر سخنان حسن روحانی رییس جمهور در جمع فعالان اقتصادی [لینک]، در یادداشتی تلگرامی به آن واکنش نشان داد و نوشت:

آقای حسن روحانی مجددا به فعالیت‌های اقتصادی سپاه حمله ور شده است. آقای سردار عبدالهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) مدیون خون شهداست اگر فاش نکند و مردم را در جریان نگذارد که چقدر همین دولت پاشنه در قرارگاه را از جا کند تا برای انجام پروژه‌های عمرانی در کشور کمکش کند و پول نقد هم نگیرد و ۲۳ هزار میلیارد طلبکار شود. اینکه آقای جهانگیری در خلوت قربان و صدقه قرارگاه می‌رود، برای این روزهاست که وقتی روحانی ناسزا می‌گوید، زبان قرارگاه به پاسخ باز نشود. آقای عبدالهی وظیفه دارد پروژه‌های در دست اجرای قرارگاه در کل کشور را برای مردم تشریح کند و بگوید دولت آقای روحانی برای انجام آنها توسط قرارگاه با چه کم و کیفی التماس کرده است.

آقای علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما به انقلاب اسلامی خیانت می‌کند اگر به مردم گزارش ندهد که قرارگاه‌های محرومیت‌زدایی سپاه درآمد قرارگاه خاتم را کجاها هزینه کرده‌اند و در کنارش صدا و تصویر حسن روحانی را پخش نکند که می‌گوید مسکن و جاده ساختن وظیفه دولت نیست.

آقای حسن روحانی نیک می‌داند که فعالیت سپاه سازندگی است نه اقتصادی. او می‌داند که درآمدهای قرارگاه به جیب این طایفه و آن خاندان نمی‌رود. می‌داند که بچه‌های مظلوم سپاه کار سازندگی می‌کنند، به همان شکلی که در عراق و سوریه جان می‌دهند.

آقای حسن روحانی را می‌بینید که تا دیروز به موشک‌های سپاه ناسزا می‌گفت و امروز که مردم واقعیت موشک‌ها را فهمیده‌اند‌ کارکرد آنها را با تمام وجود حس کرده‌اند، می‌گوید دستورش را من دادم؟

اگر واقعیت فعالیت‌های اقتصادی سپاه هم مثل همان موشک‌ها صدا کند و همه مردم بشنوند، همین آقای روحانی با کمال وقاحت خواهد گفت دستورش را من دادم.

روحانی: اقتصاد را به دولتی دادیم که هم تفنگ دارد و هم رسانه!

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/zcvMm
برچسب ها

نوشته های مشابه

23 Comments

 1. توجیه کارهای اقتصادی با نام سازندگی اصلا توجیه مناسبی نیست و بازی با کلمات است در ضمن اگر قرار باشد سازندگی مدنظر باشد ارگانهای دیگر باید دست به کمر آستین ببرند . طبق وصیت سیاسی امام باید وارد فعالیت های غیرنظامی نشوند که بشدت فسادزاست درضمن اگر علت سازندگی کشور است چرا باضربه به بخش خصوصی؟ چرا اجرای طرح ها با زور بدون مناقصه؟ چرا معاف مالیاتی؟ مالیات که سرمایه سازندگی کشور است؟ چرا رقابت نابرابر؟

  21
  2
 2. …آقای حسن روحانی التماس کرده است….. آقای روحانی با کمال وقاحت خواهد گفت…..
  من که با این گفته ها قانع شده و شاید بد نباشد، آقایانی که تا حالا معتقدبودند که دولت و حکومت تاجر و کاسب خوبی نیست ، توبه کنند و زبان خود را گاز بگیرند ، قبل از اینکه کار بجاهای باریک برسد .
  ۸ سال طلائی دولت مموتی ، با اون همه دست آورد ، تائید گفته های
  این جناب «سیدیاسر جبرائیلی» معاون… است ، ایشان را بایستی کاندید جایزه نوبل در اقتصاد کرد . واقعا چه نخبه های اقتصادی داریم و دولت روحانی از اینها استفاده نمیکند !!

  15
  1
 3. دولت فخیمه اعتدال هم از جیب سپاه میخورد و هم میگه چقدر بو میده.
  تنها ثمره این دولت پالایشگاه ستاره خلیج فارس بود که آن هم به دست برادران سپاه آماده شد و حالا این آقایون به نام دولتی تموم کردن که حتی آب خوردن مردم را به برجام گره زد و برجام و ما ادراک ماالبرجام
  اگه موشک نداش سپاه اینا چطور میخواستن دشمن سر جاش بشونن.
  همینایی که در زمان انتخابات موشکهای سپاه عامل عدم توفیق در مذاکرات معرفی کردن حالا میگن ما گفتیم شلیک کنید.
  اگه دست شما بود که …

  2
  17
 4. اى جانم خبرگزارى ! خبرگزارى چيه ؟! بگو نيروى واكنش سريع ، ماشالا در لحظه عمل ميكنه ، مخصوصاً در جبهه داخلى، بى امان و بى قرار ! يك دم درنگ نميكنه ، حالا كه دوستان چاره اى جز تبادل آتيش ندارند بهتره با رعايت ادب – البته بقدر لازم و اگر صلاح ميدونند – فعلاً به مهمات سبك قناعت كنند تا فردا كه ببينيم خدا خودش چى ميخواد. اما روحانى ،بنده خدا ، بدجورى دلم به حالش ميسوزه ، از يك طرف بايد با داخلى ها كل كل كنه و از طرف ديگه هم با يك مشت خارجى زبون نفهم و از خدا بيخبر ! كاش دوستان با توجه به جمع نامتجانس و ناجنس دشمنان روحانى از خير تبادل آتش با ايشون بگذرند ، اصلاً ببخشند به ما ملت ، جاى دورى نميره بخدا، روحانى خيلى هنر كنه از پس اونها بربياد ، من كه مطمئنم ايشون با زبون هيچ كدومشون آشنا نيست ، يه جمع جلب و حقه باز ! يكيش كه بيخ گوش خودمونه، بى پ…فقط زبون سلاخ ها و چاقوكشها رو ميفهمه ، اون يكى كه اونور دنياست شصت سال آزگار با جماعت قمار باز و خ …م باز ( شرمنده ام ) دمخور بوده ، شغل فقط درصد گرفتن از ژتون فروشها بوده ! حالا هم دوست داره بجاى اونها از حكام بى عرضه و پولدار عرب باج بگيره ، اينها همه يكطرف با جوجه ملك سلمان چه كنه روحانى ؟! از همه بى چشم و رو تر و دهن دريده تر ! كاش جبرئيلى عزيز اگر راست ميگه يه فكرى به حال اين بچه پر روى چشم سفيد بكنه، تا عمر داريم دعاگوشيم بخدا من كه حاضرم به سهم خودم روزى صد فحش و بد و بيراه از جانب هر كى كه ايشون ميگه با كمال ميل بخورم و تحمل كنم ، فقط ترتيب …

  15
  4
 5. این یاسر جبرائیلی خودش سن و سالی نداره فقط چون گرایشاتی داره و از فرصتها بهره برده الان شده واسه خودش نویسنده و کارشناس و متاسفانه همیشه هم با لحن بد از سران اصلاحات و روحانی حرف زده حتا توی تلویزیون هم میاد همینه … باعث تاسفه واقعا پسر جان خود روحانی جزء موسسان این انقلاب و بعضی نهادهای اونه خود سپاه و بعضی دیگه که از همون روز اول انتخابات ۹۲ و ۹۶ علیه او همه کاری کردن باز هم جوابش رو میدن … تو حد و اندازه ی خودت رو بدون … ! کاش یکی هم بیاد مثل زمان احمدی نژاد که همش ازش دفاع می کردن از روحانی هم یه بار دقاع کنه تا این بی ادبا یه کم کوتاه بیان …

  13
  2
 6. اینکه شد تائید اظهارات روحانی ، چه مقدار از سرمایه های کشور باید در اختتیار یک نهاد نظامی باشد تا بتواند ۲۳ هزار میلیارد عملیات نسیه انجام دهد و دولت هم ناچار شود قربان صدقه برود ؟!
  نهادی که هیچ نظارتی از سوی مردم و نمایندگان مردم هم بر آن وجود ندارد !!

  12
  3
  1. به اندازه نصف سرمایه ای که دست و اقارب وبستگان چه از وامهای هزار میلیاردی -قاچاق -اختلاس -سرمایه شخصی وزیر که طی مدت ۴ سال ۶برابر میشه اونم در این رکود با اشراف اطلاعاتی کامل آقای رییس جمهور اونم از بیت المال مسلمین در اختیار یک نهاد دلسوز باشه میتونه حتی بیشتر از این هم سازندگی کنه.خوبه سرنوشت رییس جمهور کره جنوبی رو بخاطر دخالت نظر دوستش در تصمیم گیری می بینید.حالا مقایسه کنید با رییس جمهور روحانی وداداشش

   1. موارد مهمتر از داداش رئیس جمهور برای مقایسه با رئیس جمهور کره وجود دارد ، مجید انصاری عضو مجمع تشخیص نظام اعلام کرد که ۱۱۰ میلیارد دلار از درامد نفت گم شده است ، یعنی مفقود شده است و اثری از آن پیدا نیست . ولی صدایی از مقاماتی که بر جزئیات امور اشراف دارند بلند نشد هیچ مجید انصاری هم لالمونی گرفت و دیگر حرفی از آن نزد ، لابد خط قرمز اعلام شده است . شادروان مهندس سحابی در مجله خود نوشت که از روزی که نفت کشف شد تا سال ۵۷ ایران نود میلیارد دلار درآمد از نفت داشت ، یعنی ۲۰ میلیارد دلار کمتر از ۱۱۰ میلیارد دلاری که گم شد !!!!!
    از داداش رئیس جمهور هم مرتکب جرم شده است و راست راست میگردد از ضعف [نهادهای نظارتی] است !

 7. اقای عزیز دستور صریح امام خمینی است که نظامیان وارد اقتصاد نشوند. کجاش براتون مفهوم نیست؟ هیچ از خودتون پرسیدید چرا هیچ جای دنیا نهادهای نظامی حق فعالیت های اقتصادی ندارند؟ خب حتما یک چیزی هست که مانع میشن! حتما یه ضرری داره!

  13
  2
  1. سلام
   نهادی که هیچ نطارتی بر ان نیست!
   می فهمی چه میگوبی؟
   آیا نظارت ولی فقیه عادل ، مقام معظم رهبری به عنوان فرمانده کل قوا نظارت نیست؟ یا نظارتی در حد نطارت مجلس نیست!
   شما بروید ببینید جاهای که مجلس نطارت دارد چه بساطی دارد بعد خرده بگیرید که چرا اینجا نطارت ندارد!
   الحمدولله که نیروهای مسلح کشور مستقل از نظارت دولت و مجلس و تنها زیر سایه فرماندهی کل قوا به کار خود ادامه میدهد و گرنه به گفته طنزپردازان این میشد که ما جرات نمیکردیم سرکوچه بریم! عوضش اگر مابقی چیزها که دراختیار مجلس و دولت است مثل صنعت خودروسازی دست سپاه عزیز بود الان ما ماشینی در حدواندازه بنز سوار میشدیم نه پراید ۳۰ سال پیش اونم کره ای نه ایرانی!
   و اینکه چرا ناچار دولت قرلون صدقه قرارگاه سازندگی باید بره! خوب معلومه چون اینقدر بی عرضه است که با اون همه قدرت نفوذ بودجه توان اجرایی و سازندگی در حد قرارگاه سازندگی سپاه را ندارد!
   و اینکه سپاه این همه پول رو از کجا اورده این است که اولا مثل دولت بیت المال رو حرام نمیکند و درست مصرف میکند از بودجه خود و با همان بودجه اندک تولید ثروت میکند تا وابسته به بودجه دولتی نباشد تا بعدا اسیر گرو کشی دولت شود !

   1
   14
  2. با سلام
   وقتی این سخن شما را که گفتید : نیروهای نظامی نباید وارد فعالیتهای غیر نظامی شوند که به شدت فسادزاست ،را می بینم که به امام ره نسبت میدهید تا به منافع و اقراض شخصی و حذبیتان برسید . یاد جاهای دیگری می افتام که برای حفظ همین منافع شخصی و حذبیتان دست به تحریف سخنان معروف امام زده اید از جمله : امثال شما گفتند امام فرموده اند: انقلاب زنده است چون هاشمی زنده است! (تا به اینصورت بگن انقلاب و ادامه ان وابسته به شخص هاشمی است)
   لعنت خدا بر شماها که این چنین تهمت و دروغ به امام می بندید! فرمایش واقعی امام این بوده است: هاشمی زنده است چون انقلاب زنده است!
   در اینجا هم تحریف میکنید سخن امام را که تنها فرموده بودند: نیروهای مسلح وارد سیاست و احزاب و گروها نشوند و..
   این کجا و سخن تحریف کنند شما کجا که میگید نیروهای نظامی وارد فعالیتهای غیرنظامی نشوند که منظورتان اقتصاد است..
   ایا از خدا نمی ترسید که این چنین دروغ می گویید..
   و در ضمن چرا اگر واقعا به این معتقدید چرا نمیروید جلوی کارای اقتصادی وزارت دفاع رو بگیرد که موسسه مالی اعتباری کوثر دارد!!
   برید و خجالت بکشید..
   حرفای شما و رییستان گرچه ظاهر عاقلانه ای دارد اما در باطن احمقانه ترین حرف و سخن و دلیل است..

   1
   14
 8. هم جبرائیلی میداند و هم روحانی که منظور چیست؟ چرا نمیگوید که شرکتی مثل مخابرات به سپاه واگذار شده است؟! چرا نمیگوید ساختمان و زمینهای زیادی در تهران و شهرستانها به بهانه های مختلف به سپاه واگذار شده است؟….

  15
  3
   1. آقا ویا خانم آریایی!من نه سپاهی هستم و نه بسیجی و نه ضد انقلاب،۲۷ ماه برای ایران و ایرانی از کشورم در مناطق مختلف عملیات جنگی دفاع کردم،بدون مزد ومواجب ودرجه و…،و حالا هم به فکر امتیازات ویژه و سهم خواهی هم نیستم،و تا عمر دارم به روحانی و یا هرکسی که دیدگاهش مثل آن باشد رای خواهم داد،دوست دارم نهادهای نظامی کشورم برای ملت و مملکت باشند،نه درخدمت گروهی خاص،نیروهای نظامی نباید کار سیاسی و اقتصادی و حتی اجتمایی و فرهنگی انجام دهند،در غیر اینصورت باید برچسب نظامی خودراباید بردارند.نظامی نظامی است چه پاسدار و بسیج و چه ارتشی و انتظامی،برای انجام وظیفه نباید از هیچ کس تشکر و قدردانی نمود،اگر آنهایی که حفاظت مجلس را عهده دار بودند،به وظیفه خودشان به نحو احسن عمل می کردند در روز روشن سه داعشی نمی توانستند وارد ان محدوده شوند،

 9. اگر دستوری هم داده شود،آن دستور از طرف و به نیابت از مردم می باشد،هزینه آن موشکها از جیب مردم پرداخت می شود،

  13
  1
  1. بله شاهین جان چقدر خوبه دستوری داده بشه که به صلاح مردمه تا سرمایه بیت المال هدر نره….. وگرنه دستوراتی هم داریم که سرمایه بیت المال رو میده دست یه نفر یا اینکه باهاش هواپیمای دست دوم مرجوعی از کلمبیا را وارد میکنه و از سر ذوق باهاش عکس میگیره

 10. اگر هم بر فرض محال روحاني پاشنه در قرارگاه را کنده باشد، بعيد نخواهد بود، وقتي که سالهاي سال امپراتوري قرارگاه همه فعالان را از ميدان به در کرده باشد، وقتي که تمامي امکانات را انحصارا به تملک خود درآوره باشد، نه فقط براي روحاني که براي تمامي مردم ايران چاره اي نمي ماند بجز اينکه براي رفع مشکلات مملکت رو به اين بياورند! بنده خود بنا به نوع و ماهيت شغلي ام با آن بطور مستقيم و غير مستقيم ارتباط کاري دارم و اتفاقات و رويدادها و مناسبات کاري و مالي و اقتصادي آن را از نزديک لمس ميکنم.

 11. انصاف نیوز استدعا دارم در جواب خبرگزاری فارس که حتی در این خبرگزاری هم هیچ حسابرسی وجود ندارد و از بیت المال تامین می شود پیشنهاد دهید اقای پزشکیان نایب ریس مجلس از فردا طرح حسابری دقیق و شفاف از نهادهای نظامی و شبه نظامی و نهادهای چون استان قدس رضوی…بنیاد مستضعفان….ستاد اجرایی امام…صدا و سیما….سازمان اوقاف….کمیته امداد….و… ده ها نهاد اقتصادی عظیم دیگر که ۳۸ سال است نه مالیات می دهند و نه هیچ حسابرسی در دستور کار مجلس قرار دهند تا برای یک بار برای همیشه اقتصاد کشور را از این عدم شفافیت فسادزا و بی حساب و کتاب نجات پیدا کند…

 12. درجواب دوستم که میگن سخنان امام رو تحریف کردین بهتراست به وصیت نامه سیاسی امام مراجعه کنند امام نظامیان را از کار های اقتصادی وسیاسی نهی کرده است از آسمان نمیگویم متاسفانه شما ها که پدر علم سانسور وتحریف شدید به بقیه اتهام میزنید درضمن عقلانیت حکم میکند مثل دنیا نظامیان از سیاست واقتصاد باهربهانه ای دور باشندمتاسفاته ما باپدیده ای باعنوان خمینی تقویمی وگزینشی مواجهیم که هرساله هربخش بخشی ازسخنان ایشان را درسایه منافعشان درجهت تخریب طرف مقابل بکارمیبرند ودر جواب دوست بعدی که میگن اگه سپاه نبود یک وجب خاکمون هم داعش بود فرمایشتان متین این وظیفه هر نظامی است که از بیت المال ارتزاق میکند درموقع اش به کارآید به منت نیست

 13. بهتره حرفای آقای جهانگیری در رابطه با فعالیتهای اقتصادی این قرارگاه رات در جواب زیبا کلام گوش کنید اون که از خودتونه دیگه
  وقتی میگید موشک به دستور ما بود سپاه خوبه ولی وقتی رسوا میشید که اینطور نبوده باز سپاه میشه اخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن