آیا تاکنون از خدمات نئوبانک‌ها استفاده کرده‌اید؟

  • خیر (78%, 109 رای)
  • بله (22%, 31 رای)

جمع آرا: 140

Loading ... Loading ...

وزیر اطلاعات دولت احمدی‌نژاد از فروپاشی آمریکا می‌گوید

وزیر اسبق اطلاعات گفت: ‌مساله قدس،‌ یک مساله شخصی نیست و تنها مخصوص یک کشور نیست. دید بلند امام(ره) در بحث قدس را می‌بینیم و متوجه می‌شویم که این مساله،‌ مساله بین المللی دنیای بشریت است.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین مصلحی در مراسم روز قدس در اصفهان با اشاره به این‌که «خوشحالم در این شهر حضور پیدا کرده‌ام» ، اظهار داشت: این شهر در همه عرصه‌ها پیشتاز و پیشقدم در روحیه انقلابی و گسترش این روحیه در عرصه‌های اجتماعی‌، فرهنگی،‌ سیاسی و نظامی و بویژه در هنگام دفاع مقدس در عرصه های اقتصادی بوده است. این استان می‌تواند در عرصه‌های دیگر نیز نقش‌های مهمی را ایفا کند.

وی با اشاره به قرآن تصریح کرد: این کتاب برای هدایت بشر است و مجموعه بشریت و افراد صاحب فکر و اندیشه را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. این قرآن یک سوم تاریخ گذشتگان و بویژه تاریخ یهود را بیان کرده و گفته است که در دوره‌ها و مقاطعی بنی اسرائیل چه اقداماتی را انجام داده‌اند. صهیونیست در تاریخ بشر در عرصه‌های مختلف در انحراف بشریت برای اهداف پلید و نژاد پرستانه خودش اقدامات سنگینی را داشته است.

وی با اشاره به گفتمان امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری ادامه داد: امام خمینی به عنوان فردی که حرکتی را پایه گذاری کرده در رابطه با مساله فلسطین و قدس می‌فرمایند، ‌مساله قدس،‌ یک مساله شخصی نیست و تنها مخصوص یک کشور نیست. دید بلند امام در بحث قدس را می‌بینیم و متوجه می‌شویم که این مساله،‌ مساله بین المللی دنیای بشریت است.

مصلحی افزود: در روز قدس ما صرفا از یک ملت مظلوم که از خانه رانده شده دفاع نمی‌کنیم، بلکه با یک نظام سیاسی ظالمانه مبارزه می‌کنیم. این مساله به جغرافیای خاصی معطوف نمی‌شود و بسیار گسترده است. ما امروز با صهیونیست و استکبار و نظام سلطه مبارزه می‌کنیم.

وی با بیان این‌که «ماشین قوی  نفوذ مکتب تشیع و انقلاب اسلامی در جهان راه افتاده و استکبار نیز احساس خطر می‌کند»،‌ افزود: برای آن‌ها هیچ راهی نیست جز این‌که جنگ شیعه و سنی به راه اندازند. انقلاب اسلامی هستی استکبار و امپریالیسم سرمایه‌داری آمریکا را هدف قرار داده طبق اطلاعات دقیقی که دارم آمریکا در حال فروپاشی است. منشاء این فروپاشی انقلاب اسلامی است. افرادی که اهل پژوهش هستند می‌توانند در فضای مجازی جست‌وجو کنند و امروز هم اگر در گوگل بحث فروپاشی آمریکا را جستجو کنند 13 میلیون مقاله در اختیارشان قرار خواهد گرفت که از اتفاق این مقاله‌ها توسط اساتید آمریکا نوشته شده که نظام آمریکا در حال فروپاشی است و منشاء این فروپاشی را نیز انقلاب اسلامی می‌دانند.

وی با اشاره به ترامپ و سفرش به  عربستان نیز گفت: آمریکایی‌ها در فضای نظام سرمایه داری دچار بحران بزرگ هستند که حتی رئیس جمهور آمریکا نیز عنوان می‌کند که 20 ترلیون بدهی دارند. در جای دیگر آن‌ها عنوان می‌کنند که ما کشوری هستیم که به جاده،‌ تونل،‌ پل و فرودگاه های جدیدی نیاز داریم اما پولی وجود ندارد که این یک بن بست است.

مصلحی با بیان این‌که «استکبار می‌خواهد ارتباطات کشورهای اسلامی را به هر نحوی با صهیونیسم و اسرائیل عادی کند»،‌ افزود: مشاهده کردید که در خانواده آل سعود یک درگیری سنگینی برای قدرت بوجود آمد ولیعهد قبلی برداشته شد و جایگزین دیگری از این خاندان به روی کار آمد و تعداد قابل توجهی هواپیمای صهیونیستی از اسرائیل به عربستان آمد تا جلوی کودتا را بگیرد. امروزه بازار کشورهای حوزه خلیج فارس، در اختیار صهیونیست است و آن‌ها نیز می‌خواهند با انقلاب اسلامی مقابله کنند.

وی با اشاره به سیاست‌های آل سعود ادامه داد: آن‌ها به صهیونیست تعهد داده‌اند که وظیفه حفظ صهیونیست در منطقه را خواهند داشت و می‌خواهند جبهه مقاومت در منطقه را از بین ببرند که اولین اقدام‌شان نیز بر علیه بشاراسد بود.

وی با بیان این‌که «استکبار در برنامه ریزی خود چنین در نظر داشت که باید از فرصت بیداری اسلامی استفاده کنند» اظهار داشت: هدف‌شان این بود که بعد از حذف حکومت اسلامی جبهه مقاومت را نیز از بین ببرند تا بعد از آن به سراغ حزب الله بروند و به همین شکل مسیر را تا انتها و تا هدف نهایی یعنی نابودی کامل اسلام پیش ببرند،  اما با شکل‌گیری بیداری اسلامی استکبار سیلی محکمی از انقلاب خورد و زمانی که متوجه این حرکت شدند و با توجه به اطلاعاتی که از داخل سی ای آی آمریکا به دست آمد، متوجه شدیم که درگیری سنگینی میانشان شکل گرفته که چرا نتوانستند این حادثه را پیش بینی کنند. با این حال تصمیم گرفتند از همین فرصت نیز برای جلوگیری از پیشرفت انقلاب و جبهه مقاومت استفاده کنند.

مصلحی با اشاره به زمانی که در اطلاعات خدمت می کرد، گفت: در آن زمان مطلع شدم که اولین هواپیمای کوچک که در داخل سوریه سقوط کرد بر اثر طراحی های انجام شده از سوی سی آی ای آمریکا و طراحی آن‌ها این بود که از فرصت بیداری اسلامی استفاده کنند. اولین هدف‌شان برکناری بشاراسد بود که از مقاومت حمایت می کرد و بعد از آن حزب الله و سپس ادامه دهند تا انقلاب اسلامی را از بین ببرند. اما در مقابل آینده نگری و حرکت حکیمانه رهبری در مقابله با نقشه‌های آن‌ها منجر به حفظ جبهه مقاومت شد و در نهایت حزب مقاومت نیز به این جمع بندی رسید که بشار باید بماند. هم اکنون نیز شاهد هستید که پس از شش سال از این جنگ داخلی که در کشور سوریه می‌گذرد اما بشاراسد پابرجاست و علی رغم این‌که اسرائیل، کشورهای اروپایی،‌ انگلیس و غیره با همه هستی خود به میدان آمده‌اند و با توجه به درهم و دیناری آل سعود که اعتقاد داشتند بشار باید برود، اما مقاومت خواست که بشار بماند و آنچه امروز جهان شاهد آن است نتیجه تصمیم جبهه مقاومت است.

وی با بیان این‌که «این برای ما درس عبرت است که مقاومت حتی با وجود این‌که از لحاظ جمعیتی در اقلیت باشد، اما اگر در صحنه بماند می‌تواند پیروز میدان باشد» افزود: امروزه کار به جایی رسیده که آمریکایی‌ها که حاضر به مطرح کردن بحث ماندن بشاراسد در مذاکرات مربوط به سوریه نبودند بالاخره کوتاه آمدند.

وی با اشاره به صحبت‌های مقام معظم رهبری تصریح کرد: رهبری فرمودند  که 20 سال آینده شاهد رژیمی به اسم رژیم صهیونیست در دنیا نخواهیم بود و امروز این مقوله در حال شکل گیری است. برنامه‌ای که مقام معظم رهبری به عنوان فرمانده و رئیس کل نیروهای مسلح انجام داد با حمله موشکی به منطقه اشغالی توسط داعش حرکتی بود که افتخار هر ایرانی است و تنها چیزی که برای رژیم صهیونیست از این حمله باقی ماند سردرگمی و نگرانی است. همه چیز در این اقدام از سرعت و دقت موشک‌ها تا مسافت طی شده همه برای استکبار پیام دارد. علی رغم تلاشی که سعودی‌ها انجام می دهند اما مقاومت روز به روز قوی‌تر می‌شود و جا دارد مستکبران جهانی از خود بپرسند صدام با پول چه کسی ساخته شد و امروز جایگاه او کجاست و حکومت عراق به چه شکلی و به دست چه کسی اداره می‌شود؟ امروزه علی رغم خرج‌های سنگین که عربستان و دیگر کشورها برای از بین بردن امنیت در منطقه و کشور ایران متحمل می‌شوند، مانند درست کردن داعش و غیره اما به حول و قوه الهی انقلاب اسلامی همچنان پابرجاست.

وزیر اسبق اطلاعات با اشاره به راهبردهای چهارگانه که رهبر انقلاب در رابطه با جبهه مقاومت پیش روی ما گذاشتند مبنی بر «حمایت از مقاومت در منطقه و بویژه فلسطین،‌ مسلح‌سازی کرانه باختری، فشار بر رژیم صهیونیستی و حامیان غربی آن‌ها و کنار گذاشتن انگیزه‌های قدرت طلبانه» گفت: اعتقاد داریم این راهبردها را باید در همه حرکت‌های‌مان سرلوحه قرار دهیم.

وی با بیان این‌که «محور همه حرکت‌های‌مان باید مقام معظم رهبری باشد»، تصریح کرد: ما باید راهبردهای چهارگانه را در مسیر وحدت و انسجام کشور و برای حل کوچکترین مشکلات قرار بدهیم. از اندیشمندان ما تا سیاستمداران،‌ فرهنگی‌ها و همه مردم باید پیرو سخنان مقام معظم رهبری و راهبردهای ایشان باشند تا وحدت را بتوانیم حفظ کنیم.

وی ادامه داد: آمریکا علی رغم آن‌که متاسفانه با کشورهای اسلامی و بسیاری از سران آنان همراهی می‌کند اما شاهدیم که چگونه با وقاهت تمام هدف نهایی خود را در منطقه حفظ و احیای رژیم صهیونیستی می‌داند. ما برای اتحاد اسلام هزینه‌های زیادی دادیم و این امنیتی که امروز داریم رایگان بدست نیامده است. ما 17 هزار شهید ترور داریم و برای حفظ این اتحاد باید اهداف قدرتمندطلبانه را کنار بگذاریم و به دنبال امنیت در منطقه باشیم.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. عجیب است اینان از شخصی نام میبرند که میگوید اسلام سیاسی شکست خورده .اینقدر پابرجابودن شخص اورانشانه پیروزی مقاومت نگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا