چقدر گرفتید شعار بدهید؟

«مجتبی حسینی» مخاطب انصاف نیوز که از نزدیک شاهد اهانت چند نفر و شعار علیه حسن روحانی رییس جمهور در راهپیمایی روز قدس بود، در این باره نوشت:

حاشیه‌ی راهپیمایی روز جهانی قدس 2 تیرماه 96 در خیابون انقلاب به سمت دانشگاه تهران حرکت می‌کردم که ناگهان دیدم یک مسوولی با محافظین از خیابان فلسطین وارد خیابان انقلاب شدند. در حال حرکت بودم که دیدم آقای رییس جمهور به همراه آقای نهاوندیان هستند که در راهپیمایی شرکت کرده‌اند و محافظین آنها هم اطراف‌شان بودند. نزدیک‌تر شدم و با آقای روحانی حال و احوال پرسی کردم. محافظان هم کاری نداشتند و شروع به صحبت کردن کردم. آقای نهاوندیان هم با اطرافیان در حال احول پرسی بودند. وقتی دیدم رییس جمهور با گشاده رویی با من برخورد کرد و محافظان هم کاری نداشتند یک مشکل صنفی داشتیم که سعی کردم از این فرصت استفاده کنم و این موضوع را به گوش آقای رییس جمهور برسانم. ایشان هم گوش می‌دادند و در این میان به آقای نهاوندیان گفتند مشکل این افراد را بررسی کن..

بگذریم؛ در این میان دیدم عده‌ای محدود متشکل از تعدادی خانم چادری و چند جوان و عده‌ای خاص با هماهنگی خاصی شروع به شعار دادن در اطراف رییس جمهور کردند، «مرگ بر منافق، مرگ بر ضد ولایت فقیه، مرگ بر سازش کار، بصیرت بصیرت و…».

حیرت زده شدم که چرا عده‌ای این شعارها را سر می‌دهند، این شعارها چه ربطی به آقای رییس جمهور دارد؟ تعجب کرده بودم! واقعا مانده بودم  این چه برخوردی است که می‌کنند؟ مگر این افراد نماینده‌ی مردم ایران هستند که در اطراف رییس جمهور هر شعاری را که به ذهن خودشان خطور می‌کند به زبان می‌آورند … اصلا این افراد کی هستند که به خود اجازه می‌دهند توهین کنند؟

چرا کسی با این هنجار شکنان برخورد نمی‌کند؟ به چند نفر از این افراد تذکر دادم و خواستم که شعار ندهند و توهین نکنند. این کار اشتباه است. عده‌ای پذیرفتند ولی آن افراد خاص که میدان‌دار بودند می‌دانید در جواب به من چه گفتند؟ گفتن آقا نکنه پول گرفتی تا نگذاری ما شعار بدیم؟! من هم در پاسخ گفتم چقدر گرفتید شعار بدهید؟

بیشتر از این افراد حتی معنی شعارهایی را که می‌دادند نمی‌دانستند و در این میان عده‌ای هم ناخواسته وارد گود شده و شعار می‌دادند.

این افراد زمانی بر علیه آقایان خاتمی، هاشمی، احمدی نژاد، سیدحسن خمینی شعار داده‌اند و الان هم بر علیه روحانی شعار می‌دهند!

چرا با این افراد برخورد نمی‌شود!

اندکی باید در رفتار این هموطنان تامل کرد؛ اگر مخالف برخی از کارهای دولت هستیم نباید به رییس جمهور توهین کنیم. این کار اشتباه است. این رویه، رویه‌ی اشتباهی است که باید برچیده شود.

در خیابان وصال آقای رییس جمهور سوار ماشین شدند و رفتند. آقای نهاوندیان آمدند سمت بنده و در حدود 5 دقیقه با هم صحبت کردیم و ماجرایی را برای ایشان تشریح کردم و قول پیگیری دادند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

 1. هاشمی، احمدی نژاد، سیدحسن خمینی رو نمیدونم ولی خاتمی مفسد و خیانت کار هست

  4
  25
  1. به نظر من تو و هم پالکی هات خائن و مفسد فی الارض اید نه خاتمی که یه تار موی گندیده اش به همه شما اصولگراها می ارزه

   23
   2
 2. چندتانکته قابل تامل توی این گزارش هست:معنی شعارهایی که میدادن نمیدونستن(مثل اینه بگیم معنی رای که به روحانی دادن نمیدونستن)،خانم های چادری(یعنی خانم های بدون چادر از این کارهای اشتباه نمیکنن)،اسم راوی(کاملا خاص و…)،محافظا هم کاری نداشتن! و…

  3
  11
 3. دشمنی این جماعت خشكه مقدس و بقول علی مطهری “مستضعف فكری اسباب عزت و حمایت بیشتر مردم از دكتر روحانی میشه

  15
  2
 4. خاتمی دوستت داریم با توجه به اینکه شما کشور را برای خودت نمیخوای برای مردمت میخوای وگرنه اینهمه بی احترامی که بهتون میکردن را تحمل نمیکردید
  هرچی به شماها بیشتر بی احترامی کنن و دروغ و افترا ببندن ما بیشتر عاشقتون میشیم و تا پای جونمون راهتون را ادامه میدیم
  روحانی عزیزم تحمل کن این کشور آدمای عقده ای عقب افتاده زیاد داریم ان شاالله به یاری خدا درستشون میکنیم

  14
  1
 5. واقعا كه ، اين جريانات نه ربطى به اصولگراها داره نه به چادرى ها بعد هم معلومه كه راوى شما دروغگو بوده چون شعار اون افراد “روحانى بنى صدر پيوندتان مبارك” بوده شماهم قبل از اينكه يه خبر بذارين اگه خبرنگارتون اونجا نبوده برين دو خبر از سايتاى ديگه بخونيد كه اين جورى ضايع نشين.

  1
  17
 6. آخ که چقد به خاطر این بیست نفر از آب گل آلود ماهی گرفتین و تند و تند پست زدین و پاک کردین و ما هم ندیدیم.
  پستهای مخالفین تون انقد زیاد شد که مجبور شدین بعضی هاش رو پاک کنین.
  ولی یه پست درباره نقض روح جسم جگر دیگه چی بگم برجام گفتین اگه گفتین که وظیفه تون بوده ولی چرا اون بولد نشد و چرا این طوری فرار میکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا