تقدیر از ظریف به سبک صداوسیمای سرافراز

خبرگزاری برنا نوشت:

«عادل فردوسی به چشم های بینندگانش نگاه کرد و گفت:” مسوولان صدا و سیما مصلحت ندانستند مصاحبه ظریف را پخش کنند” و این پایان ماجرایی بود که چند روزی دلواپسان را دچار دل پیچه کرده بود.

چند فریم عکس از مصاحبه ظریف و فردوسی پور کافی بود تا جیغ و داد رسانه های هتاک دلواپس را درآورد. شکست خوردگان انتخابات پیش و پس که سال ها روی بال تحریم ها کاسبی کرده و در سایه دور زنندگان تحریم جیب و انبان شان را پر کرده بودند، تحمل نداشتند رافع تحریم ها شب یلدا میهمان خانه های مردم باشد، پس هر چه دم دستشان می آمد نثار عادل فردوسی پور کردند.

محمد جواد ظریف، قهرمان این سال های مردم ۲۶ ماه است که قوم دلواپس را دچار دل پیچه کرده ، پس باید از او انتقام گرفت و نباید این قهرمان را در شب نشینی یلدایی یک ملت شریک کرد، راه حلش حمله به صدا وسیمایی است که هنوز نتوانسته برجام را به رسمیت بشناسد. عاقبت این جنگ زرگری همانی بود که عادل گفت:” مسوولان صدا وسیما صلاح ندانستند این مصاحبه پخش شود”.

ظریف این همه محبوبیت را به واسطه صدا وسیما کسب نکرده که امروز او و انبوه دوستدارانش نگران از بین رفتن این محبوبیت باشند، وزیر امورخارجه دولت تدبیر و امید اولا مفتخر به القاب و صفت های بی نظیری است که رهبر معظم انقلاب به او داده و ثانیا او این همه محبوبیت را مدیون دانش، توانمندی و زحمات طاقت فرسایی است که در ۲۲ ماه مذاکره با دیپلمات ها برجسته جهان متحمل شده  حالا فرقی هم نمی کند که یک جماعت کج اندیش و کج فهم او را تایید کنند یا تکذیب، فرقی نمی کند در شب یلدا قهرمان این سال های ملت میهمان خانه های مردم باشد یا نباشد، فرقی نمی کند صدا و سیما مثل همه این ماه ها او را نشان دهد یا ندهد و از فرزند متدین انقلاب چشم پوشی کند.

بسته شدن پرونده PMD چند ده نفر را عصبانی کرد و تاوان عصبانیت این چند ده نفر را مهم نیست ۷۵ میلیون ایرانی بپردازند، مهم این است که این ۷۵میلیون نفر یادشان نمی رود در روزهای دولت محبوب این صدا و سیما چه اتفاقاتی در این کشور افتاد و مردم چه تاوان سنگینی بابت آن اتفاقات پرداختند.

صدا و سیما در شب شیرین یلدا باز به مردم یادآوری کرد که چه به آنها گذشت و در این واپیسن روزهای منتهی به یک انتخابات مهم این یادآوری برای مردم چقدر شیرین و خوب بود. صدا و سیما با پخش نکردن گفتگوی ظریف  در برنامه نود در واقع از ظریف تقدیر کرد، این سبک تقدیر صدا و سیما از مردان تاریخ ساز ایران است، مردم این رویه را می شناسند و به همین دلیل ظریف را بیشتر دوست خواهند داشت. صدا و سیما هم اگر می خواهد همچنان رسانه اقلیت باشد می تواند عاملان تحریم را بیاورد مقابل دوربین بنشاند تا رسالتش را به خوبی ادا کند».

انتهای پیام

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن