مداح حاشیه‌ساز مراسم نماز عید فطر کیست؟

خواندن اشعار سیاسی جنجالی میثم مطیعی مداح قبل از نماز عید فطر علیه رئیس جمهور و برجام باعث شد این مداح در کانون نقدها و طنز های شبکه های اجتماعی قرار گیرد.برخلاف آنچه برخی رسانه ها گفته اند او شاعر نیست و متن ها و اشعار تند سیاسی او را افراد دیگری می نویسند که در این گزارش نامشان ذکر شده است. نکته جالب اینجا است که او در پایان همه اشعار تند و نیش دار خود تاکید می کند که کار او نقد است امروز هم مدعی شد که شعرش بیان «انتقادات منصفانه!»بود.

به گزارش پایگاه خبری تیک؛ میثم مطیعی پای ثابت برنامه تبلیغاتی ابراهیم رئیسی بود و در صف اول افرادی بود که در مجالس مختلف علیه روحانی و اصلاح طلبان به خواندن اشعار و مطالب تخریبی می پرداخت.

او روز قدس سال گذشته نیز متن تند و بر از اهانت علیه ظریف و روحانی قرائت کرد و مذاکره کنندگان را به خیانت متهم کرد. در آن زمان، رسانه های اصولگرا نیز با عنوان اشعار حماسی آن را در تیراژ بالا تکثیر کردند.

او از فارغ التحصیلان امام صادق است و به این اعتبار یکی از مریدان سعید جلیلی محسوب می شود.از طرفی با سران پایداری نشست و برخاست دارد پای منبری علیرضا پناهیان را می خواند و تصاویری از اظهار ارادت و دست بوسی او علم الهدی منتشر شده است.

سعید حدادیان دیگر مداح و فعال سیاسی در یکی از سخنرانی هایش میثم مطیعی را مخاطب قرار داده و می گوید:مطیعی فقط برای امام صادق(ع) نیست. مثلا هیئت رزمندگان او را دعوت می‌کند، متجاوز از ۶۰۰ هیئت رزمندگان در کشور داریم بالاخره باید به هیئت‌داران کمک کرد.

میثم مطیعی که درتریبون امروز نماز عید فطر خبر ساز شد پیش از #انتخابات چندین مجلس علیه اصلاح طلبان به شعر خوانی پرداخته بود او حتی از لبنانی‌ها خواسته بود برای انتخاب رییس‌جمهوری حامی خط مقاومت درایران دعا کنند.

با این حال او شاعر نیست و متن هایش را کسان دیگری می نویسند. عمدتاً اشعار او را شاعران سیاسی جناح اصولگرا مثل علی محمد مودت ، محمد مهدی سیار تهیه می کنند.

تریبون های تبلیغی اصولگرایان برای او القاب و عناوین زیادی مطرح می کنند، از مداح مدافع حرم تا خواننده اشعار حماسی.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

 1. مگه روحانی و برجام خدا هستند که هیچ کی حق نداشته باشه مخالف اونا حرف بزنه.
  شما که خدا را پایین تر از برجام و روحانی میدونین که میشه علیه خدا تظاهرات کرد ولی علیه روحانی حرف بزنی میشی فحاش متوهم یاوه گو و…
  اون موقع به اقای الف که میگه * اگر مجوز راهپیمایی به هر گروه بر اساس قانون داده شود اشکال ندارد، حتی علیه خدا…،آفتاب امروز ۲/۶/۷۸ چی میگین یاوه گو یا منادی آزادی؟
  اینه آزادی شما که خدا رو پایین تر بشرش میبینید.
  این کفر نیست؟؟؟

  1. برجام وقتی از نهادهای گوناگون نظام عبور کرد، در آخرین مرحله، با ۹ شرط مقام ولایت، مشروط شد. برجام از منظر حقوقی و با استناد به اصول متعددی از قانون اساسی، بدون رعایت آن ۹ شرط، پشیزی اعتبار ندارد. روحانی در پاسخ مکتوب به مقام ولایت، هر ۹ شرط را پذیرفت و قول داد که دقیقا مطابق منویات رهبری عمل کند؛ اما فقط یک روز بعد، قول خود را شکست و تا امروز هر ۹ شرط رهبری را نقض کرده است. یک نگاه به متن سوگند رئیس جمهور بیندازید تا دریایبد که او در واقع، سوگند آغازین ریاست جمهوریشرا پایمال کرده است. یکی از شرایط رهبری این بود که اقدامات ایران در برجام باید با اقدامات ۵+۱ متناظر باشد؛ یعنی یک قدم آنها به تعهدات خود عمل کنند و یک قدم ایران؛ اما روحانی فقط یک روز بعد، زیر قولش زد و دستور داد که قبل از فرا رسیدن موعد اجرای برجام، ایران همه تعهداتش را یک جا عملیاتی کند و امروز ننه من غریبم درآورده اند که چه کنیم؛ دشمن بد عهدی کرده است!!! آنوقت دوستان در کامنتها، دکتر مطیعی را که با زبان هنر و بدون کمترین اهانت، زبان به نقد گشوده است، تخطئه می کنند. آیا این توهین و وحدت شکنی است یا آن؟؟؟

 2. برادر ، درد شکست بسی سنگین بوده و ما می دانیم که این عقده گشایی ها به این زودی تمام نمی شود و توپخانه به شلیک بی هدف ادامه می دهد.

  9
  3
  1. برادر، این همه سال توهین و اهانت به قبلی ها کردین. حالا تحمل داشته باشید. ضمنا غیر از واقعیت چیزی نبوده. نه توهین بود نه اهانت. درضمن ببین چقدر کارای روحانی عزیزمون تابلو بوده که همه میگن منظورش روحانی بوده. یه کم صبور باشید. و حقیقت رو ببینید.

   3
   5
   1. برادر اشتباه گرفتی ، اونایی که تو این ۸ سال هر چی تهمت ناروا زدن و فرصت دفاع ندادن ، شما و دوستان شما بودن، شتر سواری دولا دولا نمیشه

 3. باندِ شکست خورده در انتخابات حتی اعتقاد به رهبر هم ندارند و با انواع نفوذ باعث تفرقه در کشور میشوند

  10
  2
 4. عقلای قوم باید از این رجزخوانی ها و تهیج احساسات در تریبونهای عمومی جلوگیری کنند تا منافع ملی در روزی که سفرای کشورهای اسلامی نماز عید فطر را به امامت رهبر انقلاب قامت بستند فدای امیال جناحی نگردد . اگر جنگی در بگیرد از این رجز خوانان رزمنده ایی در نمی آید . تاریخ آخر جنگ تحمیلی بعد از فتح فاو تا سقوط فاو و پذیرش قطعنامه و پیشرویهای مجدد ارتش بعث که بواسطه کمبود شدید نیروی انسانی یعنی رزمنده و امکانات دفاعی یعنی نبود اعتبار و بودجه حادث گردید واقعا خواندنی و درس آموز است . نرمش قهرمانانه ایی که باعث مذاکرات و پذیرش برجام شد بواسطه بوجود آمدن همان شرایط اینبار از قبل تحریم بوده که با تدبیر و مذاکرات بی نقص تیم هسته ایی ما پیروز و قدرتمندتر از گذشته شدیم .پس باید قدر سرداران دیپلماسی مان را همانند سرداران نظامی بدانیم و سرمایه های ملی را حفظ نماییم .

  7
  1
 5. اگر دروغ گفت مردم میفهمند اگرم سخت راست گفته چرا اینقدر برآشفتید؟!
  ببندید زبانها را . برید عاملان شعار مرگ بر منافق رو هم پیدا کنید و اونها رو به بند بکشید.

  1
  4
 6. هنوز نمیدونید که چه هتک حرمتی در این شعر بوده و فقط در این مورد حرف میزنید و فحاشی میکنید !! بعضی ها هنوز ظرفیت انتقاد رو ندارند و شعار “زنده باد مخالف من” و “آزادی بیان” میدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا