رییس دفتر زم آزاد شد

حجت الاسلام محمد علی زم ضمن پاسخ کنایه آمیز به ادعای کانال تلگرامی با نام «کلاغ بی سواد» از آزادی رییس دفتر خود خبرداد و گفت: ناگزیرم که پاسخ به طرهات منقار شریف را از طریق کانال خود به عرض مبارک برسانم.

به گزارش انصاف نیوز، آقای زم در این متن تلویحا به بازداشت و بررسی تعدادی از اطرافیان خود در مدت اخیر اشاره و با کنایه اتهامات متوجه خود و آن ها را رد کرده است؛ اتهاماتی که به محتوای آن هیچ اشاره ای نکرده اما به نظرمی رسد با حساسیت ها درباره ی آمدنیوز ارتباط دارد. کانالی که نام روح الله زم فرزند حجت الاسلام زم به آن گره خورده است.

متن یادداشت آقای زم در پی می آید:

ای کلاغ پیشونی سفید! بی سواد!
به پیشگاه روی سیاه و زشتت می‌رسونم که اولاً نگرانی من صرفاً دوری رییس دفترم نیست، بلکه نگرانی از همه بچه‌هایی که پایشان به پرونده‌های موهوم و پوچ، باز و بعد از مدت‌ها به هیچ، ختم می‌شود هم جزء مزید نگرانی‌های همیشگی من است! به قول حضرت سعدی: «بنی آدم اعضای یکدیگرند»
و ثانیاً از آنجا که حاصل و درآمد نزدیک نیم قرن کوشش فرهنگی و جوشش‌های هنری‌ام را صرف تدارک و تأسیس یک باب زرداخانه سلاح‌های شیمیایی و همزمان همه قوای سازنده خود و بستگانم را صرف جاسوسی برای ده‌ها کشور دشمن پیشرفته کرده‌ام و بنا داشته‌ام که روزی نسل همه کلاغ‌های زشت و بی‌سواد را در کره زمین بخشکانم، نگرانم که نکند اطلاعات این امور مهم از طریق رییس دفترم در اختیار وهم پیشگان قرار گیرد و زحمات عالیه چند ساله‌ام در باد فنا قرار گیرد، از این روست که از روز اول دستگیری هر عزیزی، روز و شب در حال رایزنی با حضرت معبودم، احدیت متعال به بست می نشینم که پرونده «هیچ» این دستگیر شده را نیز اسباب خجلت و روسیاهی سازندگان «پوچ اندیشان» قرار دهد.
ضمناً از آنجا که راه پاسخدهی به اوامر ملوکانه‌ات را مسدود ساخته‌ای، ناگزیرم که پاسخ به طرهات منقار شریف را از طریق کانال خود به عرض مبارک برسانم.
خاطرنشان می‌نمایم پیش از آنکه جنابعالی أفاضه و پرسش بفرمایید. لابد در اثر لابی های مؤثر با حضرت خداوندی، جناب رییس دفتر آزاد شده بود!

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا