واکنش جالب عماد خاتمی به خبر دروغ یک سایت تندرو

در پی انتشار خبری دروغ در سایت تازه‌وارد و تندرو «صلح‌نیوز، مبنی بر جدایی همسر سید عماد الدین خاتمی از وی، فرزند رئیس‌جمهور اسبق کشورمان این خبر مضحک و دروغ را تکذیب کرد.
به گزارش انصاف نیوز به نقل از سفیر، سید عماد خاتمی در فیس بوک به این خبر واکنش نشان داد و خطاب به برادران همسرش نوشت:« رسول، سعید و صابر، شماها، چرا هفته پیش که هم رو دیدیم نگفتید باهم قطع ارتباط کردیم؟»
این سایت نوشته بود:«عماد خاتمی به دلیل مخالفت های همسرش با خط مش پدرش بعد از  ماهها کش و قوس و اختلاف هفته گذشته از یکدیگر جدا شدند.» فرزند رئیس دولت اصلاحات هم در بخش دیگری از این استوس خود با دستمایه قراردادن غلط تایپی این سایت نوشت: سارا با خط «مش پدر» من چکار داری؟
گفتنی است این سایت با انتشار اخبار مغرضانه و دروغ برای بزرگنمایی و مشهور شدن خود تلاش زائد الوصفی می‌کند!
یادآور می‌شود، سید محمدخاتمی  ۲۰ اسفند ۱۳۹۰، طی مراسمی بسیار ساده و تنها با حضور حدود ۵۰ نفر از اقوام نزدیک صیغه عقد پسر و عروسش را جاری ساخت.
سادگی این مراسم و مهریه تنها عروس سیدمحمد خاتمی که همچون داماد دانش آموخته علوم کامپیوتر است و یک جلد کلام الله مجید و آینه شمعدان تعیین شده در آن زمان هم موجب عصبانیت افراد تندرو که تلاش می‌کنند مخالفان خود را اشرافی جلوه دهند شد و به نظر می‌رسد این دست خبرها در ادامه آن عصبانیت‌ها از  صمیمیت و سادگی زندگی خاتمی ،فرزندانش و عروس و دامادهایش می‌باشد.
انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن