حوزه خبر صداوسیما، تابع کیست؟

روزنامه جمهوری اسلامی درباره تحریف آشکار سخنان دیروز رییس جمهور روحانی از سوی صداوسیما نوشت: صدا و سیما برخلاف ضرورت تقویت وحدت قوا، دیروز سخن رئیس‌جمهور در همایش قوه قضائیه را تحریف کرد.

دکتر روحانی در خلال سخنانش ضمن تاکید بر این که ورود به دستگاه قضا نیازمند فداکاری بسیاری است، گفت من چند بار برای مسئولیت‌هایی به قوه قضاییه دعوت شدم اما ترسیدم که در این قوه حضور یابم و هیچ گاه جرات ورود به این دستگاه را نکردم چرا که کاری بسیار سخت بر دوش قضات قرار دارد. اما صدا و سیما این جمله را در شبکه خبر این گونه زیرنویس کرد: «رئیس جمهور: بعد از انقلاب هم چند بار به قوه قضاییه احضار شدم ترسیدم بروم»

میرباقری معاون سیما در این باره گفت: «حاشیه‌هایی که ایجاد می‌شود اگر متعلق به حوزه صدا و سیما باشد سریعاً با آن برخورد می‌کنیم و اگر مربوط به حوزه خبر باشد قطعاً دوستان باید پاسخگوی آن باشند.» این، یعنی حوزه خبر صدا و سیما تابع مدیریت این سازمان نیست!

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

  1. کسی که مسئولیت گرفته باید پاسخگوی زیرمجموعه اش باشه وفرافکنی جایی نداره.اگرهم نمیتواند نظرش را اعمال کند باید استعفا بدهد.کسی را مجبور به قبول پست ومقام نمی کنند.البته پست ومقام شیرینه.!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا