خرید تور تابستان

اظهارات متناقض مسوولان درباره سرنوشت متوسلیان

باشگاه خبرنگاران جوان: سرلشکر رحیم صفوی درباره سرنوشت احمد متوسلیان از دیپلمات های ربوده شده ایرانی گفت: بعید می دانم اکنون در قید حیات باشد.

سرلشکر یحیی رحیم‌صفوی هنگام ورود به همایش جاوید‌الاثر احمد متوسلیان که عصر امروز در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد در جمع خبرنگاران گفت: با روحیاتی که از او سراغ دارم بعید می‌دانم اکنون در قید حیات باشد.

وی تصریح کرد: حاج احمد توسلیان انسانی بود که دارای یک روحیه شجاعانه و تسلیم ناپذیر بود از این رو بنده بعید می‌دانم که تن به اسارت داده باشد.

پیش از این دستیار ویژه لاریجانی گفته بود: بر اساس مستندات موجود، چهار ديپلمات ربوده‌شده ايراني در تابستان سال ١٣٦١ در زندان رژيم صهيونيستي به سر مي‌برند و هيچ سندي دال بر شهادت آنان وجود ندارد.

حسين اميرعبداللهيان افزود: تلاش‌هاي سازمان ملل و صليب سرخ جهاني براي تعيين سرنوشت آقايان سیدمحسن موسوی، احمد متوسلیان، کاظم اخوان و تقی رستگارمقدم بايد با جديت از سر گرفته شود.

دستيار ويژه رئيس مجلس در امور بين‌الملل اضافه كرد: مجلس شوراي اسلامي به زودي اقدامات جديدي را در راستاي تلاش براي آزادي و تعيين سرنوشت اين ديپلمات‌هاي انقلابي آغاز خواهد كرد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. چطورمیشودبدون اطلاع فرمانده کل قوایعنی امام خمینی،باوجوددرگیربودن باعراق،گروهی راواردجنگی خارج ازایران وگشودن جبهه دیگرکرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا