«آروین گیت!»

پس از انتشار یادداشت حمیدرضا جلایی پور در دفاع از شعسا، «علی نظری» از نمایندگان سابق مجلس که آقای جلایی پور از جمله به او پاسخ داده بود، در یادداشتی با عنوان «سکوت سنگین جلایی پور در بحران آروین گیت!» به او پاسخ داد.

به گزارش انصاف نیوز، متن یادداشت آقای نظری در پی می‌آید:

آقای حمیدرضا جلایی پور سرانجام به میدان پاسخگویی از عملکرد پر مساله‌ی شورایعالی سیاستگذاری در بستن لیست امید ورود پیدا کرد.

وی در یک یادداشت تلگرامی [لینک] به دفاع تمام قد از سازوکارهای دموکراتیک شورایعالی سیاستگذاری! پرداخت.

او در این یادداشت همه‌ی اقدامات زدوبندی شورایعالی با محوریت اتحاد را امری مشروع و قابل دفاع دانسته است!

البته در آینده به تمام نکات آقای جلایی پور به تفصیل خواهیم پرداخت. در این یادداشت تنها به نقطه ضعف بزرگ آقای جلایی پور اشاره خواهد شد.

حمیدرضا جلایی پور طبق گفته علی شکوری راد دبیرکل محترم حزب اتحاد معرف و عامل اصلی ورود بهاره آروین به لیست امید برای شورای شهر تهران بوده است.

انتظار داشتیم جناب جلایی پور ابتدا درباره این موضوع سخن بگوید و سپس از شورایعالی سیاستگذاری دفاع نماید!

اما جناب جلایی پور با زرنگی خاص از موضوع بهاره آروین عبور می نماید و سپس با ژستی حق به جانب منتقدان شورایعالی را زیر رگبار انتقاد قرار می دهد.

ولی نگارنده به همان دلیلی که آقای جلایی پور از ماجرای آروین گیت تعمدا فرار می کند، سعی خواهم کرد ایشان را وارد معرکه پاسخگویی نمایم.

بهاره آروین در سال ۸۸ از دشنام گویان به فقیه عالیقدر و مهندس موسوی بود، و در برخی از نوشته‌های خویش به مراتب از افراطیون دلواپس سرشناس بی‌رحم‌تر عمل می‌کرد.

من نوشته‌های آروین علیه آیت الله منتظری و محصورین را به مراتب گزنده‌تر از عبارات افراطیونی چون شریعتمداری، رسایی، کوچک زاده و حسینیان می‌بینم. و در شگفتم که چگونه آقای جلایی پور دچار این ظلم فاحش به مظلومان ۸۸ شده است؟!

خانم آروین در آن نوشته‌های ظالمانه مرحوم آیت الله منتظری را فردی بی پشتوانه مردمی می داند، و مهندس موسوی را فردی فتنه‌گر و عامل تخریب ارزش‌های انقلاب می‌خواند!

جناب جلایی پور به عنوان یک فرد تحصیل‌کرده و قلم به دست نمی تواند ادعا کند که بی خبر از آن توهین‌های آزار دهنده بهاره آروین به موسوی و منتظری است! در عصر انفجار اطلاعات دیگر کسی این ادعا را باور ندارد!

اما جناب جلایی پور با سکوت بر قضیه «آروین گیت» بنا دارد بحث را منحرف کند، و با پرداختن به مباحث دفاع از شورایعالی این نقطه‌ی ضعف بزرگ خویش را پنهان نماید.

جلایی پور پدر و پسر عامل اصلی ورود بهاره آروین از سوی حزب اتحاد به لیست بوده‌اند.

حضور پر مساله‌ی آروین به لیست امید آن قدر تبعات منفی برای حزب اتحاد داشته است که دبیر کل این حزب آشکارا و با صراحت از بهاره آروین تبری می‌جوید.

نکته‌ی دیگر این که آقای جلایی پور دچار تناقضی عجیب شده است. به خاطر فشار افکار عمومی و پرسشگری شبکه‌های اجتماعی و بدنه‌های اصلاح طلبان در سراسر کشور، مهندس موسوی را «موسوی عزیز» خطاب می‌کند اما از طرفی هم فردی مانند بهاره آروین را به عنوان یک عنصر اصلاح طلب! به لیست امید می‌آورد تا به شورای پنجم راه یابد!

حال که آقایان جلایی پور در این زمینه پاسخگو نبوده‌اند، اینجانب در آینده‌ای نزدیک مطالب بهاره آروین علیه مهندس موسوی و آیت الله منتظری را منتشر خواهم کرد.

«آروین گیت» خبط کسانی است که اصلاحات را پادگان می‌پندارند و در این پادگان ادعای تیمساری دارند و الباقی اصلاح طلبان را سربازان پوستر چسبان می‌پندارند!

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/WlUal
برچسب ها

نوشته های مشابه

3 Comments

 1. من نمیدونم چرا در هر انتخاباتی اصلاح طلبان باید از این گاف های بزرگ بدن اون از الهه راستگو که یک نفوذی خائن اصولگرا بود اینم از بهاره آروین اونم از شاهکار لیست امید در مجلس که بسیاری از اصلاح طلبان اصیل را در سراسر کشور مجبور کردن انصراف بدن تا امثال کاظم جلالی نزدیک به جبهه پایداری و لاریجانی با اسم ائتلاف در لیست امید جای بگیرن و بعدم خیانت کنن و به ریش اصلاح طلبان بخندن، واقعا کجای این عملکرد شورایعالی جای دفاع داره میشه بگین؟؟؟؟؟

  12
  2
 2. «اینجانب در آینده‌ای نزدیک مطالب بهاره آروین علیه مهندس موسوی و آیت الله منتظری را منتشر خواهم کرد.»
  ایشان این سخن را قبلاً نیز گفته اند و مدام تکرار میکنند. مشخص نیست که ایشان با استفاده از این شیوه آشنا (بگم بگم) به دنبال آگاه سازی مردم هستند، یا تهدید طرف و اخذ امتیاز!
  شاید هم می خواهند موضع آروین را پیش از انتخاب شهردار به نفع گروهی از نمایندگان متمایل سازند. چون هر چه فکر میکنم، متوجه نمیشوم چرا ایشان مطالب مزبور را منتشر نمی سازند که همگان آگاه شوند. هر چند که اگر منتشر هم بکنند، باید به سوال بزرگتری جواب دهند که چرا پیش از انتخابات منتشر نکردند که مردم تصمیم مناسب تری بگیرند.
  و سوال دیگر از بزرگان اصلاحات پرسیده خواهد شد که چرا از چنان فردی حمایت کردند! (البته با فرض اینکه آقای نظری واقعاً به مطالبی مهم و در خور تامل اشاره کرده باشند).

  4
  2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن