«گزینه‌های شهرداری تهران تنها گمانه‌زنی است»

منتخب مردم در شورای پنجم شهر تهران، اسامی مطرح شده برای تصدی شهرداری تهران از سوی برخی رسانه‌ها را در حد گمانه زنی‌ها دانست و تأکید کرد: تاکنون در جلساتی که با سایر منتخبان برگزار شده، موضوعی در این رابطه مطرح نشده است.

حسن خلیل آبادی در گفت وگو با خبرنگار انصاف نیوز، افزود: در جلسه‌ی معرفی کاندیداهای شهرداری تهران که روز چهارشنبه برگزار می‌شود، هر یک از اعضای منتخب شورای پنجم می‌توانند تا سه اسم پیشنهاد داده و معرفی کنند تا در جلسه رأی گیری شود.

رفع مشکلات فرهنگی اولویت شهردار آینده باشد

وی، بررسی و رفع چالش های فرهنگی پایتخت را مهمترین اولویت پیش روی شهردار تهران برشمرد و عنوان کرد: من یک معلم هستم و بیشتر مطالعاتم در حوزه ی فرهنگی بوده وبنابر این ریشه ی چالش های اجتماعی و شهری شهر تهران را مشکلات فرهنگی می دانم.

شهردار پایتخت باید پاکدست باشد

خلیل آبادی همچنین درباره ویژگی هایی که باید برای انتخاب شهردار تهران مد نظر قرار گیرد به خبرنگار انصاف نیوز گفت: شهردار باید دارای ویژگی های لازم قانونی برای احراز مقام شهرداری باشد؛ چهره ای ملی، مدیر و مدبر،دارای سابقه ی اجرایی در مدیریت شهری و … باشد و به مسائل و مشکلات پیش روی شهر تهران نیز اشراف کامل داشته باشد و پاکدستی او برای اعضای شورای شهر محرز شود.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *