« امیدواریم شورای عالی انقلاب فرهنگی رهبر را تایید کند»

علی اکبر ولایتی گفت: امیدواریم شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوبه هیات امنا را در خصوص معرفی دکتر رهبر به سمت ریاست این دانشگاه تایید کند.

رییس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه همه افرادی که در دانشگاه آزاد فعالیت کرده‌اند به گردن این دانشگاه حق دارند گفت: خانواده دانشگاه آزاد با یک میلیون دانشجو و هفتاد هزار استاد تمام وقت و نیمه وقت متعلق به مردم است و با پول مردم ایجاد شده و ما باید قدر مردم که ولی نعمت ما هستند را بدانیم و پاسخ‌گوی نیازهای آنها باشیم.

به گزارش ایسنا، علی‌اکبر ولایتی رییس هیات امنای دانشگاه آزاد در اولین جلسه هیات رییسه  این دانشگاه که با حضور فرهاد رهبر برگزار شد با بیان این مطلب اظهار کرد: ” دانشگاه آزاد یکی از دستاوردهای مهم انقلاب است و مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی زحمات زیادی برای این دانشگاه کشیدند.

وی با بیان اینکه روسای قبلی این دانشگاه دکتر جاسبی دکتر میرزاده و دکتر نوریان زحمات زیادی برای این دانشگاه کشیدند که جای قدردانی دارد،گفت: امیدواریم شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوبه هیات امنا را در خصوص معرفی دکتر رهبر به سمت ریاست این دانشگاه تایید کند.

رییس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: این دانشگاه به امر رهبر انقلاب تاسیس شد و در حال حاضر نیز مقام معظم رهبری عنایت ویژه‌ای به این دانشگاه دارند و این انتظار می‌رود دانشگاه پاسخگوی نیازهای علم و فناوری و اقتصاد دانش محور باشد.

وی تاکید کرد: باید از نیروهای دانشگاه تا جایی که میسر است حداکثر استفاده بشود و بنا براین نیست که کسانی که سال‌های در این دانشگاه زحمت کشیدند را کنار بگذاریم و باید هر کس زحمت کشیده قدر زحماتش دانسته شود. البته درب دانشگاه هم به روی اساتید باز است و از تجارب همه نیروها استفاده می‌شود.

وی همچنین در پایان  گفت: مراسم معارفه دکتر فرهاد رهبر و تقدیر از دکتر نوریان در روز شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. متاسفانه عقده گشایی از آقای هاشمی رفسنجانی تمامی نداره ,دانشگاه آزاد این یادگار ارزشمند ایشان از تعرض انحصارطلبان مصون بود که با اینکار آقای ولایتی به آنهم تعرض شد.امیدوارم شورای انقلاب فرهنگی با گماردن فرد معرفی شده مخالفت نماید هر چند بسیار بعید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن