اعلام برائت «یوسف» از «محمود»!

 

 صحنه فراموش نشدنی در آغوش گرفتن علیرضا افتخاری و محمود احمدی نژاد را کمتر کسی است که ندیده باشد و یا از خاطر برده باشد. همان «آغوش»ی که تبعات بسیاری برای خواننده «نیلوفرانه» بر جای گذاشت! محل وقوع آن اتفاق «فرهنگی –سیاسی» در مرکز همایش های صدا و سیما و روز ۱۷ مردادماه  سال ۱۳۸۹ بود؛ روزی که به نام «خبرنگار» به ثبت رسیده است، همان قشری که بنا به گفته علیرضا افتخاری، بیشترین ضربه را به او زده اند!

به گزارش «آینه نیوز»، علیرضا افتخاری، خواننده آواز سنتی که در برهه ای علاقه به تلفیق فضای موسیقایی «سنتی» و «پاپ» داشت، در تازه ترین گفته هایش درباره آن «آغوش سیاسی» سخن گفت. خواننده «امان از جدایی» به تازگی گفت و گویی با نشریه «تجربه» صورت داده و به اعلام برائت از همراهی با رئیس جمهور پیشین ایران دست زده است. علیرضا افتخاری در این باره گفت: «ایشان جوری خودش را در آغوش من انداخت که انگار یوسف گم گشته او بودم.» این خواننده اصفهانی با اشاره به این که اگر زمان بازگردد دیگر چنین رفتاری را نخواهد داشت، از «۱۰ سال فحش خوردن خود» به دلیل این رفتار گفت.

به گزارش «آینه نیوز»، پیشتر نیز علیرضا افتخاری در گفت و گو با نشریه «تماشاگران امروز» با اشاره به اتفاق رخ داده در آن روز تاریخی، از تبعات دهشتناک آن اتفاق گفت و عنوان داشت: «نوشته‌ ای زیر در منزل شخصی من گذاشتند که اینجا بمب‌ گذاری خواهد شد و هرچه سریع ‌تر باید این منزل را تخلیه کنید. به قدری فشار و تهدید‌ها زیاد شد که مجبور شدیم از آن محل برویم. مدت‌ها کلاه می ‌گذاشتم روی سرم و برای خرید این ‌ور و آن‌ور می‌ رفتم. اگر هم کسی من را می ‌شناخت، برخوردهای اهانت‌آمیز و زشتی می ‌شد. خوب یادم هست وقتی در فرودگاه وارد سالن انتظار شدم و نشستم، حد فاصل ۱۰ متری من همه مردم از صندلی‌ها بلند شدند و اطرافم خالی شد. دوستان من دیگر من را مهمانی ‌های خودشان هم دعوت نمی ‌کردند و می ‌ترسیدند بلایی سر بچه‌ هایشان بیاید. می ‌گفتند علیرضا تو دوست ۲۰ ساله ما هستی ولی واقعا بهتر است دیگر نباشی، چون مردم و آشنایان، همسر و بچه‌ های ما را مورد توهین قرار می‌دهند که چرا افتخاری را اینجا راه داده‌اید. می ‌گفتند چرا با «رفیق احمدی‌نژاد» رفت و آمد می ‌کنید!»

لازم به ذکر است این گفته های خواننده موسیقی ایران در شرایطی رنگ تناقض به خود می گیرد که بنا به اخبار برخی رسانه ها وی در همان مجلس معروف با عنوان این که «آقای رئیس جمهور دوستت دارم»، گفته بود: « این حرف را ازروی خودستایی و تکلف نمی گویم بلکه از دلم برخاسته و حرف دل من است.»

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

 1. مرحبا انصاف نيوز، انصافتان را شكر. اُف بر اينهمه نفاق و تزوير و تلون مزاج، مگر آب رفته با چنين ترهاتى به جوى بازميگردد ؟!

  1. البته سپهرجان! استادافتخاری همان وقت می توانست با بیانیه یی درباره ی این رفتار فرصت طلبانه ی آن مرد رفته روشنگری می کرد به نقد رفتارها و کارکرد او می پرداخت.
   اما این استادآواز و موسیقی سرمایه ی ما و این کشور است .
   ذاتِ اصلاحات گفتگو است. با گفتگو می توان نزدیکی دلها را رقم زد.
   به هر حال در ورطه ی تندروی ها نباید افتاد.
   درود و ایدون باد.

   1. ذات بی ذاتتان را دیدیم که با فاشیستی ترین وضعیت سالها خود و خونواده اش ر اذیت کردید.زنده باد مخالف من فقط یک شعار پوپولیستی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن