آزاده نامداری: روسری یک لحظه از سرم افتاد!

«آزاده نامداری» درباره عکس‌های بی حجاب از خود در مکانی عمومی در سویس که در فضای مجازی منتشر شده گفت: با محارم در محل سر سبزی بودم و روسری یک لحظه از سرم افتاد!

به گزارش انصاف نیوز صبح امروز – دوشنبه – عکس‌های بی حجاب «آزاده نامداری» مجری صدا وسیما در فضای مجازی منتشر شد. بعضی از این کانال ها مدعی شده بودند که در مقابل او مشروبات الکلی نیز بوده است.

وی در روزهای اخیر چندین عکس با چادر از خود در اروپا منتشر کرده بود.

نامداری امروز در مصاحبه با کانال تلگرامی فارس پلاس – مربوط به خبرگزاری فارس – درباره عکس‌های منتشر شده گفت: «طبیعتا حالم خیلی خوب نیست. من متاسفم برای کسانی که در زندگی خصوصی دیگران جست و جو می‌کنند. قبلا بعد از این گونه تجسسها اینها را در گوشی بهم می‌گفتند اما حالا به راحتی آنها را منتشر می‌کنند و با آبروی افراد بازی می‌کنند.

من خیلی روز سختی داشتم و مجبور شدم به بعضی از دوستانم جواب بدهم. من جواب آن هایی را نمی‌دهم که خیلی زود من را قضاوت کردند. جواب آن ها سکوت است. اما دوستانم که بعد از دیدن تصاویر تعحب کردند و کمی مکث کردند و سوال کردند از من.

من با محارم خودم در یک جای سرسبز بودم. من یک بچه ۱۰ ماهه دارم فقط این را می‌گویم و بقیه چیز ها ارزش گفتن ندارد. من نمی‌دانم کسی که در آن زمانی که روسری من یک لحظه از سرم افتاده در آن جا بوده و دوربین هم داشته و آن عکس ها را گرفته است. چه نیتی داشته است؟

اما اگر کمی عادل باشیم متوجه می‌شویم که گناه کسی که این عکس ها را گرفته و منتشر کرده هزاران بار بیشتر است از من است که یک لحظه در حضور محارم روسری از سرم افتاده.»

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/hGvgv
برچسب ها

نوشته های مشابه

20 thoughts on “آزاده نامداری: روسری یک لحظه از سرم افتاد!”

 1. عکس ها در پوزیشن های مختلف هستند که نشون میده صحبت یک لحظه نبوده، ولی فرضا روسری یک لحظه افتاد، مانتو و دامن و اینها هم افتاد؟ و اصولا چطور میشه در یک فضای عمومی فقط در جمع محارم بود؟ البته زندگی ایشون به خودشون مربوطه، اصلا به ما مربوط نیست، مسئله اینجا ریاکاری و دروغگویی و دورویی است. حرف ما اینه که آدم خودش باشه، تظاهر نکنه، مردم فریبی نکنه. وگرنه وضع حجاب ایشون به ما چه؟
  60  0
 2. ایشان در یک پارک عمومی (مکان سرسبز) بودند؛ روسری یک لحظه نیفتاد، ایشان بی حجاب بودند. ظاهراً [نوشیدنی] هم بود. این که مردم در مورد امثال ایشان این قدر حساس هستند، مربوط به نفاق رفتاری است. وقتی برای مردم نسخه «چادر، حجاب برتر» می پیچی، باید خودت هم این نسخه را نوش جان کنی.
  54  0
 3. خانم نامداری با عذر خواهی
  اولا حجاب شما امری اختیاری است و اینکه شما چه می پوشی و چه می خوری به خود شما مربوط است…
  اما
  وقتی شما در سیمای میلی آنطور از حجاب، خصوصا چادر بعنوان حجاب برتر دفاع می کنی(مثل خانمی که ریاکارانه ملقب به …ایی! می شود!) باید در نهان و آشکار خودتان پایبند به گفته ها یتان باشید، پس نفرمایید که آنجا خلوت خصوصی شما بوده…
  در ثانی آیا شما حقیقتا مردم ایران را احمق فرض گرفته اید؟ آیا آنجا مکانی خصوصی بوده؟ پس رفت و آمد ها در بک گراند فیلم و عکس هایتان چیست؟ آیا پارک مکانی خصوصی است؟ آیا شما از سیمای میلی آنقدر بخاطر ریاکاری درآمد دارید که چنان مکانی در سوئیس را بخرید یا حتی اجاره کنید ( مکانی زیبا و سرسز کنار دریاچه ای زیبا!!!!)
  ثالثا آیا روسری شما لحظه ای افتاد؟؟؟!!! اگر با محارم بوده اید!!!!!! چرا می گویید لحظه ای افتاد؟؟؟؟؟ البته در فیلم و عکس لحظه شما شاید لحظه ی ریاضی باشد نه لحظه ی فیزیکی!!!! و حال اگر لحظه شما را بپذیریم، نوشیدن آن شیشه ، هم حتما نوشابه زمزم!! بوده؟ بله؟
  خانم نامداری لطفا به شعور مردم توهین نکنید.. اگر مردم روی امثال شما منیجک ها حساس اند بخاطر ریاکاری های شما کارمندان سیمای میلی است، مانند برخی مداحانی که دلهای مردم را به حرم امام حسین می برند و خودشان به بزم های عیش و نوش سفارت فرانسه!!
  خانم نامداری ، آیا مردم حق ندارند به آن مداحان هم بگویند شما که از حسین دفاع می کنی و خود را حسینی می دانی، چرا در بزم عیش و نوش شرکت می کنی؟ آیا سرک کشیدن در زندگی خصوصی آنها است؟؟؟
  خانم نامداری به نظر من به جای ریاکاری بخاطر موقعیت در سیمای میلی، واقعا ازاده باش …ریا کاری و طلبکاری از مردم را کنار بگذار
  55  0
  1. علوی با احترام!
   امیدوارم خدا تو زندگیت قضاوت کنه علوی خیلی تند رو هستی !
   شماتت رو برای فرزندات نگه دار تا درست بار بیان
   مواظب باش در زندگی سرافکنده نشی
   خدا ارحم الراحمین هست
   نامداری حسابش با رئیس ها ی سازمان
   اما
   اما تو که او رو ملیجک می نامی
   تو که سفر طرف رو عیش و نوش قلمداد می کنی
   تو که اسم حسین رو می بری و بویی از مرام جدم حسین بن علی نبردی
   تو که بی آبرو کردن میلیونی فرد رو عین حق می دونی و متناسب با خطای طرف
   امیدوارم خدا جوابیه برات صادر کنه
   چقدر آدمهایی مثل تو حق به جانبند
   الله اکبر می گی و بعد تصویر تکثیر می کنی ؟؟؟ یا دستمریزاد میگی ؟؟؟
   خیلی بی حیایی!
   ادای مریدان دین رو در میاری ولی الله میدونه چه گیر و گور هایی تو زندگیت باشه
   بترس رسوا نشی
   بترس یکی دیگه
   بدتر از ین کار رو با عزیزانت نکنه
   0   5
   1. دوست عزیز چرا سر خود درون برف کرده ای و……
    شما یی که دم از اخلاق و دین می زنی باید بفرمایید با این حساب بایداز ریاکاری امثال معاویه هم دم نزد!!!باید از شراب خواری معاویه که در خفا می خورد و مردم نمی دیدند ، دم نزد…با این حساب حاکمان جور همیشه لباس تزویر و ریا می پوشند و امثال شما اخلاقیون ظاهر بین را می فریبند…
    اما در مورد من…بنده خود اهل عیش و نوشم و هیچ ادعایی ندارم ، اما مردم را هم به اخلاقیات نمی خوانم و در پستی یا مقامی نیستم که نیاز به ریا باشد…
    و اما در مورد فرزندان من هم اگر آنها دارای پست و منصبی بودند و کوچه و بازار را به راه خواندند و خود به بیراهه رفتند باید، رسوا شوند، این عبرت تاریخ است…..
    2    0
 4. با سلام وقتی این خانم خودش می گوید راضی نیست اینگونه عکسش منتشر شود و شما هم در خبر نوشته اید چرا عکس را ولو به صورت تار در سایت می گذارید؟ این اصلا یک رفتار حرفه ای نیست و ایشان می تواند از شما شکایت کند لطفا این عکس را بردارید. متشکرم
  7  46
  1. جناب وطن پرست عزیز ریاکاران تاریخ هم راضی نبودند در موردشان عکس و مطلبی باشد
   هیتلرها و چنگیزها و عمروعاص ها هم راضی نیستند که از آنها عکس و خبری در اذهان مردم باشد……..
   آقا زاده های اصولگرا و اصلاح طلب و معتدلیون و پایداری ها هم راضی نیستند که در مورد آنها عکس و خبری باشد….
   پس مردم بیچاره در فقر و بدبختی خود بلولند و حاکمان ریاکار خوش باشند و هیچکس خبری یا عکسی منتشر نکند که شاید صاحبان ریاکار قدرت ناخوشند شوند و غیر اخلاقی باشد…
   به خود آیید که این رسم اخلاق نیست، و اتفاقا ضد اخلاق است
   5   0
 5. اگر محارم بودن و از شما فيلم گرفتن كه كاملاً قابل شناسايي هستند. يعني شما با چه تعداد محرم خودتون رفته بودين سوئيس؟!
  بالاخره يكي از اونها اين كارو كرده ديگه. ضمناً افراد ديگه اي كه در فاصله هاي ۵۰ يا ۱۰۰ متري شما هستند، اونا هم جزء محارم شمان؟!
  34  1
  1. جناب عقل کل، خوب وردی بر زبان آورده ای لیک سوراخ دعا گم کرده ای ، بله سرک کشیدن به زندگی خصوصی دیگران کاری بسیار غیر اخلاقی و ضد انسانی است .
   جناب عقل کل، بنده و دیگران به زندگی خصوصی شما کاری نداریم، چون شما مردم را به اخلاقی فرانمی خونید که خود به آن عامل نباشید.
   ولی خانم نامداری و آقایان [نام دو مداح معروف] مردم را کاری می خوانند که خود عکس آن و شاید ضد آنرا عمل می کنند، پس وقتی اینها در زندگی دیگران سرک می کشند و برای دیگران نسخه می پیچند، دیگران هم حق دارند در زندگی اینان سرک بکشند و ریاکاریشان را به رخضان بکشند…..
   14   1
   1. با این اتش تندی که داری یک بار خطا نکنی داداش !
    شب دراز است و قلندر بیدار !
    بپا بلای نامداری سرت نیاد به طریقی مشابه که روحت هم خبر نداشته باشه
    0    5
    1. جناب دوست علوی عزیز
     بنده خودم اهل تفریح و عیش و نوشم ..اما هیچ پست و تریبونی ندارم و ریاکار نیستم…
     اگر متولی دین و دینا بودم و مردم را به خوبی و اخلاق می خواندم و خودم عمکل نمی کردم، حرف شما کاملا صحیح بود…
     در یک کلام بگویم، کسانی که ریاکاری می کنند، باید رسوا شوند
     3     0
 6. هیجان جمعی فرو کش خواهد کرد
  اما اقدام پلید افردای که اینطور شبکه ای برای بی آبرویی نامداری بساط درست کردند
  قطعا بی پاسخ نمی مونه !
  یادتون باشه همتون به نوعی ریا می کنید!! بارها و بارها و به درجات متفاوت!!!
  وگرنه الان باید طی الطریق می کردید و تمام حجابهای عوالم عالیه از پیش چشمهاتون برداشته می شد
  پس حق ندارید سنگ بردارید بزنید تو سر نامداری چون یکی مکر زمونه هم سنگ بزرگتری رو به سر شما خواهد کوفت
  ایرانیها در تمام وجنات زندگی ریا می کنند.
  خواندم که عیسی علیه السلام گفته اند:
  عیب را در مردم می بینید اما شاخ را بالای سر خود نمی بینید ؟؟؟؟؟؟
  یعنی الان همه اونها که نامداری رو متهم کردند مبری و معصومند؟؟؟؟ چون خودشون رو در مقام قضاوت می بینند و ادعای پیدا کردن صداقت رو دارند.
  در مهریه ریا نمی کنید ؟
  در خوب جلوه دادن و ماستمالی عیوب پسر و دختراتون قبل از ازدواج ریا نمی کنید؟؟
  در تعارفهای” قربونت برم”، کنیز شماست ، غلام شماست، جانثارم ، مخلصم و چاکرم ریا نمی کنید؟؟؟
  در خودشیرینی برای پاس کردن نمره پیش اساتید ریا نمی کنید؟؟؟؟
  در زیر آب زنی برای همکاران پیش رئیس در محیط اداری و سازمانی ریا نمی کنید؟؟؟؟
  وقتی همکار علمی مقالات بیشتری بنویسه غمباد نمی گیرید ؟؟؟
  پس این مجرمها کجان ؟؟؟
  شما که همه معصومین
  در بازار ریا نمی کنید؟ اون لحظه که قسم میخورین “من هم عین همین جنس رو تو خونه دارم استفاده می کنم” !!!
  اونوقتایی که از مکه و کربلا برمی گردید و پرچم پشت پرچم می زنین تو کوچه ها و “حاجی” و “حاجیه” به هم تکه پاره می کنین ریا نمی کنین؟؟؟؟؟؟؟
  اونوقت هایی که چشم و هم چشمی می کنید و حاضرین قرض کنید و زندگیتون رو شیک تر جلوه بدین ریا نمی کنین؟؟؟
  اونوقتایی که بتاکس می زنین و دماغ عمل می کنید و بعد از زیبایی خدادادی و ژنهای خوبتون و ورزش مستمرتون تعریف می کنید ریا نمی کنید ؟؟؟؟
  این اونوقتاییکه تا روز قیامت ادامه داره ……
  نامداری خطا کرد
  مواظب باشید زنگ رسوایی شما بلند تر به صدا در نیاد
  الان جلو متجاوزین به امنیت خانواده ها رو بگیرید ! و در شناسایی افرادی که این عمل قبیح رو انجام دادند با لیس همکاری کنید . وگرنه معلوئم نیست فردا کدومتون هدف قرار بگیرید.
  3  3
  1. مهریه و ماست مالی ایرادها قبل از ازدواج و … همه رو خوب گفتی. این ها درد جامعه ست. همش درد بی فرهنگی. یعنی واقعا امیدی هست این جامعه درست بشه یه روز!!!!
   1   0
 7. آزاده جان عکس کتک خوردن شما از همسر سابقت، عکس گل هایی که یک آقای متاهل برات میاورد، انتشار تصاویر ازدواج اول و دومت، خبر بچه دار شدنت، حتی تصاویرت با چادر در سفر به کشورهای خارجی … اینا همه عمومی بودن و خصوصی حساب نمیشدن؟ ولی الان عکس شما در پارک خصوصی هست؟ … بزار فکر کنم …. آهان ای بابا من چقدر خنگ هستم … معنی خصوصی و عمومی رو اشتباه متوجه شده بودم … خصوصی یعنی هر چیزی که ماهیت واقعی تو رو نشون بده … عمومی یعنی اون چیزی که توی حلق مردم میکنی تا خودتو بالاتر از چیزی که هستی نشون بدی … فقط می تونم بگم که صدا سیما واقعا اشتباه بزرگی کرد که یه دختر رو از شهرستان دورافتاده آورد و بهش چند تا برنامه داد، در حالی که اون هنوز جنبه ش رو نداشت و یهو حس کرد چقدر بزرگ و مشهور شده … و انقدر بی جنبه بازی درآورد تا در نهایت، هم خودش به قهقرا رفت و هم آبروی صدا سیما رو برد. دستتون درد نکنه صدا سیمای عزیز!!!!! دست پدر مادر آزاده جان هم درد نکنه که در طول زندگی ایشون هیچ توجهی بهش نکردن تا در نهایت بعد از سن ۳۰ سالگی، و دقیقا مشابه کودکان ۴ ساله، این همه به دنبال جلب توجه و گدایی محبت از مردم باشه ….خیلی حقارت آمیزه واقعا
  4  0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *