ازدواج سفید «فاطمه حقیقت جو» پس از طلاق

«فاطمه حقیقت جو» نماینده‌ی محجبه‌ی مجلس ششم که مقیم آمریکاست، می‌گوید که پس از سیزده سال زندگی مشترک طلاق گرفته «و الان بدون اینکه رسماً با کسی ازدواج کرده باشم با یک آقایی دارم زندگی می‌کنم و بیشتر در واقع می‌خواهم ببینم که ما به درد هم می‌خوریم یا نمی‌خوریم».

به گزارش انصاف نیوز، خانم حقیقت جو که در سال‌های اخیر در پوشش او تغییراتی ایجاد شده، در گفتگویی با رادیو فردا با عنوان «ازدواج سفید؛ بی‌مسوولیتی یا آزادی؟» گفته است:

«من همین جا عرض کنم که ازدواج کردم، دوازده سیزده سال با همسرم زندگی کردم، ازش جدا شدم و الان بدون اینکه رسماً با کسی ازدواج کرده باشم با یک آقایی دارم زندگی می‌کنم و بیشتر در واقع می‌خواهم ببینم که ما به درد هم می‌خوریم یا نمی‌خوریم. اتفاقاً وقتی آدم وارد می‌شود لزوماً بُعد فیزیکی مساله نیست، بُعد عاطفی، و حمایتی که از همدیگر دارند را نگاه می‌کند و من فکر می‌کنم که در واقع می‌شود این دو را کنار هم قرار داد، به عنوان شخصی که این تجربه را کرده‌ام».

تعدادی از واکنش‌های توییتری به این اظهارات در پی می‌آید:

نگار: خانم حقیقت جو نماینده سابق مجلس، همین الان در برنامه تابو رادیو فردا از ازدواج سفید حمایت کردند و با صداقت گفتن خودشونم در همچین رابطه‌ای هستند.

امیرحسن: چیجوری این فاطمه حقیقت‌جو انقد راحت داره در مورد ازدواج سفیدش حرف میزنه! من بهش فکرم میکنم تموم تنم میلرزه!

مهتا شین: عاقبت تندروی در اصلاح طلبی / فاطمه حقیقت جو نماینده اصلاح طلب مجلس ششم در مصاحبه با رادیو فردا با افتخار از ازدواج سفید ش میگوید!

محبوبه: فاطمه حقیقت جو نماینده مجلس ششم و از لیدرهای فتنه ۸۸ و حامیان سند ۲۰۳۰ در مصاحبه با رادیو فردا با افتخار از ازدواج سفید خودش می‌گوید!

نازی: فاطمه حقیقت‌جو هم با کت دامن و روسری تو جهان اول ازدواج سفید کرده و میگه موافق اصلاحات درون نظامه، عیزم برگرد درون نظام اصلاحات کن.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

10 thoughts on “ازدواج سفید «فاطمه حقیقت جو» پس از طلاق”

 1. نمیدانم این خبرها جه اثرات مفیدی در جامعه بجز شکستن قبح این اعمال دارد؟رواج دهنده نباشیدواگرنه همین اطرافیانتان درمعرض انند.
  9  12
 2. این ازدواج سفید نیست. این ازدواجی است محکم به نام صیغه. وقتی زن از شوهرش جدا میشود میتواند به خواست خودش با هر کسی که اوهم راضی بود زندگی کند.احتیاج به ثبت و یا شاهد هم ندارد، فقط به خواست دو طرف است.
  22  3
  1. هرچند از دامن زدن به این موضوعات بی اهمیت وبالاخص مربوط به اشخاصی که تحت هر شرایطی قصدمطرح کردن خودشان هستندگریزانم
   ولی جناب بهبودی این فرد موردبحث سخنی درباره ازدواج موقت ننموده نمیدانم شما این اصطلاح صیغه را چگونه برداشت کرده اید ؟بهرحال اگر تحت عنوان ازدواج موقت هم که باشد حائز شرایط وتشریفات خاصی است که با معنی رایج ازدواج سفید متفاوت است.ضمنا این فرد فاقد هرگونه جایگاهی حتی در زمان حضورش در ایران بود………مجددا گفته قبلیم را تکرار میکنم.
   3   6
   1. جناب آقای مرتضی ، ازدواج موقت یا صیغه برای خانم مطلقه هیچ شرایط خاصی، تکرار میکنم هیچ شرایط خاصی غیر از رضایت دو طرف ندارد. نه احتیاج به ثبت در دفتر ازدواج دارد ونه احتیاج به جاری شدن صیغه توسط نفر ثالث. دو نفر میتوانند صیغه محرمیت را برای هم بخوانند، حتی وحتی اگر صیغه را نخوانند ولی قلبا همدیگر را بخواهند باز هم قبول است.
    7    1
 3. خدا پدر قدیمیا رو بیامرزه که میگن خلایق هر چه لایق…زندگی حیوانات هم با هم بدون ازدواج و ثبت صورت میگیره.ولی شرف حیوانات به از این انسانهای زالو صفت
  5  21
  1. جناب سينا، خانم حقيقت جو جرأت داشت و شهامت، راستش را گفت و به دستور پيامبر اکرم که فرمود راستش را بگوئيد اگرچه به ضرر شما باشد، عمل کرد، حالا آيا من و شما جرأت و شهامت گفتن پشت پرده هامان را و حقيقت مان را داريم!!؟
   5   3
 4. وقتی تو یه کشور یا اسلامی یا غیر اسلامی برادر رییس جمهور متهم به خلاف هست! از مریدان اونها میشه انتظار دیگه ای داشت؟
  امام کجایی!؟
  2  7
 5. قطعا خانم حقیقت جو نماینده دوره ششم مجلس حوزه انتخابیه تهران وشهر ری بااینکار دنبال ترویج عادی سازی و رایج عمومی ازدواج موقت (صیغه )درجامع هستند!!
  6  0
 6. انشعاب مارکسیستی در جریان موسوم به مجاهدین، فروغلتیدن برخی از دوستان از طرفداری از چپ اقتصادی به شیفتگی به نئولیبرالیسم، سقوط الگوهای ارزشمداران تا حد امیر تتلو، فروش اسرار مملکتی برای ارضای غرایز حیوانی، توجیه احمقانه رانت سیاسی-اقتصادی با تئوری احمقانه تر ژن برتر … این رشته سر دراز دارد و نشان می دهد که شما هیچ گاه تا به آخر انقلابی نبوده اید و نیستید.
  1  3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *