ارزیابی فراکسیون امید از کابینه چهارشنبه اعلام می شود

محمدرضا عارف، درباره مووضع گیری‌های اعضای فراکسیون امید درباره‌ی وزرای پیشنهادی گفت: از ساعت هفت صبح از وزرا دعوت به عمل آمده است و انشالله بعد از ارزیابی که انجام دادیم، موضع فراکسیون را اعلام خواهیم کرد. فراکسیون هیچ موضع گیری در مورد هیچ کدام از وزرا انجام نداده و اخباری که نقل می‌شود نظر افراد است. امیداوریم سه شنبه یا چهارشنبه موضع فراکسیون را اعلام کنیم.

به گزارش خبرنگار انصاف نیوز، رییس فراکسیون امید مجلس در حاشیه‌ی کنگره مجمع زنان اصلاح طلب و سازمان عدالت و آزادی درباره‌ی دیدار با خاتمی برای هماهنگی‌های بیشتر درباره‌ی وزرا گفت: ممکن است افراد خاص دیدارهایی داشته باشند، اما مبنا فراکسیون و رایزنی‌هایی صورت گرفته در فراکسیون است.

وی ادامه داد: هم اکنون برای هر یک از وزرای پیشنهادی، کمیته‌هایی تشکیل شده است که جلساتی با وزرا برگزارکرده و برنامه‌ها و توانایی ایشان را ارزیابی کنند. گزارش کمیته‌ها در فراکسیون مطرح خواهد شد و مبنای تصمیم فراکسیون است.

این نماینده‌ی مجلس درباره‌ی تشکیل کمیته‌ی رفع حصر عنوان کرد: در حال پیگیری هستیم. قصد نداشتیم موضوع کمیته‌ی رفع حصر رسانه‌ای شود، انشالله مردم نتیجه‌ی کار را مشاهده خواهند کرد. قبلاً تعامل و پیگیری شده است و اینبار جدی‌تر در حال پیگیری هستیم و امیدواریم که به نتیجه برسیم.

عارف در پاسخ به دیدار اعضای کمیته‌ی رفع حصر با رییس مجلس نیز گفت: در فضای مجازی صحبت‌هایی مطرح شده است، ما دیدارهایی داشتیم و خواهیم داشت.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/MOhqK
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *