امام جمعه کرج: عیادت کنندگان کروبی باید مجازات شوند

امام جمعه کرج با انتقاد از عیادت برخی مسوولان از مهدی کروبی در بیمارستان گفت: دستگاه قضا باید با این اقدام برخورد کند؛ زیرا فتنه خط قرمز ماست.

به ایسنا، حجت الاسلام سیدمحمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های نماز جمعه کرج افزود: برخی می‌خواهند از فتنه حساسیت‌زدایی کنند.

به گزارش انصاف نیوز، تعداد زیادی از اعضای شورای شهر تهران، نمایندگان مجلس و مسوولان دولتی و فعالان سیاسی در هفته‌ی گذشته برای عیادت به بیمارستان محل بستری شدن آقای کروبی مراجعه کرده بودند. وی برای رسیدگی درمانی چند روزی از محل حصر به بیمارستان منتقل شده بود.


امام جمعه‌ی کرج همچنین ادامه داد: در استان البرز نیز برخی می‌خواهند پای فتنه‌گران را به استان باز کنند، اگر این اتفاق رخ دهد قلم پای آنها شکسته خواهد شد.

وی از سکوت مصلحتی خود گفت و اعلام کرد: برخی برای جولان دادن در استان معامله می‌کنند که از آن خبر داریم و اگر سخنی نمی‌گوییم به خاطر این است که منتظر عملکرد مسئولان هستیم.

امام جمعه کرج در بخش دیگری از خطبه‌های این هفته با اشاره به برگزاری مراسم تحلیف رئیس جمهور خاطرنشان کرد: برخی رسانه‌های خارجی و حتی داخلی با پررنگ کردن حاشیه‌های این مراسم قصد تحقیر ایران را داشتند.

نماینده ولی فقیه در استان البرز افزود: دشمنان خارجی به کمک برخی از عوامل داخلی می‌خواهند سلفی گرفتن برخی نمایندگان با نماینده اتحادیه اروپا را دستمایه شیطنت خود کنند، ما باید هوشیار باشیم و در زمین دشمن بازی نکنیم.

حسینی همدانی ادامه داد: البته هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان باید کسانی که در شان ملت ایران رفتار نکرده‌اند را مواخذه کند.

امام جمعه کرج در بخشی دیگر از خطبه‌های این هفته گفت: آمریکا اعلام کرده که قصد دارد از مراکز نظامی ایران بازدید کند، آنها دلیل این خواسته را ارزیابی توافق هسته‌ای اعلام می‌کنند.

وی افزود: وزارت امور خارجه باید نسبت به این موضوع واکنش نشان دهد.

حسینی همدانی در پایان با بیان اینکه عده‌ای بزدل داخلی به بهانه گرفتن امتیازات واهی می‌خواهند به این خیال خام تحقق بخشند، گفت: هیچ دولتی در دنیا اجازه نمی‌دهد کسی از حریم نظامی آنها بازدید کند.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/TvrFK
برچسب ها

نوشته های مشابه

5 thoughts on “امام جمعه کرج: عیادت کنندگان کروبی باید مجازات شوند”

 1. بشکند قلم پای بوجود آورندگان فتنه،که هشت سال نتیجه مدیریتشان نهادینه شدن فساد در کشور شد،بشکند دست وپای کسانی که مهندسی انتخابات می کنند،لال شود زبان کسانی که از تریبونهای کشور به نفع کاندیداهای خاص رف می زنند،بشکند دست و پای کسانی که بزور می خواهند حرف ناحق را به کرسی بنشانند،لال و کور شوند کسانی که از دین و اعتقادات مردم استفاده ابزاری می نمایند،درود وسلام خداوند بر محصورین عصر حاضر.مجازات عیادت کنندگان محصورین صواب اخروی می باشد،سلام بر حسین (ع)درود برسه محصور.
  7  0
 2. البرز مستحق چنین امام جمعه ای نبود. ایشان سواد کافی و سابقه مبارزاتی دارد؟ زمانی که ایشان نبود امثال کروبی ها با نظام سلطه داشتند مبارزه می کردند. حیف بود برای امام جمعه های باشخصیت و والای قبلیمان. چون عبدوست، دکتر رمضانی و دکتر کازرونی. حق مردم البرز ایشان نبود. تعداد شرکت کنندگان در نماز جمعه کرج موئید نظر بنده حقیر می باشد که هر روز از تعداش کاسته می شود مخصوصا نسل جوان. البته ایشان نماینده آقای مصباح یزدی هستند و بیشتر از تئوری های ایشان دفاع می کنند و بیشتر تحلیلهای ایشان را اشاعه می دهند تا کلام ائمه وبزرگان دین را!؟
  10  0
 3. [(پیامبر اکرم همسايه اي يهودي داشت كه وي را بسيار اذيت مي كرد، هر روز از پشت بام خاكستر همراه آتش بر روي سر آن حضرت مي ريخت. (در تفسير نمونه، ج ۲۴، ص ۳۷۱، اشاره كوتاهي به اين داستان شده است )
  اين كار در ظاهر به عنوان ريختن زباله و خاكستر در كوچه، و در حقيقت به منظور ابراز خشم و كينه يهودي نسبت به پيامبر اسلام (صلي الله عليه وآله) انجام مي شد، و پيامبر كريمانه از كنار آن مي گذشت. تا اينكه يك روز خبري از مرد يهودي نشد، پيامبر اسلام (صلي الله عليه وآله) از غيبت آن مرد سوال كرد.

  گفتند: خوشبختانه بيمار گشته، و بر اثر بيماري مزاحمتهايش قطع شده است. فرمود: بايد به عيادتش برويم! به سمت خانه اش حركت كرد. در خانه يهودي را كوبيد. همسرش به پشت درآمد و سوال كرد: كيست؟ حضرت فرمود: پيامبر مسلمانان به ديدار و عيادت همسايه بيمار خود آمده است!)

  زن ماجرا را به شوهرش گفت. مرد يهودي كه بسيار تعجب كرده بود، و در مقابل عملي غير قابل پيش بيني قرار گرفته بود، گفت: در را باز كن تا داخل شوند. پيامبر(صلي الله عليه وآله) وارد شد، و كنار بستر بيمار نشست. و از حال بيمار پرسيد، و به گونه اي برخورد كرد كه گويا هيچ اذيت و آزاري از اين مرد يهودي به آن حضرت نرسيده است.

  مرد يهودي كه از فرط خجالت صورت خويش را مي پوشانيد و در برخورد با اين اخلاق كريمانه پيامبر اسلام مبهوت شده بود، از آن حضرت پرسيد:اين نوع برخورد آيا اخلاق شخصي شماست، يا جزء دستورات ديني محسوب مي شود؟ حضرت فرمود: جزء دستورات ديني است، و ما به همه مسلمين سفارش مي كنيم كه چنين كنند.مرد يهودي با برخورد زيبا و پرجاذبه پيامبر اسلام(صلي الله عليه وآله)مسلمان شد. حقيقتا كه در وصف چنين انساني بايد گفت:)]اقای محترم این حرفها رو میزنی که مثلا بگی مسلمان دواتشه ای کاسه داغتر از اش
  0  0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *