واکنش تند تهیه‌کننده سینما به ترانه علیدوستی

مسعود ردایی، تهیه‌کننده فیلم‌های سینمایی «سه بیگانه» و «مالاریا» به حمایت ترانه علیدوستی از دو بازیکن فوتبال، واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بعد از حمایت ترانه علیدوستی از مسعود شجاعی و احسان حاج صفی، مسعود ردایی، تهیه کننده فیلم«سه بیگانه» و «مالاریا» به صحبت‌های این بازیگر واکنش نشان داد.

کانال سینما نوشته، ردایی در پاسخ به این بازیگر نوشته: «قهرمانان ملی ما امثال شهید حججی هستند، خانم بازیگری که شجاعی و حاج صفی راقهرمان ملی قلمداد می کنی،قهرمان ملی ما شهدای ما هستند.»

پس از آنکه روز گذشته از سوی مقامات عالی‌رتبه وزارت ورزش اعلام شد شجاعی و حاج‌صفی بابت به میدان رفتن مقابل باشگاهی از رژیم صهیونیستی باید از حضور در تیم ملی محروم شوند، چهره‌های مختلف در ایران از جمله ترانه علیدوستی و مهناز افشار، دو ستاره مطرح سینما به حمایت از این بازیکنان پرداختند.

حمایت مهناز افشار و ترانه علیدوستی از دو بازیکن اخراجی فوتبال

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/BC1Ne
برچسب ها

نوشته های مشابه

1 thought on “واکنش تند تهیه‌کننده سینما به ترانه علیدوستی”

  1. بعید است که اقای ردایی از مردم برای تعیین قهرمان آنان نمایندگی داشته باشند ، همانطور که ایشان حق دارند شهید حججی را قهرمان خود بدانند ، هنرمند ارزنده خانم علیدوستی هم این حق را دارند ، بهتر نیست پابندی خود به ارزشها را به طریقی غیر از حمله به دیگران اثبات کنیم ؟!
    1    1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *