آیا این پایان ماه عسل است!؟

به گزارش انصاف نیوز، داریوش سجادی در وبلاگ خود نوشت:

شب گذشته تلفنی با یکی از «مقربین درگاه» (!) صحبت می کردم.
می گفت آقای روحانی تعمد دارند تا کمتر به جلسات مجمع تشخیص مصلحت بیآیند و ابتدا نیز در ۴ جلسه نخست شرکت نکرده تا جایی که ناطق نوری با ایشان تماس گرفته و مراتب اعتراض آقای هاشمی رفسنجانی از غیبت ایشان را به وی ابلاغ کرده!
ابلاغی که اسباب تکدر خاطر روحانی شده و از طریق اعزام برادرش به مجمع پیغام داده:
«باید در شان رییس جمهور با وی برخورد شود تا ایشان نیز شرکت کنند و ریاست مجمع باید رسماً از ایشان استقبال کنند».
ظاهراً آقای روحانی تعمد دارند تا به «مخاطب خاص» خود بفهماند که مایل نیست وی را زیر سایه کسی تلقی کنند و مُصر است به «همه» بفهماند رییس جمهوری مستقل است!
بنا به گفته «منبع مقرب»! هر چند ناطق نوری از این درخواست مکدر شده اما ریاست مجمع پذیرفته و با لحاظ شان رییس جمهور از جلسه پنجم به بعد شخصاً و رسماً به استقبال رییس جمهور رفته است.
امروز وقتی مصاحبه برخلاف معمول و مخنث «اکبر هاشمی رفسنجانی» را با روزنامه «جمهوری اسلامی» خواندم که بیشتر از زیر سوالات فرار می کرد و از آن جالب تر مصاحبه پر انتقاد «محمد هاشمی» از عملکرد دولت روحانی با روزنامه «آرمان» را خواندم. با توجه به خبر «دوست مقرب» الفاظ در این دو مصاحبه معانی دیگری برایم یافت که حاکی از صدق «مقرب» بود!
خواندن این دو مصاحبه را توصیه می کنم بویژه مصاحبه «محمد هاشمی» را که اگر نام وی را نبینید تصور می کنید «آرمان» با «رسائی» یا «کوچک زاده» مصاحبه کرده!!! تا جایی که اسباب تــَحـَیــُــّر مصاحبه کننده نیز فراهم شده.
انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن