واکنش مایلی‌کهن به خبر ممنوع‌التصویری‌اش: «خدا را شکر»

محمد مایلی‎‌کهن گفت: تاکنون با دید مقایسه به طارمی و منشا نگاه نکرده‌ام.

سرمربی اسبق تیم ملی ایران در گفت و گو با ایلنا، درباره شرایط نه چندان خوب این روزهای استقلال اظهار داشت: نمی‌شود که یک تیم همیشه شرایط خوبی داشته باشد. این فراز و فرودها همیشه وجود داشته است. طبعا اگر اجازه بدهند شرایط بهتر می‌شود. تیم‌های ما بیشتر مشکل مدیریتی دارند. مگر نگفتند پرسپولیس دویست و استقلال ۱۰۰ میلیارد بدهی دارند؟! من فکر می‌کنم اگر این تیم‌ها مدیر نداشتند الان شرایطشان بهتر بود.از کجا معلوم که اینها بروند بیشتر نشود. مشکل جای دیگری است.

وی در ادامه افزود: منصوریان کارش خوب است و باید به او فرصت داد. با ۴ یا ۵ بازی نمی‌شود گفت که شرایط خوب است یا بد. در سپاهان شرایط آقای کرانچار چطور است؟ شما خودتان خارجی دوست هستید.

سرمربی اسبق تیم ملی درباره احتمال موفقیت پرسپولیس در برابر الاهلی عربستان گفت: شانس زیادی برای پرسپولیس قائل هستم. پرسپولیس باید بازی را ببرد. اما خب اگر بازی ۳-۳ شود هم به نفع ما خواهد شد. امیدوارم این اتفاق رخ دهد و پرسپولیس راهی دور بعدی شود.

وی درباره مقایسه طارمی و منشا گفت: با این دید بازی آنها را نگاه نکرده‌ام اما هر دو خوب هستند و فوتبال را به خوبی بازی می‌کنند و می‌توانند کمک کنند.

وی درباره عملکرد خوب برانکو مقابل الاهلی در نیمه دوم اذعان داشت: من با این اصطلاحی که جامعه فوتبال می‌گذارند موافق نیستم. نیمه دوم نیمه مربیان یعنی چه؟یعنی  نیمه اول برای همسایه است؟ هر دو نیمه برای مربیان است. این نمی‌شود که تقسیم کنیم.

مایلی کهن درباره درگیری کی روش با دو نفر در استخر و همچنین دعوت نکردن از بازیکنان جدید در اردوی تیم ملی گفت: مگر تا به الان غیر از این عمل کرده است؟ مثل آقایان پرتغالی عمل می‌کند اما رنگش نکنند و به عنوان پرتغالی به ما قالب کنند. این نظرش است و من نمی‌توانم حرفی بزنم که چه کسی را دعوت می‌کند و چه کسی را دعوت نمی‌کند. حق یک مربی است. اما چرا کنکاش نمی‌کنید ۱۰ روز در ایران است و بقیه روزها در استراحت است و در سال اقتصاد مقاومتی همینجور پول‌ها را می‌گیرد و به ریش همه ما می‌خندد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در پایان درباره شایعه ممنوع التصویر شدنش بیان داشت: من هم مثل شما تازه شنیده‌ام. اگر واقعیت داشته باشد خدا را شکر می‌کنم. اصلا چیزی به من نگفتند درباره ممنوع التصویر بودنم. اما اگر چنین چیزی باشد شکر و اگر هم نباشد بازهم شکر می‌کنم. به قدر کافی من را در این سالها نشان داده‌اند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا