برای شرکت در نظرسنجی، کلیک کنید

پاسخ مهدی تاج به اعتراض مشترک بازیکنان تیم‌ملی

گل دیلی نوشت:پس از انتشار پست‌های پیاپی و هماهنگ بازیکنان تیم‌ملی ایران، مهدی تاج به مضمون این پست‌ها واکنش نشان داد.

پس از اینکه بازیکنان تیم ملی بیانیه مشترکی را مبنی بر عدم دریافت پاداش‌های این تیم توسط مسئولان منتشر کردند، خبرنگار خبرگزاری فارس تماس تلفنی با رئیس فدراسیون فوتبال گرفت و در این خصوص گفت‌وگو کرد.

تاج رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که پس از اینکه تیم ملی کشورمان مقابل کره نمایش قابل قبولی داشت و توانست بازی جوانمردانه‌ای را مقابل این تیم انجام دهد و پس از این بازی بازیکنان نسبت به عدم پاداش معترض بودند، اظهار داشت: بله!‌ من بعد از بازی در رختکن اعتراض بازیکنان ایران را مبنی بر عدم پرداخت پاداش به گوش خود شنیدم و به این عزیزان حق می‌دهم. ما برای اینکه به جام جهانی ۲۰۱۸روسیه صعود کنیم مراحل سختی را پشت سر گذاشتیم و همین بازی با کره جنوبی شاهد بودید که مسئولان فدراسیون فوتبال کره و همچنین دولتمردان کره چه پاداشی برای این بازی در نظر گرفته بودند تا بتوانند تیم ایران را شکست دهند.

وی افزود: بهترین امکانات در انتظار برد کره بود، اما بازیکنان ما با تمام تلاش‌شان و بازی جوانمردانه کار بزرگی انجام دادند تا همچنان رکوردمان پابرجا باشد. درحالی‌که صعود ما به مرحله بعد مسجل شده بود، بازیکنان ما به همراه کادر فنی برای نشان دادن نام ایران از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکردند و وقتی ۱۰ نفره بودیم، من با چشم خودم دیدم که از جان خود مایه گذاشتند تا دروازه ایران باز نشود.

تاج تأکید کرد: وقتی‌که به دقایق پایانی بازی رسیدیم و بازی به اتمام رسید، دیدید که فیفا، ای اف سی، به تمجید بازی ایران و بازی جوانمردانه ملی‌پوشان ایرانی پرداختند. این سرمایه و دیپلماسی ورزشی کار کوچکی نیست که خوشبختانه جوانان ایران‌زمین بارها این را نشان دادند و شاهد هستیم در فوتبال هم این کار بزرگ نمایش پیدا کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه افزود: من هم به‌عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتقاد بازیکنان را به جان می‌خرم، در دوره قبل وقتی ما صعود کردیم پاداش ۵۰ میلیونی و حواله خودرو به بازیکنان اهدا شد، با توجه به شرایط سختی که برای صعود داشتیم، ولی حالا که مقتدرانه صعود کردیم شاهد هستیم پاداش بازیکنان هنوز پرداخت نشده، ‌اما امیدوارم دولتمردان وضعیت تیم ملی را در این دوره حساس تا جام جهانی درک کنند. دولتمردان همیشه پشت جوانان و ورزش ایران بوده‌اند و همیشه حمایت کرده‌اند. امیدوارم این حمایت ادامه‌دار باشد و ان‌شاءالله پاداش بازیکنان هرچه زودتر پرداخت شود تا با روحیه و قدرت خوبی در جام جهانی ظاهر شوند.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن