مهدی خزعلی یا سوپرمن؟!

در حالی ادعا می‌شود «مهدی خزعلی» آقازاده اصولگرا از زمان بازداشت در اعتصاب غذای خشک است، که اطرافیان او قبلا گفته بودند «اگر اعتصاب‌کننده از خوردن آب امتناع کند، بیش از یک هفته زنده نخواهد ماند»!

به گزارش انصاف نیوز، خزعلی که از ۲۳ مردادماه یعنی حدود ۲۸ روز پیش برای تحمل دوران محکومیت در زندان است، از همان ابتدا اعلام کرده بود که اعتراب غذای خشک خواهد کرد و در حالی که ادامه‌ی اعتصاب غذای او تاکنون غیرممکن است اما هیچ یک از اطرافیان او غیرواقعی بودن این ادعا را مطرح نکرده‌اند.

بهمن ماه سال گذشته مهدی خزعلی ۱۳ روز در بازداشت بود و در آن زمان نیز مدعی «اعتصاب غذای خشک» بود.

درباره‌ی واقعی بودن ادعاهای خزعلی شبهه‌های زیادی مطرح شده است. خزعلی مدعی است که رکورد اعتصاب غذا در جهان را شکسته است ولی برخی از کسانی که همزمان با او در زندان بوده‌اند، ادعای او را غیرواقعی می‌خوانند. [لینک ۱]، [لینک ۲]، [لینک ۳]، [لینک ۴]، [لینک ۵]

دادستان تهران نیز در یک هفته‌ی گذشته دو بار اعلام کرد که مهدی خزعلی در اعتصاب غذا نیست و ادعای او کذب است.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

6 thoughts on “مهدی خزعلی یا سوپرمن؟!”

 1. اولا اصولگرا تقابلی نمیکنه که کارش به زندان و اعتصاب برسه. زندان و اعتصاب برای کسانی است که جسورانه به دنبال انجام اصلاحات اساسی اند. دوم “آقا زاده” به کسی اطلاق میشه که از وابستگی خانوادگی خود برای رسیدن به پست و مقامی که شایستگیشو نداره سو استفاد کنه. زندان و اعتصاب پست و مقام نیست! سوما، اگر روزی کار مدیر مسئول انصاف نیوز هم به زندان و اعتصاب بکشه -که بسیار بعیده- و ما خبر مرگش رو بعد از ۲۸ روز نشنویم به این معنی نیست که ادعای اعتصابش دروغ بوده و متحمل رنجی نشده. جا رو برای احتمالاتی چون تغذیه اجباری هم باز میگذاریم.
  8  0
 2. با اين اوصاف، به انتظار نشستيد تا خبر مرگ يك انسان آزاده رو بهتون بدن ؟! زهى بى شرمى ! بسا تأسف !
  گيرم ثابت كرديد اعتصاب غذاى ايشون خشك نيست ! بسيار خوب ، خشك و ترش چه فرقى براى شما جماعت كم فهم و كينه اى داره ؟! دست از اين كارهاى بچه گانه بكشيد و مثل بزرگترها فكر و عمل كنيد. فعلاً كه مردتر از او توى اصلاح طلب ها و اصول گراها وجود نداره .
  8  0
 3. البته دردیاری که عناد ولجاجت با اشخاص شانیت سایرین باشد ازصدر تاذیل……طبیعیست ….ولی از مدعیان نوعی توقف در بلوغ است چه بایدکرد ؟ این میدان گردوخاکی وتمیز ناشدنی این …………..
  4  0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *