یاشار سلطانی و پشت پرده‌ی برخی انتصابات در شهرداری: «بغرنج است»

«یاشار سلطانی» مدیرمسوول سایت فیلترشده‌ی معماری نیوز گفت: هنوز جلسه‌ی سوم دادگاهش تشکیل نشده است.

ژنرال شهرفروشی و لاپوشانی

به گزارش خبرنگار انصاف نیوز، یاشار سلطانی که ساعت ۴:۲۰ بیست و ششم شهریورماه در توییتی اعلام کرده بود: «اخبار نگران کننده‌ای از لابی برخی بزرگان با شهردار برای ابقای یزدانی – ژنرال شهرفروشی و لاپوشانی تفحص – بگوش می‌رسد» در گفت‌وگو با خبرنگار انصاف نیوز در این باره گفت: برای حفظ آبرو نامی از شخصی نمی‌بریم، اما خبرهایی به گوش رسیده که گویا این خبر منتفی شده و آنطور که مشخص است رویکرد ما، تأثیرش را گذاشته است.

انتصابات دهن کجی به مردم است

یاشار سلطانی با بیان این که «مردم ساعت‌ها منتظر در صف انتخابات ایستاده‌اند تا رأی بدهند و تغییر را احساس کنند»، گفت: از انتصابات شهرداری اخبار خوبی به گوش نمی‌رسد و مورد اعتماد مردم نیست. افرادی که سال‌های سال مسوولیت داشتند و اکنون وضعیت شهرداری و بدهی‌های میلیاردی‌ را می‌بینیم، اما دوباره همان افراد را منصوب می‌کنیم و این عمل به نوعی دهن‌کجی به مردم است.

وی ادامه داد: باید صبر کنیم که ببینیم در روزهای بعدی چه اتفاقی می‌افتد، زیرا در حال حاضر قضیه انتصاب‌ها بسیار بغرنج است، سیستم گزینش‌ها خیلی شفاف نیست و توضیح نیز داده نمی‌شود.

نگران هستم

سلطانی افزود: بنده از انتصاب آقای محمدمهدی حجت به عنوان  معاون شهرسازی و معماری بسیار متعجب شدم و نگران هستم، زیرا ایشان در حوزه‎ی شهرداری تخصص ندارد و تنها پدر سازمان میراث فرهنگی است و به نظر بنده این انتصاب در حوزه‌ی شهرداری عقبگرد است.

موافق دسته‎بندی‌ها نیستم

مدیرمسوول سایت فیلترشده‌ی معماری نیوز ادامه داد: البته بنده موافق دسته‎بندی اصلاح‌طلبی و اصولگرایی نیستم و معتقدم هر آدمی شایستگی داشته باشد می‌تواند حضور داشته باشد هرچند در تیم آقای قالیباف یا احمدی‎نژاد باشد؛ البته من خودم اصلاح‌طلب بوده‌ و در سال ۸۸ نیز هزینه داده‌ام.

از ظرفیت زنان استفاده شود

وی تاکید کرد: در حقیقت شورای مشورتی باید در شهرداری گسترش پیدا کند و متاسفانه عده‌ای فقط رزومه‌سازی می‌کنند. باید به بحت جوان‌گرایی و استفاده از ظرفیت زنان نیز در شهرداری توجه شود.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. باورود یاشارسلطانی به انتخابات شورای شهر مشخص شدتمام جنجال ایجادشده توسط ایشان بابت املاک نجومی برای ورودبه شورا وکسب قدرت ودریافت املاک نجومی بود ولی مردم بادرایت مانع اینکار شدن وبایدبه ایشان گفت دوره اتهام زنی جهت منفعت طلبی به پایان رسیده ومردم ازاین افشاگریها خسته شده اند

    3
    4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن