آزار و اذیت دختر جوان در مسیر فرودگاه

پلیس آگاهی پایتخت، پسر جوانی را دستگیر کرد که دخترجوانی را پس از سوار کردن به مقصد فرودگاه، با تهدید چاقو  آزار و اذیت کرده بود.

به گزارش انصاف نیوز، جوان در مسیر فرودگاه بیست و سوم شهریورماه، خانم جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۰۳ «گاندی» عنوان کرد که از سوی راننده‌ی جوان یک دستگاه خودرو سواری پراید ربوده شده و این شخص با تهدید سلاح سرد او را مورد آزار و اذیت قرار گرفته است .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع آدم‌ربایی منجر به آزار و اذیت و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با ارجاع پرونده به اداره شانزدهم پلیس آگاهی، شاکیه به پزشکی قانونی اعزام و برابر نظریه پزشکی قانونی، ضرب و جرح و همچنین آزار و اذیت  شاکیه تأیید شد .

شاکیه با حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: روز چهارشنبه و پس از انجام عمل جراحی و تکمیل دوره درمانی خود قصد بازگشت به شهر خودمان را داشتم و بلیت هواپیما را به ساعت ۱۹:۳۰ همان روز تهیه کرده بودم؛ در این مدت در منزل یکی از بستگان نزدیک خود در خیابان دماوند سکونت داشتم؛ ساعت ۱۷:۳۰ یک خودرو سواری به مقصد فرودگاه درخواست کردم که ساعت ۱۸ در محل حاضر شد؛ در زمان سوار شدن، راننده از من درخواست کرد که در صندلی جلو بنشینم و دلیل آن را مشکل ارتفاع و خرابی کمک فنر ماشین اعلام کرد.

پس از سوار شدن از راننده خواستم که مرا زود به فرودگاه برساند تا به پرواز خود برسم و راننده طی مسیر گفت که به علت ترافیک در بزرگراه از یک مسیر میانبر می‌رود و سپس به محل نامعلومی رفت که مقداری از آن خاکی بود. در جواب اعتراض من که چرا اینجا خاکی است، راننده گفت که بزودی در مسیر اصلی قرار خواهیم گرفت که ناگهان راننده در همان مسیر [ خاکی ] توقف کرد؛ درب‌های ماشین را قفل و با چاقو مرا تهدید کرد؛ راننده با تهدید چاقو تهدید کرد که مرا خواهد کشت و التماس‌های من نیز فایده‌ای نداشت و … .

شاکیه در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت :  «…. ؛ راننده از مسیر اتوبان بابایی وارد صدر، سپس مدرس و ظفر شد ؛ در خیابان ولیعصر، راننده پراید به قصد خرید سیگار از ماشین پیاده شد که به محض پیاده شدنش از ماشین، من نیز به سرعت از ماشین پیاده شده و به داخل یک مجتمع تجاری فرار کردم و در آنجا از مردم کمک خواستم.»

با توجه به حساسیت موضوع، کارآگاهان اداره شانزدهم با انجام تحقیقات پلیسی و بهره‌گیری از تصاویر دوربین‌های مداربسته‌ی محل سوار شدن شاکیه به خودرو پراید موفق به شناسایی پراید هاچ بک سفید رنگ به شماره انتظامی ایران ۸۸/*** ط ۸۳ شدند .

با شناسایی خودرو پراید، آخرین مالک شناسایی و در تحقیقات پلیسی مشخص شد که خودرو مذکور از سوی مالک آن در اختیار پسرش بنام «امین» متولد ۱۳۷۶ قرار گرفته است .

در پی شناسایی تصویر «امین» از سوی شاکیه، کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی به محل سکونت امین در شهرک کاروان اعزام شده و در تحقیقات نامحسوس اطلاع پیدا کردند که «امین» از محل سکونتش متواری شده است .

با توجه به بلامکان بودن متهم، کارآگاهان اداره شانزدهم آگاهی اقدام به شناسایی محل تردد خودرو مذکور در محدوده فلکه اول تهرانپارس کرده و سرانجام در ساعت ۱۵:۳۰ روز گذشته – دوشنبه – راننده پراید – متهم پرونده – در حالی که قصد داشت با خودرو از محل متواری شود، طی یک درگیری دستگیر و به اداره شانزدهم پلیس آگاهی منتقل شد که پس از مواجهه حضوری با شاکیه بصورت کامل مورد شناسایی قرار گرفت. همچنین در بازرسی از خودرو متهم، اموال سرقت شده از شاکیه شامل لپ تاپ و دیگر لوازم شخصی وی نیز از صندوق عقب خودرو مهم کشف شد.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: تحقیقات از متهم جهت شناسایی دیگر جرایم احتمالی متهم در دستور کار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد .

وی با اشاره به وجود برخی شمایل و خالکوبی‌ها بر روی بدن متهم، عنوان کرد: از تمامی شکات و مالباختگان احتمالی که از سوی راننده جوان یک دستگاه خودرو پراید سفید هاچ بک مورد سرقت، تهدید و آزار و اذیت قرار گرفتند دعوت می‌شود تا جهت پیگیری پرونده شکایات خود به نشانی اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

انتهای پیام

 

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/zCR0x
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *