گوشه ای از درگیری و حاشیه های امیرحسین صادقی

امیرحسین صادقی رکورد حاشیه سازی را زده است او با مهدی رحمتی، محسن فروزان، قلعه نویی و… درگیری و دعوا داشته است!
به گزارش نمناک 

امیرحسین صادقی

پیکان در حالی در ورزشگاه آزادی یک پیروزی شیرین و به یادماندنی برابر پرسپولیس به دست آورد که امیرحسین صادقی، یکی از شناخته شده ترین بازیکنان این تیم تنها چند ساعت پیش از شروع مسابقه توسط مجید جلالی از فهرست خارج شد. مسلما حذف این بازیکن از لیست بازی مهم با پرسپولیس نمی توانسته جنبه فنی داشته باشد. به این ترتیب به نظر می رسد یک مورد دیگر به سیاهه طولانی بی انضباطی ها و حواشی مدافع سابق استقلال اضافه شده باشد. به همین بهانه بد ندیدیم گوشه ای از درگیری ها و حاشیه های صادقی در چند سال گذشته را بررسی کنیم.امیرحسین صادقیدعوای همیشگی با رحمتی 
همه می دانند که رابطه امیرحسین صادقی با مهدی رحمتی هیچ وقت خوب نبوده است. این دو نفر سال هاست که با هم کدورت دارند و گاهی این آتش از زیر خاکستر شعله می کشد. مثلا یک بار بعد از پیروزی استقلال برابر صبای قم در لیگ سیزدهم بین صادقی و رحمتی در رختکن بگومگوی بسیار تندی اتفاق افتاد. چند روز بعد از آن هم سر تمرینات استقلال امیرحسین با صدای بلند خطاب به بابازاده گفته بود:«یا جلوی این (رحمتی) را بگیرید یا خودم این کار را می کنم.» این درگیری ها در لیگ سیزدهم تا اواخر فصل و بازی خانگی با تراکتورسازی ادامه یافت تا اینکه بعد از باخت در آن بازی، موضوع عانی شد. صادقی در این سال ها تا توانسته به رحمتی طعنه زده. او مثلا بعد از باخت استقلال به العین گفته بود:«ظاهرا طالع بد چرخیده و قرعه به نام آنهایی افتاده که امروز در استقلال سرکار هستند. از آن سه تای ایمون زاید شروع شد و بعد هم 4 بر2 شهرآورد، حالا هم شش تای آسیا.»

 

امیرحسین صادقی

یقه محسن فروزان را هم گرفت 
ظاهرا امیرحسین صادقی کلا با گلرها رابطه خوبی ندارد! یکی دیگر از درگیری های مشهور این بازیکن مربوط به دور رفت لیگ چهاردهم و بازی با راه آهن می شود. در این مسابقه که یک هفته بعد از شکست دو بر یک استقلال در داربی تهران برگزار می شد، صادقی و فروزان در خلال بازی با هم درگیری فیزیکی پیدا کردند. در این بین هواداران دست به تشویق فروزان زدند و علیه کاپیتان آبی ها شعار دادند.

درگیری با اقوام ژنرال
این یکی واقعا عجیب است. اوایل لیگ چهاردهم استقلال در یک بازی دشوار در ورزشگاه آزادی تهران سه بر دو سایپا را شکست داد. در پایان مسابقه اما امیرحسین صادقی که به دلیل مصدومیت این دیدار را از دست داده بود و از روی سکوها بازی را تماشا می کرد با یکی از هواداران درگیر شد و از او سیلی خورد! البته این هوادار اصلا غریبه نبود و به خاطر همین هم برخی بوقچی ها به حمایت از او علیه امیرحسین موضع گرفتند. هواداری که آن روز با صادقی درگیر شد، برادر داماد امیر قلعه نویی بود. پس از آن دامنه این درگیری تا میانه میدان هم کشیده شد و تصاویری از بگومگوی قلعه نویی و صادقی در داخل زمین به ثبت رسید. جرقه این درگیری ها به خاطر مصدومیت عجیب صادقی در آن مقطع و پنهان کردن این مصدومیت از طرف مدافع وقت استقلال زده شد.

به «منشا» هم رحم نکرد 
این یکی را هم نمی شود فراموش کرد. در لیگ پانزدهم و در خلال بازی پیکان با پرسپولیس، در یک صحنه درگیری شدیدی بین امیرحسین صادقی و گادوین منشا پیش آمد که بسیار عجیب بود. این دو بازیکن در آن مسابقه هم تیمی بودند، اما ظاهرا بعد از یک موقعیت گل که توسط منشا از دست رفت، صادقی به او پیله کرد و کار همان جا وسط زمین بالا گرفت.

 

امیرحسین صادقی

درگیری فیزیکی با حاتمی 
اوایل همین فصل جاری و در حالی که دو تیم تراکتورسازی و پیکان برای برگزاری دو بازی همزمان در هتل المپیک اردو زده بودند، امیرحسین صادقی و فرزاد حاتمی به پست هم خوردند که کار به درگیری فیزیکی شدید کشید. آن دعوا را حاتمی استارت زد و خودش هم گفت از قبل با صادقی درگیری داشته. هر دو بازیکن بلافاصله از سوی کمیته اخلاق محروم شدند که البته محرومیت آنها بعد از چند روز بخشیده شد!

آخر خودشیرینی برای جلالی 
اگر امیرحسین صادقی با زمین و زمان مشکل داشت، حداقل همیشه اینطور به نظر می رسید که رابطه اش با مجید جلالی خوب است. همین چند روز پیش او در اظهاراتی عجیب برانکو را به ناتوانی در بازیخوانی متهم کرده و توانایی جلالی در این زمینه را به رخ سرمربیپرسپولیس کشیده بود. با این حال جلالی درست چند ساعت قبل از بازی با همین پرسپولیس از دست صادقی به ستوه آمد و او را از لیست تیمش کنار گذاشت. حق با امیرحسین بود؛ جلالی واقعا «بازیکن شناس» خوبی است!

انتهای پیام

دیباچه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا