«پاسخ کارگران باتوم و گازاشک آور نیست»

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی معتقد است که مشکلات صنفی کارگران را باید به‌صورت صنفی حل‌وفصل کرد نه با درگیری، باتوم و گاز اشک‌آور.

محمدرضا بادامچی،‌ عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با رویداد۲۴،‌ به بحران اخیر کارخانه آذرآب اشاره کرد و گفت‌: حق‌وحقوق کارگران باید به‌صورت دقیق رعایت شود، رفتارهای اخیر با کارگران اصلاً مناسب نبود.

بادامچی ادامه داد: معمولاً مشکلات صنفی را باید به‌صورت صنفی حل‌وفصل کرد،‌ نه با درگیری، باتوم و گاز اشک‌آور. نمایندگان آن‌ها باید به‌طورجدی با مسئولان مربوطه به مذاکره بپردازند و و روش های اشتباه برای پاسخ دادن به درخواست به حق کارگزان را به آنها گوش زد کنند.

این نماینده مجلس بابیان اینکه اعضای کمیسیون اجتماعی مسافرت هستند؛ خاطرنشان کرد:حتماً در اولین فرصت از نمایندگان این کارگران دعوت می‌کنیم تا سریعاً به حل مشکلاتشان بپردازیم؛‌ البته نمایندگان کارگران کارخانه آذرآب چند روز گذشته در مجلس حضور داشتند و در کمیسیون‌های مربوطه به بحث پیرامون این موضوع پرداختند.

بادامچی در پاسخ به این سؤال که چرا تاکنون وزیر کار به این موضوع وارد نشده است؛‌گفت: آقای ربیعی قطعاً باید به این مسئله ورود پیدا کند تا سریعاً مشکلات این کارگران را حل کنند.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن