پاسخی به حمله کیهان به خاتمی

پیام یکی از مخاطبان انصاف نیوز درباره‌ی حمله‌ی روزنامه‌ی احمدی نژادی کیهان به سیدمحمد خاتمی در پی می‌آید:

گویا آقای شریعتمداری عکس‌های آن مراسم را به خوبی ندیده است، چون فقط به همنشینی آقایان علی لاریجانی و علی عسگری، روسای مجلس و صداوسیما گیر داده است.

آقای امامی کاشانی، امام جمعه‌ی محترم تهران نیز که با یک فاصله از آقای خاتمی نشسته بود، در عکس‌ها دارند با خاتمی حال و احوال می‌کنند.

این روزنامه‌ی افراطی مدعی شده که لبخند رییس صداوسیما زورکی بوده! خب این زورکی بودن را از کجا کشف کرده است؟ آقای علی عسگری از خدایش باشد که در کنار سید عزیز ما نشسته است و لابد قدر آن فرصت را دانسته است.

کیهان مدعی شده که صداوسیما حتی یک فریم عکس از خاتمی منتشر نمی‌کند! این در حالی که اتفاقا در طول سال به بهانه‌های مختلف از خاتمی، موسوی و کروبی عکس و فیلم در صداوسیما منتشر می‌شود. لابد چون از محبوبیت او باخبر است.

روزنامه‌ی تندروی کیهان بارها در این متن نوشته که خاتمی باید از مردم عذرخواهی کند! در حالی که این روزنامه تا امروز به خاطر روی کار آمدن دولت‌های اصولگرای احمدی نژاد که خسارات زیادی برای کشور داشته است، از مخاطبان خود عذرخواهی نکرده است، …

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

 1. راست میگه! احمدی نژاد به خاطر برجام و تحریم های بعد از اون باید از مردم معذرت بخواد!!!

  2
  13
  1. نه که بعد برجام پراید باز سه برابر شد ! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   پراید 7 تومنی رو رفیق شما کرد 20 میلیون. چرا حالانشده 60 میلیون اگه راست میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   10
  2. _ پاسخ به نام _ برادر! تریبون دارانی از جنس خاتمی خبرگان رهبری و علم الهدی و دیگران، در بحبوبه ی تحریم مردم را به اشکنه خوری دعوت می کردند و بستنی با روکش طلا در برج میلاد سِرو می شد! و امروز نگران معیشت مردم و برگزاری کنسرت و ورود زنان به ورزشگاه شده اند! یا مرغ در دولت پاکدستان جند نرخی شده بود و رییس پلیس کشور به صدا وسیما هشدار می دادف سریالی که مرغ در آن می باشد را نشان ندهد، تا معضل امنیتی پدیدنیاید! و درست روزهای آخر احمدی نژاد در گزارشی به رهبری، اعلام کرده بود، به آخر خط رسیده ایم!!؟
   در دولت پاکدستان، برای مبارزه با مفاسد، کابینه خط قرمز اعلام می شود و اینک دو معاون و چندین پرونده ی دیگر در دست رسیدگی است. شانزده میلیارد پول از حساب ریاست جمهوری به طور غیر قانونی به دانشگاه معلوم الحال معجزه ی هزاره ی سوم منتقل شده بود!
   […] مأمور فروختن نفت شده بود، با دستور صریح رییس دولت!
   ایرانی هراسی شدید دردنیا به راه افتاده بود و قطعنامه ها ی تحریمی حتی دوست استراتژیکی مانند ونزوئلا را ملزم به اجرای او کرده بود. کشتی ها ایستاده و یا پرچمی دیگر در کشتی ها سرگردان و فروش نفت هرروز کمتر و کمتر می شد. اس سیصد پشت مرزها مانده بود و عزت واستقلال ما در حال محو شدن بودو… بگذار تا وقت دگر!

   12
   1. تعجب از این است که بسیاری از سران نظام نان برجام را میخورند واز مواهب ان بهره مند میشوند واز هر فرصتی برای تفبیح ان فروگذاری نمی کنند واقعا ادم شاخ در میاورد

 2. این قبیل حمله ها ترفند شریعتمداری برای مطرح شدن نام کیهان در رسانه هاست ، با تیراژ امروز کیهان اگر نام این روزنامه به این طریق در رسانه ها نیاید بزودی فراموش میشود !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا