آیا تاکنون از خدمات نئوبانک‌ها استفاده کرده‌اید؟

  • خیر (78%, 109 رای)
  • بله (22%, 31 رای)

جمع آرا: 140

Loading ... Loading ...

“نسبت فامیلی با رییس جمهوری ندارم”

علی اصغر مونسان مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش، اعلام کرد: نسبت فامیلی با حسن روحانی رییس جمهوری ندارد.
به گزارش ایرنا، در پی انتشار اخباری مبنی بر نسبت خانوادگی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش با رییس جمهوری، مونسان با صدور بیانیه ای این ادعا را بی پایه و اساس خواند. 
در این بیانیه آمده است: «با سپاس از خداوند منان که فرصت خدمتگذاری در منطقه آزاد کیش و مردم شریف این جزیره را به اینجانب عطا فرمود تا بتوانیم در سنگری دیگر به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت کنم. هر چند که انتساب فامیلی به شخصیت فرهنگی و علمی مانند جناب آقای دکتر روحانی، رییس جمهور محترم برای بنده افتخاری بزرگ محسوب می شود، ولی اخباری که درا ین زمینه منتشر شده است خالی از صحت بوده و اینجانب هیچ گونه نسبت خویشاوندی با این مقام فرهیخته ندارم. 
متاسفانه از بدو ورودم به جزیره کیش شاهد انتشار اخبار نادرستی از نسبت فامیلی خود با رییس جمهور محترم بودم، اما هیچ گاه نخواستم توان خود را که برای خدمت رسانی به مردم و توسعه منطقه گذاشته ام صرف تحرکات ژورنالیستی و اثبات ادعاهای ناصحیح برخی رسانه ها کنم. 
البته روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش در دو بیانیه به روشنگری اذهان عمومی پرداخت و این شایعات را رد کرد، اما آنچه سبب شده است با نگارش این متن هر گونه نسبت فامیلی خود با جناب آقای دکتر روحانی را رد کرده و با صراحت اعلام کنم که با هیچ یک از دولتمردان در دولت تدبیر وامید خویشاوندی ندارم، ادای دین است که نسبت به صداقت شخص رییس جمهور و عدالت کامل ایشان در اعطای مسوولیت های دولتی بر پایه توانمندی و تخصص افراد دارم و اعتقاد بر این اصل که بر اساس درایت و توانمندی های افراد، هر جایگاه و مسوولیتی ارزش و اعتبار می یابد. 
در پایان از خداوند متعال برای تمامی مردم و خدمتگزاران سربلند ایران اسلامی سعادت و توفیق مسئلت دارم».
به گزارش انصاف نیوز، علی رغم تکذیب اخیر اما تاکنون درباره ی اسماعیل سماوی، عبدالحسین فریدون، علی اصغر پیوند، بیژن صادق و دیگر انتصابات فامیلی تاکنون تکذیبیه یا توضیحی منتشر نشده است.
انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا