واکنش تند دادستان کل کشور به علی‌ مطهری

دادستان کل کشور گفت: حرف من این نیست که از قوه قضاییه انتقاد نکنید؛ کما اینکه شاید من هم از مجلس انتقاد داشته باشم و انتقاد کنم، ولی اگر می خواهید قوه را نقد کنید، نقدتان باید علمی یا حقوقی باشد؛

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین منتظری در مراسم سی و ششمین سالروز تاسیس سازمان بازرسی کل کشور در بخشی از اظهاراتش گفت: آقای نماینده‌ای که داری از رانت وابستگی به بزرگان دیگر استفاده می‌کنی و دنبال این هستی که نکته‌ای را بدست آوری و علیه قوه قضاییه مقاله بنویسی و سخنرانی کنی و قوه را به چالش بکشی، اگر مشاهده می شد که در همه عرصه ها وارد می شوی انسان دلش نمی سوخت؛ اولا این آقایان حق ورود به مسایل قضایی را ندارند.

وی افزود: چه طور است که از هر چه حمایت می کنی افراد مساله دار و کسانی است که وابسته به ضد انقلاب و اپوزیسیون هستند. یک بار شده که بیایی و از پرونده افراد عادی حمایت کنی. اگر شما مدعی آزادی هستی چرا برای همه این سنگ را به سینه نمی زنی؟ چرا دروغ می گویی؟ این نشان دهنده این است که به دنبال اجرای عدالت حقیقی نیستید.

دادستان کل گفت: من نمی گویم که از قوه قضاییه انتقاد نکنید؛ کما اینکه شاید منم از مجلس انتقاد داشته باشم و انتقاد کنم، ولی اگر می خواهید قوه را نقد کنید، نقدتان باید علمی یا حقوقی باشد؛ اما از اشخاص خاص و محکومین مشخصی همیشه حمایت کردن نشان می دهد که صداقت ندارید و شما به دنبال اجرای عدالت نیستید نه برای نماینده و نه برای قاضی این امر شایسته نیست.

وی تاکید کرد: اینکه نماینده‌ای بخواهد قوه قضاییه را بکوبد به نفع چه کسی است؟

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/ccir7
برچسب ها

نوشته های مشابه

5 thoughts on “واکنش تند دادستان کل کشور به علی‌ مطهری”

 1. علی مطهری منتصب نیست، با رای مستقیم مردم نماینده شده نه با رانت دیگران. از هرجای ایران هم نامزد بشه با رای بالا پیروزه. چرا که اکثریت با او موافقند.
  1  0
 2. تا جایی که ما میدونیم نظام تشکیل شده از تمام قوا و هیچ کدوم از قوا نمیتونن خود رو به تنهایی تمام نظام معرفی کنند و بگویند ما رو نقد کنید به نظام ضربه زدید و راهتون به سمت جهنم است.
  6  0
 3. آقای نماینده‌ای که داری از رانت وابستگی به بزرگان دیگر استفاده می‌کنی…!

  خب سوال و تعجب از اینه که تا کی اینجور رانت ها رو باید تحمل کرد !؟ و شما می کنید … اگه ایشون حرف نابجایی می زنه که به عقیده من نه تنها نیست بلکه حرف حسابه شما باید بدون ملاحظه پدرشون باهاش برخورد کنی …
  0  0
 4. تازه معنی نظام هم معلوم نیست! آیانظام یک شخص است؟ یایک ارگان یا یک گروه وابسته به یک حزب؟ یا شاید قوه قضاییه یا مجریه یاشاید هم مقننه! اصلامردم درنظام نقشی دارند ؟ بنظر باید اول نظام معنی شود بعد حفظ شود.
  3  0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *