خوش رقصی حمید بقایی ؟

«حمید بقایی» معاون احمدی نژاد که در ۴ سال اخیر دو بار بازداشت شده و پرونده‌ی او در جریان است، در یادداشتی تلگرامی با کنایه به وزارت اطلاعات در ماجرای دری اصفهانی [لینک]، گفته که شاید سپاه او را جاسوس تشخیص داده است.

متن یادداشت آقای بقایی در پی می‌آید:

آیا بهتر نیست وزارت اطلاعات تعطیل شود و وزیرش هم برود پی کارش؟

🔹 وزیر اطلاعات گفت: از نظر معاونت ضدجاسوسی این وزارت که مرجع تشخیص موضوعات مرتبط با جاسوسی است، دری اصفهانی مرتکب جاسوسی نشده است. و از نظر این معاونت، آقای دری اصفهانی نه تنها مرتکب جاسوسی نشده بلکه در برابر هجمه‌هایی که برخی سرویس‌های بیگانه به وی داشته‌اند، هوشیارانه مقاومت کرده و با معاونت ضدجاسوسی وزارت اطلاعات همکاری داشته است. /ایسنا

🔸 در ارتباط با سخنان وزیر اطلاعات ذکر دو نکته مهم ضروری است:

۱️⃣ اگر آقای دری اصفهانی بواقع جاسوس بوده اند و این مسئله در سایر نهادهای اطلاعاتی موازی وزارت اطلاعات (نظیر سازمان اطلاعات سپاه) به اثبات رسیده باشد. پس چرا و به چه دلیل وزارت اطلاعات می گوید ایشان جاسوس نیست و حتی با تغییر عنوان ، مدعی همکاری آقای دری اصفهانی با معاونت ضد جاسوسی شده است؟!
با این ملاحظه که سابقه نفوذ سرویسهای جاسوسی بیگانه (نظیر موساد) در معاونت ضد جاسوسی وزارت اطلاعات وجود دارد، آیا ادعای وزیر اطلاعات قابل بررسی و تامل نیست؟

۲️⃣ اما اگر ادعای وزیر اطلاعات درست است و آقای دری اضفهانی جاسوس نیست، پس چرا به نظر این وزارتخانه توجه نمی شود؟! و برای حرف وزیرش تره هم خرد نمی کنند و بی گناهی را محکوم می نمایند؟! آیا در این حالت بهتر نیست جناب علوی وزراتخانه اش را تعطیل نماید و خودش هم استعفاء دهد و برود پی کارش؟!

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/TVeKa
برچسب ها

نوشته های مشابه

1 thought on “خوش رقصی حمید بقایی ؟”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *