رییس صدا و سیما با سیدحسن نصرالله دیدار کرد

عبدالعلی علی عسکری رییس سازمان صدا و سیما با سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌ الله لبنان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، عبدالعلی علی عسکری رییس سازمان صدا و سیما شب گذشته ۲۶ مهر با سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌ الله لبنان دیدار و درباره تحولات میدانی سوریه، عراق و لبنان و پیروزی‌های اخیر جبهه مقاومت بحث و گفتگو کردند.

همچنین در این دیدار به نقش رسانه‌ها در جبهه مقاومت اشاره و تاکید شد حضور رسانه‌های جبهه مقاومت در کنار نیروهای میدانی تاثیر بسزایی در پیروزی‌های اخیر داشته است.

رییس سازمان صدا و سیما بستن هشت مرکز رسانه‌ای به دست رژیم صهیونیستی را محکوم کرد

رییس سازمان صدا و سیما بعد از دیدار با مدیران رادیو و تلویزیون‌های اسلامی در دفتر بیروت در مصاحبه با خبرنگاران صدا و سیما با اشاره به یورش نیروهای رژیم صهیونیستی به هشت مرکز رسانه‌ای در کرانه باختری رود اردن در فلسطین اشغالی گفت: این حرکت صهیونیست‌ها بیانگر نگرانی شدید آن‌ها از تاثیر رسانه‌های مقاومت است.

علی عسکری عنوان کرد: سکوت حامیان رژیم صهیونیستی و به ویژه آمریکا در قبال این حرکت صهیونیست‌ها، بار دیگر دروغ بودن ادعاهای آن‌ها درخصوص آزادی بیان را مشخص کرد.

رییس رسانه ملی با بیان اینکه ائتلاف آمریکا – صهیونیست مخالف هرگونه رسانه مروج فرهنگ مقاومت و ایستادگی است، بیان کرد: رسانه‌های جبهه مقاومت با این‌گونه حرکات بیش‌تر از گذشته به اهمیت کارشان پی ببرند و نسبت به تبیین حقایق و گسترش فرهنگ مقاومت تلاش کنند.

علی عسکری تاکید کرد: صهیونیست‌ها به زودی جواب این کار خود را از مقاومت خواهند گرفت.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا