«از هیچ تضارب آرائی در موتلفه نمی‌ترسیم»

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: ما باید با دست پُر وارد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شویم، این یعنی هم گفتمان متقن داشته باشیم و هم افرادی شناخته شده و شایسته را برای نمایندگی مجلس انتخاب کنیم.

به گزارش ایلنا، محمد نبی حبیبی در اجلاس دبیران استان‌های حزب موتلفه اسلامی گفت: ما براساس اعتقاد به ضرورت تحزب در جمهوری اسلامی و اعتقاد به اینکه کار برای موتلفه اسلامی از یک تقدس برخوردار است وقت صرف می‌کنیم. در واقع اگر به تحزب اعتقادی نداشته باشیم، وقتمان را تلف کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه یکی از لوازم تحقق جمهوریت نظام، تحزب است، اظهار داشت: ما از جهت وظیفه انقلابی و شرعی به کار حزبی اعتقاد داریم.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: ما در موتلفه اسلامی همانند جمهوری اسلامی از هیچ تضارب آرائی نمی‌ترسیم چراکه مبنای مرامنامه و اساسنامه حزبمان به قدری متقن است که پس از ۵۰ سال، همچنان همدل و متحد به کارمان ادامه می‌دهیم.

حبیبی افزود: ما در موتلفه اسلامی همه طرفدار کلان حزب هستیم و با هرنوع باند بازی و تفرق مخالفیم. بحمدلله چنین فعلی در حزب موتلفه اسلامی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه عده‌ای ادعا می‌کنند موتلفه اسلامی جوانگرایی را قبول ندارد، تصریح کرد: معدل سنی حزب موتلفه کمتر از ۴۰ سال است. به عنوان مثال سن مدیر مسئول ارگان حزب زیر ۳۵ سال است. این سیاست در تمام بدنه مدیریتی حزب تسری پیدا کرده و مسئولیت‌های مهمی به کسانی که سال‌های متمادی تحت آموزش علمی و تجربی حزب بوده‌اند و جوان هم هستند محول شده است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به آینده‌نگری مرحوم عسگراولادی خاطرنشان کرد: آن مرحوم همواره می‌گفت حزب نباید به شخص متکی باشد. از این‌رو در یک مقطعی وقتی شورای مرکزی اصرار می‌کرد که دبیرکل بماند، ایشان قبول نکرد زیرا معتقد بود موتلفه اسلامی باید به سیستم اتکا داشته باشد نه شخص.

حبیبی تاکید کرد: بنده از حداقل شش سال پیش، در شورای مرکزی اعلام کردم نمی‌خواهم دبیرکل موتلفه بمانم.

وی افزود: اگر مسئولی در حزب موتلفه اسلامی برای انتخاب جانشین خود، ذهنش را مشغول نکرده باشد به وظیفه‌اش عمل نکرده است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه اگر یک تشکیلات جوانگرایی نکند، مرگ خود را امضا کرده است، ابراز داشت: امروز اگر معدل سنی اعضای موتلفه اسلامی را با ۱۵ سال گذشته مقایسه کنید، خواهید دید که این معدل کاملا کاهش پیدا کرده است. ما باید نیروهای جوان را تربیت کرده و جایگزین کنیم که حداقل از ۱۵ سال پیش این سیاست در حال اجرا است.

حبیبی یادآور شد: ما باید با دست پُر وارد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شویم؛ این یعنی هم گفتمان متقن داشته باشیم و هم افرادی شناخته شده و شایسته را برای نمایندگی مجلس انتخاب کنیم.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن