حاشیه‌های بازی استقلال – نساجی مازندران

در طول نیمه نخست بازی استقلال و نساجی، داور چهارم بازی بارها به مهدی پاشازاده بابت خروج از محوطه فنی تذکر داد.

به گزارش ایسنا، دیدار تیم های استقلال و نساجی مازندران در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایران با برتری یک گله آبی های پایتخت به پایان رسید.
حواشی این نیمه به شرح زیر است:

– پیش از آغاز این دیدار هواداران پرتعداد نساجی که تقریبا تعدادشان مساوی با هواداران استقلال بود، به شدت امید ابراهیمی و علی قربانی دو بازیکن استقلال که اصالت شمالی دارند را مورد تشویق قرار دادند. استقبال بالای هواداران نساجی از این بازی، باعث تعجب حاضران در ورزشگاه آزادی بود. تقریبا ۲۲ هزار تماشاگر در نیمه اول شاهد این بازی بودند که نیمی از آنها هوادار نساجی بودند.

– داریوش مصطفوی رئیس سابق فدراسیون فوتبال ایران از کسانی بود که این بازی را از نزدیک تماشا کرد.

– داور چهارم این مسابقه حسین زیاری بارها در طول نیمه اول بازی به مهدی پاشازاده بابت خروج از محوطه فنی تذکر داد.

– وینفرد شفر با شال گردن آبی در تمام طول نیمه اول کنار خط ایستاده بود. او تلاش می کند تا به شکلی خودش را در دل هواداران استقلال جا کند.

– هواداران استقلال در طول نیمه اول برای پرسپولیسی‌ها کری خواندند. آنها بازی کردن با تیم‌های شرق آسیا را حسرت تیم سرخپوش پایتخت عنوان کردند.

– بعد از گلزنی فرشید اسماعیلی به تیم نساجی، او به سمت مهدی رحمتی کاپیتان نیمکت نشین استقلال رفت و خوشحالی اش را با او تقسیم کرد.

– یکی از هواداران تیم نساجی بعد از گل استقلال حالش بد شد و با آمبولانس از ورزشگاه خارج و راهی بیمارستان شد.

– شوت مرتضی غلامعلی تبار در اواخر نیمه نخست با برخورد به چشم یکی از عکاسان حاضر در ورزشگاه آزادی، باعث مصدومیت او از ناحیه چشم شد.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن