«استاندار فعلی قم تنش‌ها را به آرامش تبدیل کرد»

مسوول ستاد انتخاباتی روحانی در قم، درباره‌ی عملکرد استاندار قم گفت: در مقایسه با استاندارهای قبلی ایشان توانسته‌اند محیط آرام‌تری را در قم ایجاد کند و این از مهمترین کارهای اوست.

«مهدی علیزاده طباطبایی» در گفت و گو با خبرنگار انصاف نیوز افزود: وقتی محیط آرام باشد، مدیرانی که قابلیت لازم را داشته باشند می‌توانند خدماتشان را به نحو احسن ارایه دهند ولی وقتی محیط پر از تنش باشد، این تنش‌ها، استعدادها را از بین می‌برد.

وی در ادامه درباره‌ی ضعف و قوت استاندار فعلی قم گفت: همه‌ی آدم‌ها ضعف دارند ولی ارزیابی آدم‌ها در مقایسه‌ی ضعف و عملکردشان انجام می‌شود. اگر کسی توانایی‌هایش 51 درصد و ضعف‌هایش 49 درصد باشد این آدم را باید خوب ارزیابی کرد.

علیزاده طباطبایی در پایان درباره‌ی پرسش خبرنگار انصاف نیوز مبنی بر احتمال تغییر استاندار فعلی قم گفت: ممکن است؛ من خودم شخصاً تغییر را مفید می‌دانم؛ البته مشروط بر اینکه شخصی که جایگزین مدیر قبلی می‌شود از همه لحاظ داری نقاط قوت بهتری نسبت به مدیر قبلی باشد و اگر قرار باشد مدیر جدیدی با ویژگی‌های مدیر فعلی، جایگزین شود، این کار را مثبت ارزیابی نمی‌کنم ولی اگر مدیر قوی‌تر و بهتری جایگزین شود این کار را مثبت ارزیابی می‌کنم».

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

پیام

  1. تعجب می کنم از سایت انصاف نیوز. معلوم است روابط عمومی استاندار از او دفاع می کند، اما جای تعجب از شماست که برای مصاحبه به سراغ ایشان رفتید و مطلب شان را هم در اخبار برگزیده گذاشتید. البته شاید رپرتاژ خبری گرفته اید. خسته نباشید. اما حتی در این صورت هم درست نیست. شورای هماهنگی جبهه اصلاحات قم به هیچ عنوان راضی به ماندن استاندار فعلی نیست و اکثریت قریب به اتفاق نمایندگان احزاب استخوان دار کشور (البته احزاب اصلاح طلب) در قم بر تغییر استاندار قم به دلیل تنبلی و ناکارآمدی تأکید دارند.

  2. مثل خیلی از استانداران دیگر!
    شیخ حسن عزیز! خداییش، برای خودت آرمانی داری، نداری! به هرحال رییس جمهوری کردن مثل یک عده یی خوب و عالی است! مهم این که تحول ایجاد کنی، وفای به عهد کنی، مستی ترامپ، اصلاحات داخلی را فراموشت نکنه!
    به محافظه کارانی که دست رقیبت را برای هر استفاده و تهمتی باز گذاشتند، توی یک سقف جا نشی و…به هرحال لیدر عده یی شدن، هزینه داره!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا