«اجازه هیچ برنامه‌ای که محتوای ضدانقلابی داشته باشد را در فارس نمی‌دهیم»

فرمانده سپاه فجر استان فارس، این استان را دیار ۱۵ هزار شهید دانست و استانی ولایت‌مدار توصیف و تاکید کرد که این استان هر جولانگاه جریان‌های ضدانقلابی نخواهد شد.

به گزارش ایسنا  سردار پاسدار سیدهاشم غیاثی در دیدار با سرپرست، معاونان و مدیران شهرداری شیراز با اشاره به برنامه‌ریزی عناصر و جریان‌های ضدانقلاب برای برگزاری برنامه‌هایی در راستای بی ثبات کردن فضای کشور، در استان فارس، گفت: به عناصر وابسته ضد انقلاب هشدار می‌دهیم استان فارس دیار ۱۵ هزار شهید ولایتمدار است و هرگز جولانگاه جریان‌های ضد انقلاب نخواهد شد .

غیاثی اظهار کرد: سپاه فجر با همراهی دستگاه قضایی و سایر نهادهای انقلابی و امنیتی استان اجازه برگزاری هیچ برنامه‌ای که محتوای ضدانقلابی داشته باشد را در فارس نخواهد داد.

وی با بیان اینکه استان فارس یکی از مناطق مورد طمع دشمنان انقلاب اسلامی است، گفت: جریان‌های ضد انقلاب با استفاده از تمام ظرفیت‌ها بخصوص فضای مجازی و تبلیغات در شبکه‌های تلویزیونی برای برهم زدن فضای سیاسی و امنیتی استان برنامه‌ریزی کرده‌اند اما با حضور و وحدت مردم انقلابی و مسئولان مومن و متعهد فارس نقشه‌های آنان مانند گذشته نقش بر آب خواهد شد .

غیاثی در بخشی از این نشست با بیان اینکه این مجموعه در پیگیری مطالبات مردم و مسئولان شیراز عملکرد مناسبی داشته است، گفت: مدیران آینده شهرداری شیراز فارغ از نگاهِ سیاسی از تجربیات ارزشمند مدیران متعهد بخش‌های مختلف شهرداری و دلسوزان شهر شیراز استفاده کنند.

وی با بیان اینکه سپاه فجر بدون نگاهِ سیاسی و در راستای انتفاع مردم و خدمت رسانی بهتر به شهروندان با تمام مدیران و سازمان‌ها همکاری می‌کند، خاطرنشان کرد: ایجاد چالش و تنش در مجموعه‌ای مانند شهرداری نه تنها مشکلی را حل نمی‌کند بلکه دغدغه‌های مردم و مشکلات شهر را افزایش می‌دهد .

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه طرح‌های قرارگاه امنیتی – اجتماعی و محرومیت زدایی شهید اسکندری در پانزده منطقه آلوده در عمق و حاشیه شهر شیراز اجرا می‌شوند، گفت: امیدواریم به میزانی که سپاه در طرح‌های محرومیت زدایی سرمایه‌گذاری می‌کند بتوانیم از مشارکت مسئولان استان فارس هم در این طرح ها بهره‌مند شویم .

وی با بیان اینکه اعتبار بسیار خوبی از سوی سپاه برای طرح‌های محرومیت‌زدایی پیش بینی شده، خاطرنشان کرد: مسئولان ارشد و علمای استان فارس نسبت به طرح‌های قرارگاه امنیتی – اجتماعی و محرومیت‌زدایی شهید اسکندری توجیه شده‌اند و گزارش اقدامات و فعالیت‌های این قرارگاه بصورت نوبه‌ای در طول سال در اختیار مردم، مدیران و رسانه‌های فارس قرار خواهد گرفت .

غیاثی با بیان اینکه سپاه فجر پشت صحنه جریانات سیاسی را در استان فارس و شیراز بصورت دقیق رصد می‌کند، گفت: شان و منزلت سپاه بالاتر از این است که وارد مسائل کم اهمیت سیاسی بشود اما در مواقع لازم تذکرات مناسب به مسئولان و جریانات سیاسی داده می‌شود .

غیاثی با اشاره به سخنرانی توهین آمیز رئیس جمهور آمریکا، گفت: علت اصلی عصبانیت آمریکا شکست طرح‌های استکبار جهانی برای منطقه غرب آسیاست و آن‌ها دلیل اصلی این شکست ها را سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می‌دانند .

وی با بیان اینکه آمریکا یک کشور غیرقابل اعتماد و حیله گر است، گفت: سخنرانی توهین‌آمیز و تهدیدات پوچ ترامپ ارزش پاسخگویی ندارند و تاثیری بر حرکت پُرشور ملت ایران در مسیر دستیابی به آرمان های انقلاب اسلامی نیز نخواهد گذاشت، همگان بدانند وحدت ملت انقلابی ایران و سپاه پاسداران در دفاع از انقلاب اسلامی خدشه ناپذیر است .

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه تبعیت محض از رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و روحیه جهادی رمز موفقیت سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی است، گفت: سپاه نیروی محوری مقابله کننده با گروه‌های تروریستی در منطقه است و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای پاسخ به تهدیدات دشمنان آمادگی کامل دارند .

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/iZKBs
برچسب ها

نوشته های مشابه

One Comment

  1. سلام ،
    بجای مخالفت با کوروش کبیر که در تاریخ به عنوان آزاده و آزادیخواه و حق جو – از او یاد شده و ۲۵۰۰ سال است که به دیار باقی شتافته، با بابک زنجانی ها و خاوری ها مخالفت کنید که فاسدترین ضدانقلابها هستند و در ضمن دمِ دست هستند !؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن