آقای رسایی! ذوق مرگی هم حدی دارد!

«احسان بابایی» در یادداشتی تلگرامی با عنوان «آقای رسایی، ذوق مرگی هم حدی دارد!» نوشت:

این روزها آقای رسایی خیلی خوشحال است، حتماً نه به خاطر اینکه آمریکا همچنان بر طبل تحریم می‌کوبد! از اخلاق و وطن دوستی آقای رسایی دور است که به خاطر تحریم خوشحالی کند.

و باز نه به خاطر اینکه برجام به خاطر بدعهدی آمریکا متزلزل شده است که این، خوشحالی و ذوق زدگی و دست افشانی ندارد، چرا که اگر برجام به سرانجام می‌رسید، نظام هم به بخشی از اهداف خود می‌رسید.

و ظاهراً خوشحالی آقای رسایی به این خاطر هم نیست که یک بار دیگر چهره‌ی پر تزویر آمریکا برای مردم ما و به ویژه جوان‌ترها روشن شده است که اگر این بود آقای رسایی بیشتر آمریکا را می‌نواخت تا داخلی‌ها را!

آقای رسایی حتی دنبال درس آموزی به ملت و دولت هم نیست که آمریکا بدعهد است و اشتباه بود اگر خوشبین بودید. ایشان در این آب گل آلود دنبال چیزی می‌گردد که نیست، و لااقل برای او پیدا نمی‌شود.

آقای رسایی مایل هستند که به سال ۹۱ و نزدیکی‌های انتخابات برگردند؟ همان روزهایی که دوستانشان خودشان را گرم می‌کردند برای خودزنی! پیکار مردان قهرمان در حل معادلات یک مجهولی که فقط می‌گفتند «مقاومت» و هیچ از «معیشت» مردم حرف نمی‌زدند و مقاومت را هم در ذهن کوچک خود تفسیر می‌کردند. روزهایی که تحریم آنقدر درشت بود که بابک زنجانی«ها» دیده نمی‌شدند؛ روزهایی که احمدی نژاد و دوستان آنقدر احساس بزرگی می‌کردند که تحریم‌ها هم در برابر بزرگی آنها، تنها در حد کاغذپاره بود! چقدر خوب بود آن روزها! آقای رسایی بیدار شوید، به یاد آن روزهای خوب، خوابتان نبرد!

آقای رسایی، یادتان هست به دولتی‌ها از آن سمت بام توصیه می‌کردید ذوق مرگی حدی دارد!، شما هم حد نگهدارید. می‌توانید خوشحال باشید از استیصال مردم و می‌توانید امیدوار باشید که شاید در تنور بدبختی مردم نانی هم برای کسانی که غیر از ردای سیاست، هیچ چیزی ندارند، گرم شود. فقط آقای رسایی! آتش تنور بدبختی مردم، خیلی داغ است. مراقب باشید دستتان نسوزد.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/xP4Lf
برچسب ها

نوشته های مشابه

7 Comments

 1. «آتش تنور بدبختی مردم، خیلی داغ است. مراقب باشید دستتان نسوزد.» به عبارت دیگر، آقای رسایی خر داغ می کنند؛ این بوی کباب نیست.

 2. سلام ،
  اتفاقآ این شخص – هر ردای خانه براندازی دارد جز ردای سیاست ! این شخص – سیاست را مانند یک تنور میداند، که فقط باید نانِ سفارشی ایشان در آن پخته شود !

 3. کسانی که دیروز ذوق مرگ مذاکره با کدخدا بودن به ایشون و بقیه منتقدان میگفتن بزدل
  حالا که پیش بینی های منتقدین مبنی بر تضمین نبودن امضای کری محرز شده افتادن به پای اروپایی هایی که تا دیروز اسمشون بود آقا اجازه
  اشتباهاتو تدبیریون می کنن فحشارو منتقدا میخورن
  جاداره یادی هم بکنیم از سنگ پای قزوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن