حامی احمدی‌نژاد زیر بار مسکن مهر نرفت

با تخریب عجیب بخشی از مسکن مهر در غرب کشور بر اثر زلزله‌ی کرمانشاه، این پرسش شکل گرفته که با متولیان آن چه برخوردی باید شود؟ خبرنگار انصاف نیوز با «حمید رسایی»، از نمایندگان مجلس قبل و همچنین از هواداران اصلی دولت «محمود احمدی‌نژاد» که متولی این طرح بود، تماس گرفت که وی ضمن اظهار بی ‌طلاعی و عصبانیت، در میانه‌ی گفت‌وگو تلفن را قطع کرد.

خبرنگار انصاف نیوز: آقای رسایی، آیا شما وضعیت مسکن‌های مهر را پس از زلزله‌ی شهرهای غربی کشور که تقریبا همه‌شان آسیب جدی دیده و یا تخریب شده‌اند، دیده‌اید؟

حمید رسایی: نه، من چون در سفر بودم هنوز ندیده‌ام، تازه رسیدم.

چه برخوردی با متولیان ساخت این ساختمان‌ها و کسانی که چنین چیزی را باب کردند باید کرد؟

چی را باب کردند؟

همین مسکن مهر را که انبوه‌سازی شود بدون هیچ نظارتی. به هرحال شما آن دوره نماینده‌ی مجلس و هوادار آن دولت بودید.

من نمی‌دانم چه شده است، باید ببینم. اجازه بدهید تا من ببینم که اصلا خبر چیست.

خبر را من به شما می‌گویم، این هست که بسیاری از ساختمان‌های مسکن مهر در زلزله‌ی اخیر غرب کشور نابود شدند.

من هنوز خبر را ندیده‌ام، این چیزهایی است که شما می‌گویید خانم، من که نمی‌دانم این قصه چیست.

من دارم خدمتتان می‌گویم و خبر می‌دهم؛ من خبرنگارم.

شما بگویید، مگر شما کی هستی. شما هرچی می‌گویی را من باید باور کنم؟ قبل از شما یک خبرنگار دیگری زنگ زد و گفت این مسکن مهرهایی که دولت آقای روحانی تکمیل کرده، همه‌اش ریخته است، نظر شما چیست؟، من به او چه بگویم؟ به شما چه بگویم؟ یک خبرنگاری مثل شما بود، گفت این مسکن مهرهایی که الان در اسلام‌آباد غرب ریخته است، در سال ۹۴ تکمیل شده است، در دولت آقای روحانی تکمیل شده است.

پی ریزی این ساختمان‌ها در دولت آقای احمدی‌نژاد انجام شده است، دولتی که شما هوادارش بودید آقای رسایی!

من کاری ندارم، می‌گویم یک نفر زنگ زد مثل شما، گفت من خبرنگارم؛ خبرنگار، مگر حالا چون خبرنگار است من باید جلویش تعظیم کنم؟!

نباید تعظیم کنید، این خبری هست که در بیشتر رسانههای خبری معتبر منتشر شده است.

من می‌فهمم که چه موقعی باید چه موضوعی را جواب دهم، باید بررسی کنم. تا بررسی نکنم جواب نمی‌دهم. من نمی‌دانم اصلا این قصه چیست، آن قصه چیست. آن یک ادعا می‌کند، این یک ادعا می‌کند، یکی دیگر ادعایی دیگر می‌کند. یعنی چه این اصلا؟

موضوع اصلا ادعا نیست آقای رسایی، موضوع اتفاقی است که افتاده…

خب باشد. من باید بررسی کنم که ابعاد موضوع چیست تا در موردش نظر دهم. همین‌جوری که نمی‌توانم حرف بزنم. این حرف زدن مثل همان کاری می‌ماند که یک نفر می‌آید یک چیزی را می‌سازد، بدون دقت. من باید بدانم که قصه چیست.

این اتفاق در هر دولتی هم که افتاده باشد به نظرتان چه برخوردی باید با متولیان این موضوع صورت گیرد؟

عذرخواهی می‌کنم، من فرصت ندارم.

حداقل این را بگویید که چه برخوردی با این‌ها باید صورت گیرد؟

آقای رسایی پس از شنیدن این سوال، تلفن را قطع کرد.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/XyevE
برچسب ها

نوشته های مشابه

4 Comments

  1. ظاهرا خسارت ها ی در مسکن مهربه تعداد انگشتان دست هم نمیرسد این درحالی است که شدت این زلزله ۷٫۳ریشتر گزارش شده است ودر کل آمار فوت شدگان هم حدود۵۰۰نفر اعلام شده ،درحالی که درزلزله بم شدت زلزله کمتر وحدود ۶٫۵ریشتر بوده وتلفات انسانی هم نزدیک سی هزارنفر.پس باید انصاف داشته باشی انصاف نیوزجان

    1
    11
    1. جناب رضا، حتي يک نفس هم محترم است! از طرز تفکر شما هم بسيار متعجب شدم هم متاسف! بنظر شما خوب بود بجاي ۵۰۰ نفر ، ۵۰۰٫۰۰۰ نفر از دست مي رفتند!؟ آنوقت انصاف، انصاف داشت؟ حتي يک نفر هم از بين برود، بايد اگر کوتاهي شده، مقصر سرزنش بشود و راه تکرار موضوع را بست.

  2. اگر دین ندارید لااقل آزادمرد باشید طبق نقل مدیر کل مسکن کرمانشاه فقط دو نفر از فوتی ها درمسکن مهر بودند جالب اینکه هزاران واحد مهر هم ساخته شده است که اگرنبود شاید فجایع بیشتری شاهد بودیم .

    10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن