یک زن ترکمن، فرماندار بندرترکمن شد

یوسف بسنجیده مشاور استاندار گلستان خبر داد که مرجان نازقلیچی، یک زن ترکمن به عنوان فرماندار بندر ترکمن منصوب شد.
به گزارش انصاف نیوز به نقل از منابع محلی، جلسه معارفه وی امروز (یکشنبه) ساعت ۳ بعد از ظهر در بندرترکمن برگزار می شود.
ورکانه نوشت که مرجان نازقلیچی از کارمندان باسابقه ی فرمانداری شهرستان ترکمن بوده که در سال های ۸۳ و ۸۴ به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان ترکمن فعالیت کرد.
وی در همان سال ها از بخشداران موفق استان گلستان بود.
به جشن فرماندار شدن یک زن ترکمن برویم
دکتر اراز محمد سارلی، رابط استاندار و مدیر مسئول مجله فراغی، در سایت ترکمن نشر نوشت:
سرانجام کاروانی که مملو از فعالیت و جنب وجوش برای رسیدن به یک هدف و مقصود بود به منزل آخر رسید. 
چه غوغایی بر پا بود از بیم و امید، از یاس و نومیدی و دهها اما و اگر ها و تردید هایی که ناشی از رفتن به راهی ناپیموده ی و مسیری ناآزموده بود… 
احتیاط و خوف خطر کردن ها … 
در آن طرف قافله سالار با تجربه می دانست که چگونه این امانت را به مقصد برساند. در عرصه ی اقشار اجتماعی ، حرکت آرام این قافله مجال داد تا همه به اظهار نظر بپردازند. 
موافق باشند و مخالف. موضوع با تانی و دقت کامل مورد مطالعه و مداقه اهل علم وفضل اعم از روحانیون و داتشگاهیان قرار گرفت. تند شدند و آرام گرفتند و سرآخر پذیرفتند که این قطار به شهر ساحلی بندر ترکمن برسد و سرنوشت جدیدی رقم بخورد و با خود خیر برکت بیاورد.
امروز که بواسطه ولادت “فاطمه زهراء” (س)دختر گرامی پیامبر اکرم (ص)و همسر حضرت علی (ع) روز زن نام گرفته بیاییم جشن این روز بزرگ را با حضور خود در بندر ترکمن در جلسه معارفه خانم ناز قلیچی با شکوه تر گرامی بداریم.(یکشنبه ۳۱ فروردین/۹۳ ساعت ۳ بعدالظهر سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر ترکمن) .
در پایان این اقدام استاندار محترم جناب آقای دکتر صادقلو را به عموم مردم استان و خواهران و برادران ترکمن تبریک عرض نموده؛ آرزوی توفیق برای سرکار خانم ناز قلیچی داریم.
انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/QjKyf

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن