میلیاردی های استقلالی

وزارت ورزش و جوانان در راستای شفاف سازی قراردادها و هزینه های فوتبال،رقم قرارداد بازیکنان و مربیان تیم استقلال تهران را منتشر کرد.
به گزارش ایرنا از وزارت ورزش و جوانان، رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی این وزارتخانه گفت: انتشار این قرارداد طی درخواست مدیر عامل باشگاه استقلال تهران صورت گرفت.
مازیار ناظمی شفاف سازی هزینه های ورزش حرفه ای را یک خواست عمومی از سوی مردم و رسانه ها اعلام کرد و اظهار امیدواری کرد که پس از سالها این مهم باتدبیرومدیریت وزیر ورزش و جوانان و همراهی مجموعه مدیریتی وزارتخانه ، بویژه خادم معاون حقوقی و پارلمانی و نماینده تام الاختیار وزیر در امر واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در این زمان هموار شد.
وی اظهار داشت: با حمایت و همراهی مسوولان ، نمایندگان ، مردم و بخصوص رسانه هااین روند مطلوب برای جلوگیری از برخی مفاسد در ورزش ادامه داشته باشد. 
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان افزود : پس از اعلام آمادگی سرمربی و مدیرعامل باشگاه استقلال تهران برای انتشار این قرارداد، این موضوع با خادم در راستای شفاف سازی هزینه های دو باشگاه پایتخت، ریز مبالغ دریافتی بازیکنان و کادر فنی تیم استقلال برای اطلاع عموم و رسانه ها اعلام می شود . 
ناظمی تاکید کرد : وزارت ورزش و جوانان در موضوع شفاف سازی قرار دادهای ورزش حرفه ای بویژه فوتبال جدی است و این مهم را باهدف حفظ سرمایه های مردم و کشور با همراهی دولت ، مردم و رسانه ها با قاطعیت دنبال خواهد کرد.
وی با تقدیر از پیشگامی برخی باشگاهها و مدیران در اعلام صحیح هزینه های باشگاه مربوطه خود،گفت:شفاف سازی هزینه های فوتبال حرفه ای برنامه مهم دکترگودرزی است و خوشحال هستیم که این تصمیم بااستقبال مردم، مسئولان ، نمایندگان مجلس و حتی برخی مدیران عامل ، مربیان و بازیکنان تیمها روبرو شده است.
در فصل پایان یافته فوتبال، باشگاه استقلال بیش از ۱۶۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال به بازیکنان تعهد داده و ارزش قراردادها با کادر فنی نیز بیش از ۳۰ میلیارد ریال بوده است.
بازیکنان و مربیان میلیاردی فصل ۹۲ – ۹۳ استقلال براساس فهرست انتشار یافته به شرح زیر است: 
– آندرانیک تیموریان ۲۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال 
– خسرو حیدری ۱۶ میلیارد ریال 
– اردشیر قلعه نویی ۱۴ میلیارد ریال
– سیدمهدی رحمتی ۱۳ میلیار ریال 
– امیرحسین صادقی ۱۱ میلیاردریال 
– پژمان نوری ۱۱ میلیارد ریال 
– هاشم بیک زاده ۱۰ میلیارد ریال
انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/R72uI

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن