آقای دبیرکل اصولگرا! بدتر از این چه می خواستید؟

«محمد مهاجری» سردبیر خبرآنلاین در یادداشتی تلگرامی با عنوان آقای دبیرکل اصولگرا! بدتر از این چه می خواستید؟ نوشت:

هربارگفته ام بعضی از ما اصولگرایان خاک اصولگرایی را به توبره کشیده ایم،رگ گردن دوستان اصولگرا بیرون می زند . اما از بدشانسی، پشت سر هم برایش شاهد پیدا می شود.

خانم فاطمه رهبر نماینده موتلفه ای مجلس قبل، در کانال تلگرامش نوشته که روحانی جشن تولد گرفته و حین جشن زلزله آمده و استاندار کرمانشاه به جهانگیری زنگ زده که کمک کنید و او هم گفته بگذار برای فردا که جشن تولد تمام شده باشد.

حالا کاشف به عمل آمده که خسن و خسین هرسه دختران مغاویه اند! نه استاندار به جهانگیری زنگ زده، نه جهانگیری گفته فعلا در مراسم جشنم و مهمتر اینکه نه اصلا جشنی برقرار بوده!

آقای حبیبی دبیرکل محترم حزب موتلفه اسلامی!کلاهتان را بگذارید بالاتر. غارت اصولگرایی به شورای مرکزی تان هم رسیده. مبارک است حاج آقا!

موتلفه هنوز هم متدین ترین تشکل در میان ما اصولگراهاست. وقتی دروغ و تهمت به این بزرگی از قلم یک عضو ارشد حزب سر می زند، وای به حال ….

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/cJiRx
برچسب ها

نوشته های مشابه

2 Comments

  1. (موتلفه هنوز هم متدین ترین تشکل در میان ما اصولگراهاست.) جناب مهاجري، اي واي بر شما و واي برما که موتلفه اي ها را متدين آنهم ترين ميدانيد!! مگر هرکس خود را به شکل و شمايل متدينين درآورد، متدين است؟ هنوز دروغگوئي هاي موتلفه اي هاي متدين فراموش نشده است، و البته همچنان درحال دوغگوئي هستند، خودتان بخوبي به يک نمونه اش اشاره کرديد. جناب مهاجري، انسانتان آرزو باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن